انصاری فرد، جان تری و روی کین را به جان هم انداخت

ستاره ایرانی ناتینگهام‌فارست نیمکت‌های انگلیس را به واکنش وا داشت.

به گزارش خبرآنلاین؛ کریم انصاری فرد ابتدای فصل جاری به ناتینگهام فارست پیوسته است. اگرچه او بخشی از فصل را به دلیل جام ملت های آسیا از دست داد اما بی اعتمادی های سرمربی تیم هم باعث نیمکت نشینی او شده است. روزنامه دیلی‌ملی در گزارشی به بازی اخیر کریم انصاری فرد واکنش نشان داده است. هفته گذشته که رقابت ناتینگهام فارست و استون ویلا برگزار شد، خطای کریم انصاری‌فرد روی بازیکن استون ویلا باعث درگیری جان تری و روی کین در کنار زمین بازی شد. تا جایی که داور دخالت کرد و این دو مربی را دعوت به آرامش کرد.

این اتفاق باعث شد تا جو ورزشگاه متشنج شود و هواداران ناتینگهام به حمایت از روی کین مربی خود بپردازند. در ادامه کریم انصاری‌فرد از زمین بازی بیرون کشیده شد و این بازیکن روی نیمکت قرار گرفت.
+1
رأی دهید
-6
قابل توجه کاربران محترم:
توجه کنید که درج رای مثبت به مطالب، به معنی تایید مطلب و یا علاقه به محتوای خبر نیست و طبعا درج رای منفی نیز به معنی عدم علاقه به محتوای خبر نخواهد بود. سیستم شمارش آرا کمک میکند تا مطالب مهمتر، به انتخاب کاربران سایت، از دیگر مطالب مجزا شده و در بخش مطالب داغ ظاهر گردند. ممکن است یک خبر ناگوار از ارزش خبری بالایی برخوردار بوده و صحیح تر آن است که کاربران به این خبر رای مثبت داده تا در بخش خبرهای داغ سایت در معرض دید بینندگان بیشتری قرار گیرد. بنابراین درج رای مثبت و یا منفی به معنای مهم بودن خبر و یا بی اهمیت بودن آن است.
به جمع دنبال‌کنندگان ایرانیان انگلستان در فیس‌بوک بپیوندید:
به جمع دنبال‌کنندگان سایت خبری سرگرمی رایان در فیس‌بوک بپیوندید:
نظر شما چیست؟