شرط آرژانتین برای بازی با مراکش؛ به مسی دست نزنید!

تیم های ملی مراکش و آرژانتین بیست روز دیگر در دیداری تدارکاتی در کشور مراکش به مصاف هم خواهند رفت و حالا در آستانه این دیدار فدراسیون فوتبال آرژانتین شرط و شروط جالبی برای مراکشی ها گذاشته است.
 
فدراسیون فوتبال آرژانتین اعلام کرده که اگر مراکشی ها تمایل دارند که مسی در دیدار دوستانه ۲۶ مارس مقابل آن ها به میدان برود، باید به شروط این فدراسیون که برای آنها تعیین کرده پایبند باشند. بازیکنان مراکش حق ندارند با مسی خوش و بش کنند ، پیراهنشان را با او عوض کنند یا از او تقاضای سلفی کنند.
 
مراکشی ها حاضر هستند برای حضور مسی در این دیدار بیش از یک میلیون دلار هزینه کنند.
+6
رأی دهید
-22
قابل توجه کاربران محترم:
توجه کنید که درج رای مثبت به مطالب، به معنی تایید مطلب و یا علاقه به محتوای خبر نیست و طبعا درج رای منفی نیز به معنی عدم علاقه به محتوای خبر نخواهد بود. سیستم شمارش آرا کمک میکند تا مطالب مهمتر، به انتخاب کاربران سایت، از دیگر مطالب مجزا شده و در بخش مطالب داغ ظاهر گردند. ممکن است یک خبر ناگوار از ارزش خبری بالایی برخوردار بوده و صحیح تر آن است که کاربران به این خبر رای مثبت داده تا در بخش خبرهای داغ سایت در معرض دید بینندگان بیشتری قرار گیرد. بنابراین درج رای مثبت و یا منفی به معنای مهم بودن خبر و یا بی اهمیت بودن آن است.
به جمع دنبال‌کنندگان ایرانیان انگلستان در فیس‌بوک بپیوندید:
به جمع دنبال‌کنندگان سایت خبری سرگرمی رایان در فیس‌بوک بپیوندید:
نظر شما چیست؟