فوتبال باشگاه‌های آسیا: پرسپولیس باخت، استقلال مساوی کرد

تیم استقلال در دیدار بعدی خود باید مقابل الهلال عربستان قرار گیرد که اکنون با دو پیروزی در صدر گروه نشسته است دو تیم استقلال و پرسپولیس ایران در روز دوم رقابت‌های قهرمانی باشگاه‌های آسیا ناکام ماندند. استقلال در تهران و در برابر حدود ۷۰ هزار نفر هوادار خود با العین امارات یک بر یک مساوی کرد و پرسپولیس که لقب نایب قهرمانی آسیا را یدک می‌کشد در دوحه قطر و در دقیقه ۹۴ با یک گل مغلوب السد شد.
 
این دو تیم پرطرفدار ایرانی در روز نخست این مسابقات هم موفق به پیروزی نشده بودند و اکنون هر کدام تنها با یک امتیاز منتظر روز سوم این رقابت‌ها هستند.
 
بدین ترتیب استقلال تهران که در روز نخست این مسابقات هم شکست خورده بود با یک امتیاز در قعر جدول گروه سوم این مسابقات قرار گرفت. در این گروه هم اکنون تیم اهلال عربستان با ۶ امتیاز در صدر و الدحیل قطر با ۳ امتیاز دوم است و العین هم با تنها امتیازی که امروز در ورزشگاه آزادی کسب کرد و به علت تفاضل گل بهتر بالاتر از استقلال قرار دارد.
 
گل نخست این بازی را استقلال در اوایل نیمه دوم (دقیقه ۵۳) توسط فرشید باقری و در پی یک ضربه کرنر به ثمر رسید اما در ادامه این تیم اماراتی بود که توانست در جریان یک ضربه ایستگاهی (دقیقه ۸۵) توسط شیو تاتی، بازیکن ژاپنی این تیم موفق شد از شکست نجات یابد.
پرسپولیس نایب قهرمان دوره قبل این مسابقات است تیم فوتبال پرسپولیس هم که در روز نخست این مسابقات به یک تساوی خانگی برابر پاختاکور ازبکستان تن داده بود با این شکست یک امتیازی باقی ماند. در این گروه تیم الاهلی عربستان با دو پیروزی صدرنشین است و السد قطر با کسب سه امتیاز امروز در رده دوم قرار دارد.
 
تنها گل مسابقه امروز در دقیقه ۹۴ و در حالی که بازیکنان و مربی تیم پرسپولیس معتقد به آفساید بودند روی داد.
 
برانکو ایوانکویچ، سرمربی اهل کراواسی تیم پرسپولیس با "قطعی دانستن آفساید" گفته نتیجه بازی "عادلانه" رقم نخورده است.
+4
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟