حضور شهلا ریاحی در یک جشن هنری پس از سال‌ها

جشن نوروزگانِ خانه تئاتر با حضور شهردار تهران و هنرمندان و اعضای این صنف هنری، دیشب در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار شد.
 
به گزارش خبرآنلاین ، بخشی از این جشن به بزرگداشت داریوش اسدزاده، شهلا ریاحی، توران مهرزاد، اسماعیل خلج، ژاله علو، صدیقه کیانفر، سعید پورصمیمی، مهین میهن، شمسی فضل‌الهی، پری امیرحمزه، آزیتا لاچینی و پری صابری، هنرمندان پیشکسوت تئاتر اختصاص داشت. تنی چند از این چهره‌های هنری به ویژه شهلا ریاحی، سال‌ها بود که به دلیل بیماری در جمع‌ها و مراسم هنری حضور پیدا نکرده بودند.
+61
رأی دهید
-0
قابل توجه کاربران محترم:
توجه کنید که درج رای مثبت به مطالب، به معنی تایید مطلب و یا علاقه به محتوای خبر نیست و طبعا درج رای منفی نیز به معنی عدم علاقه به محتوای خبر نخواهد بود. سیستم شمارش آرا کمک میکند تا مطالب مهمتر، به انتخاب کاربران سایت، از دیگر مطالب مجزا شده و در بخش مطالب داغ ظاهر گردند. ممکن است یک خبر ناگوار از ارزش خبری بالایی برخوردار بوده و صحیح تر آن است که کاربران به این خبر رای مثبت داده تا در بخش خبرهای داغ سایت در معرض دید بینندگان بیشتری قرار گیرد. بنابراین درج رای مثبت و یا منفی به معنای مهم بودن خبر و یا بی اهمیت بودن آن است.
به جمع دنبال‌کنندگان ایرانیان انگلستان در فیس‌بوک بپیوندید:
به جمع دنبال‌کنندگان سایت خبری سرگرمی رایان در فیس‌بوک بپیوندید:
 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۹
  amirgheryou - تهران، ایران

  چقدر خوشگل بود و البته هست. انسان موجود بیخودیه. یه چیزایی رو آروم آروم به دست میاره و آروم آروم از دست میده. گاهی یهو از دست میده. کلا خدا هم سادیسم داره. فقط میخواد مارو آزار بده. خدا بچه ننه بازی در نیاری تلافی کنی زرتی بلایی سرم بیاد. جنبه داشته باش.
  1
  26
  ‌چهارشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۸:۱۷
  ۵۸
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  [::amirgheryou - تهران، ایران::]. خدا اگر بلد بود بلایی سر کسی بیاره جلوی اون صد و بیست و چهار هزار نفر که سوراخ دعا رو پیدا کرده بودند رو میگرفت.
  0
  7
  ‌پنجشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۳:۲۲
  نظر شما چیست؟