قهرمان پارالمپیک: برای تامین هزینه‌ها مدالم را حراج می‌کنم

جاوید احسانی شکیب، دارنده مدال برنز در پرتاب وزنه بازی‌های پارالمپیک ۲۰۱۶ ریودوژانیرو، تصمیم گرفت که این مدال را که به نوعی ارزشمندترین مدال دوران ورزشی‌اش است، به حراج بگذارد.
 
به گزارش تسنیم، وی در این باره گفت: هزینه تمرینات بسیار بالاست و در این شرایط کارمان بسیار دشوارتر از همیشه شده است. من هم‌اکنون در یاسوج هستم تا تمریناتم را برای رکوردگیری چهار ماه آینده ادامه بدهم.
 
فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین با نامه‌نگاری که داشتم، توانست وسایل مورد نیاز را در اختیارم بگذارد که این مسئله جای تقدیر و تشکر فراوان دارد، اما من نیاز به مکمل هم دارم که هزینه‌اش زیاد است.
 
احسانی شکیب با اشاره به عدم پرداخت پاداش مدال‌آوران سال ۹۷ در سال جاری و موکول شدن آن به سال آینده عنوان کرد: تصورم بر آن بود که پاداش‌ها تا پایان سال داده می‌شود و بر همین اساس نیز برنامه‌ریزی کرده بودم، اما متأسفانه این اتفاق رخ نداد و حالا مجبورم از طریق به حراج گذاشتن مدال برنز پارالمپیک، بخشی از هزینه‌هایم را تأمین کنم.
 
مدال‌آور پارالمپیکی ایران ادامه داد: هیچ ارگانی مسئولیت تأمین مکمل‌ها را بر عهده نمی‌گیرد و بر همین اساس باید خودمان این کار انجام بدهیم. تهیه مکمل هم نزدیک به چهار پنج میلیون هزینه دارد.
 
به این مبالغ باید پول غذا و سایر مسائل نیز اضافه کرد که باعث افزایش هزینه‌ می‌شود. به‌هرحال راه دیگری جز به حراج گذاشتن مدال برنز پارالمپیک که باارزش‌ترین مدالم است، نداشتم تا بتوانم خودم را برای رکوردگیری آماده کنم.
+12
رأی دهید
-3
قابل توجه کاربران محترم:
توجه کنید که درج رای مثبت به مطالب، به معنی تایید مطلب و یا علاقه به محتوای خبر نیست و طبعا درج رای منفی نیز به معنی عدم علاقه به محتوای خبر نخواهد بود. سیستم شمارش آرا کمک میکند تا مطالب مهمتر، به انتخاب کاربران سایت، از دیگر مطالب مجزا شده و در بخش مطالب داغ ظاهر گردند. ممکن است یک خبر ناگوار از ارزش خبری بالایی برخوردار بوده و صحیح تر آن است که کاربران به این خبر رای مثبت داده تا در بخش خبرهای داغ سایت در معرض دید بینندگان بیشتری قرار گیرد. بنابراین درج رای مثبت و یا منفی به معنای مهم بودن خبر و یا بی اهمیت بودن آن است.
به جمع دنبال‌کنندگان ایرانیان انگلستان در فیس‌بوک بپیوندید:
به جمع دنبال‌کنندگان سایت خبری سرگرمی رایان در فیس‌بوک بپیوندید:
نظر شما چیست؟