نایب قهرمانی با پای شکسته؛ عملکرد حیرت‌انگیز دختر آمریکایی

کلوئه کیم جوان‌ترین زنی است که مدال طلای اسنوبورد المپیک را به دست آورده است بی بی سی :کلوئه کیم، اسنوبورد سوار ۱۸ ساله آمریکایی با وجود شکستن مچ پایش درهنگام مسابقه به کارش ادامه داد و توانست نایب قهرمان شود.
 
قهرمان المپیک زمستانی روز شنبه در مسابقات برتون شرکت کرد و نایب قهرمان شد. اما کلوئه کیم روز یکشنبه (۳ مارس) گفت که مچ پایش هنگام مسابقه شکسته است. به نظر می‌رسد این مصدومیت در دور نخست مسابقه ایجاد شده اما ورزشکار آمریکایی پس از آن در دو دور دیگر مسابقه هم شرکت کرد.
 
کلوئه کیم گفت: "متاسفانه امروز متوجه شدم که قوزک پایم شکسته است و برای بهبود آن باید جراحی بکنم."
 
خانم کیم که قهرمان المپیک زمستانی ۲۰۱۸ در پیونگ‌چانگ کره جنوبی شد، در هر هشت دوری که قبل از شکسته شدن پایش مسابقه داده بود، به رتبه نخست رسید اما در پایان پس از هموطنش مدی ماسترو نایب قهرمان شد.
 
هنوز مشخص نیست او کی می‌تواند مسابقه دهد اما به طور قطع مسابقات "هف پایپ" جایزه بزرگ آمریکا در ۹ مارس را از دست خواهد داد.
 
کلوئه کیم جوان‌ترین زنی است که مدال طلای اسنوبورد المپیک را به دست آورده است. او در مسابقات پیونگ‌چانگ در ۱۷ سالگی قهرمان رشته "هف پایپ" شد. او همچنین اولین زنی است که موفق به قهرمانی در المپیک جوانان، المپیک و قهرمانی جهان شده است.
 
پدر و مادر خانم کیم اهل کره جنوبی هستند اما او در کالیفرنیا متولد شده است. او از چهار سالگی اسنوبوردسواری را شروع کرد و پدرش برای این که بتواند همراه او در کوهستان باشد و او را به مسابقات مختلف ببرد، کارش را ترک کرد. کیم سال ۲۰۱۳ وارد تیم ملی اسنوبورد آمریکا شد.
+18
رأی دهید
-2
قابل توجه کاربران محترم:
توجه کنید که درج رای مثبت به مطالب، به معنی تایید مطلب و یا علاقه به محتوای خبر نیست و طبعا درج رای منفی نیز به معنی عدم علاقه به محتوای خبر نخواهد بود. سیستم شمارش آرا کمک میکند تا مطالب مهمتر، به انتخاب کاربران سایت، از دیگر مطالب مجزا شده و در بخش مطالب داغ ظاهر گردند. ممکن است یک خبر ناگوار از ارزش خبری بالایی برخوردار بوده و صحیح تر آن است که کاربران به این خبر رای مثبت داده تا در بخش خبرهای داغ سایت در معرض دید بینندگان بیشتری قرار گیرد. بنابراین درج رای مثبت و یا منفی به معنای مهم بودن خبر و یا بی اهمیت بودن آن است.
به جمع دنبال‌کنندگان ایرانیان انگلستان در فیس‌بوک بپیوندید:
به جمع دنبال‌کنندگان سایت خبری سرگرمی رایان در فیس‌بوک بپیوندید:
 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۱۰۲
  ایرانفردا - لندن، انگلستان
  چه دردى کشیده، ولى خواستن توانستن است، حتى اگه قوزک پاتون هم شکسته باشه، عجب پشتکارى
  5
  12
  ‌سه شنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۷:۱۷
  نظر شما چیست؟