راز دعوای امپراطور و شهریار

پس از پایان رقابت سایپا و فولاد که با پیروزی شاگردان علی دایی همراه بود، سرمربی سایپا بدون خداحافظی با افشین قطبی زمین بازی را ترک کرد.
این مسئله باعث دلگیری قطبی شد اما دایی گفت دلیلی برای دلگیری وجود ندارد و برای سرمربی فولاد متاسف است. حالا بهزاد غلامپور راز تاسف علی دایی را لو داده است. او درباره آن خداحافظی می گوید: «قطبی حرف زشتی زد. ما همه با ایشان بعد از پایان مسابقه دست دادیم. علی آقا هم زود رفت رختکن. با آن حرف اما به آقای دایی توهین شد.»
ظاهرا غلامپور دلیل اصلی رفتار علی دایی را می داند: «او هیچ مشکلی با قطبی نداشت بلکه سرمربی فولاد خوزستان به علی آقا گفت بی کلاس!»
+6
رأی دهید
-8
قابل توجه کاربران محترم:
توجه کنید که درج رای مثبت به مطالب، به معنی تایید مطلب و یا علاقه به محتوای خبر نیست و طبعا درج رای منفی نیز به معنی عدم علاقه به محتوای خبر نخواهد بود. سیستم شمارش آرا کمک میکند تا مطالب مهمتر، به انتخاب کاربران سایت، از دیگر مطالب مجزا شده و در بخش مطالب داغ ظاهر گردند. ممکن است یک خبر ناگوار از ارزش خبری بالایی برخوردار بوده و صحیح تر آن است که کاربران به این خبر رای مثبت داده تا در بخش خبرهای داغ سایت در معرض دید بینندگان بیشتری قرار گیرد. بنابراین درج رای مثبت و یا منفی به معنای مهم بودن خبر و یا بی اهمیت بودن آن است.
به جمع دنبال‌کنندگان ایرانیان انگلستان در فیس‌بوک بپیوندید:
به جمع دنبال‌کنندگان سایت خبری سرگرمی رایان در فیس‌بوک بپیوندید:
نظر شما چیست؟