شش شرط زیدان که برپایه آن به رئال بازگشت

رئال مادرید توانست بار دیگر زین‌الدین زیدان فرانسوی را برای در اختیار گرفتن سکان هدایت این تیم قانع کند و در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو جای سانتیاگو سولاری آرژانتینی را بگیرد. زیدان 9 ماه پیش مادرید را ترک کرده بود.
 
زیدان که در دو سال و نیم 9 جام، از جمله 3 جام قهرمانی لیگ قهرمانان اروپا را کسب کرده بود، برای بازگشت به رئال 6 شرط مطرح کرد و همه این شروط از سوی مدیریت این باشگاه پذیرفته شد.رئال مادرید در بیانیه‌ای اعلام ‌که زیدان پذیرفته تا ژوئن 2022 هدایت این تیم را بر عهده بگیرد.
 
به گزارش رسانه‌های اسپانیا فلونتینو پرز، رئیس رئال مادرید با همه شروط مطرح شده از سوی زیدان موافقت کرده تا تیم را از وضعیت اسف‌باری که در آن قرار دارد، نجات دهد.
 
روزنامه مارکا گفت زیدان درخواست کرده مدیریت کامل تیم به او سپرده شود و تصمیم‌گیری در زمینه بازیکنانی که رئال قصد فروش آن‌ها را دارد، نیز به او محول شود.
 
او از مدیریت رئال خواسته آیسکو آرکون برزیلی را در این تیم نگاه داشته و با نیمار، ستاره برزیلی پاری‌سن‌ژرمن قرارداد نبندند.
 
زیزو همچنین درخواست کرد که خامس رودریگز کلمبیایی که تا پایان فصل به صورت قرضی به بایرن مونیخ رفته، به مادرید برنگردد ولی رئال سعی کند کیلیان مبابی، مهاجم فرانسوی پاری‌سن‌ژرمن و ستاره درخشان جام جهانی روسیه را جذب کند.
 
علیرغم محرومیت چلسی، فلونتینو پرز می‌کوشد با قراردادی 120 میلیون یورویی با آیدن هازارد، مهاجم این تیم به توافق برسد.
+9
رأی دهید
-7
قابل توجه کاربران محترم:
توجه کنید که درج رای مثبت به مطالب، به معنی تایید مطلب و یا علاقه به محتوای خبر نیست و طبعا درج رای منفی نیز به معنی عدم علاقه به محتوای خبر نخواهد بود. سیستم شمارش آرا کمک میکند تا مطالب مهمتر، به انتخاب کاربران سایت، از دیگر مطالب مجزا شده و در بخش مطالب داغ ظاهر گردند. ممکن است یک خبر ناگوار از ارزش خبری بالایی برخوردار بوده و صحیح تر آن است که کاربران به این خبر رای مثبت داده تا در بخش خبرهای داغ سایت در معرض دید بینندگان بیشتری قرار گیرد. بنابراین درج رای مثبت و یا منفی به معنای مهم بودن خبر و یا بی اهمیت بودن آن است.
به جمع دنبال‌کنندگان ایرانیان انگلستان در فیس‌بوک بپیوندید:
به جمع دنبال‌کنندگان سایت خبری سرگرمی رایان در فیس‌بوک بپیوندید:
نظر شما چیست؟