رئیس فدراسیون فوتبال ایران: برای انتخاب سرمربی تیم ملی پول نداریم

مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال ایران می‌گوید که این فدراسیون، برای انتخاب سرمربی جدید تیم ملی فوتبال ایران، پول ندارد.
 
به گزارش روزنامه اعتماد مهدی تاج در جلسه سه‌شنبه 12 مارس در جسه توجیهی و دانش افزایی داوران و کمک داوران الیت فوتبال گفت: «فوتبال الان کم درآمد شده و پول داوری و خیلی از بخش‌ها را نداریم که بدهیم و سرمربی تیم ملی را نمی‌توانیم انتخاب کنیم».
 
پیش از این نیز برخی از مسئولان از مشکلات مالی در فوتبال ایران سخن گفته بودند. کارلوس کیروش سرمربی پیشین فوتبال ایران، از جمله این افراد بود.
 
تاج به وجود فساد در فوتبال ایران اشاره کرد با بیان این‌که عواملی در به وجود آمدن این وضعیت دست دارند، گفت: «چه کسی فوتبال را به این شرایط رسانده است؟! گفتن اینها شهامت می‌خواهد. همه می‌دانیم چه کسانی این کارها را کردند. همان‌ها را بیاییم محاکمه کنیم و بخواهیم توضیح بدهند. بعضی‌ها می‌توانند بگویند و بعضی‌ها هم نمی‌توانند بگویند».
+1
رأی دهید
-12
قابل توجه کاربران محترم:
توجه کنید که درج رای مثبت به مطالب، به معنی تایید مطلب و یا علاقه به محتوای خبر نیست و طبعا درج رای منفی نیز به معنی عدم علاقه به محتوای خبر نخواهد بود. سیستم شمارش آرا کمک میکند تا مطالب مهمتر، به انتخاب کاربران سایت، از دیگر مطالب مجزا شده و در بخش مطالب داغ ظاهر گردند. ممکن است یک خبر ناگوار از ارزش خبری بالایی برخوردار بوده و صحیح تر آن است که کاربران به این خبر رای مثبت داده تا در بخش خبرهای داغ سایت در معرض دید بینندگان بیشتری قرار گیرد. بنابراین درج رای مثبت و یا منفی به معنای مهم بودن خبر و یا بی اهمیت بودن آن است.
به جمع دنبال‌کنندگان ایرانیان انگلستان در فیس‌بوک بپیوندید:
به جمع دنبال‌کنندگان سایت خبری سرگرمی رایان در فیس‌بوک بپیوندید:
نظر شما چیست؟