خمینی به شاه: پس تو چه بلدی بی سواد؟!

-اعلیحضرت! تفخیذ بلدی؟
-نه
-لواط با خر و مرغ بلدی؟
-نه
-بول و غایط مَزَه کردی؟
-نه
-پس تو چه بلدی بی سواد؟!
+175
رأی دهید
-42

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۸
  Vejdanebidar - آمستردام، هلند

  تو مرتیکه الدنگ گند زدی به کارهای شاهنشاه اریامهر بزرگ. لعنت بر هرچی اخونده
  55
  151
  دوشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۴
  ۵۹
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  دقیقاً منطق اشخاصی مثل شیخ و شاه که باعث و بانی تمام گرفتاری های امروز کشور هستند. همان کسانی که مزخرفات نامفهوم این آخوند کثیف را روی نوار کاست دست به دست میگرداندند و او را امام و ناجی تلقی میکردند.
  47
  107
  دوشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۰
  ۴۲
  مسافران - انکارا، ترکیه

  لطفا از گذاشتن مطالب سخیف و بی پایه و پوچ و مسخره اکیدأ خودداری کنید و در وهلهُ اول درخواست می کنم این مطلب را بردارید.کما اینکه کسیکه این را از سر نفهمی نوشته یادش رفته که با "خری"مانند خودش عمل "لواط"صورت نمی گیرد بلکه "جماع"بوقوع می پیوندد.
  104
  45
  دوشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۳
  ۴۲
  مسافران - انکارا، ترکیه

  در ثانی،رسالهُ خمینی مجموعهُ جوابهائی است که ایشان در سوأل مردم عامی داده است،اما طوری وانمود می شود که او اینها را از خودش درآورده است یا خودش از این قبیل فانتزی ها داشته است.ثالثأ خمینی و شاه هرگز با هم دیداری نداشته اند،پس سوأل و جواب احمقانهُ بالا که از ذهن سلطنت طلب بیفکر و بیمغزی مانند طرفدار ملکهُ فقید(!) گذشته است،موضوعیت ندارد.
  106
  44
  دوشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۷
  ۴۹
  آزاذه - تهران، ایران

  نابودی اسلام نابودی آخوند آزادی مردم
  49
  94
  دوشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۱
  ۴۲
  مسافران - انکارا، ترکیه

  چهارم اینکه در انتخاب موضوعات و مطالب دقت کنیدتا شائبهُ اینکه از جناح و گروه خاصی مانند سلطنت طلبان و در رأس آن شازده و خانواده اش،از بین برود، که البته سیر قهقرائی این خانواده مشابهتهائی نیز با داستان "خانوادهُِ نیک اختر" از ایرج پزشک زاد دارد.التماس تأمل.
  89
  37
  دوشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۱
  ۵۹
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  [::مسافران - انکارا، ترکیه::]. بنظر میرسد که سرکار در این خصوص تبحر دارید و توضیح المسائل را با دقت مطالعه کرده و در مورد لواط و زنا و اینطور خصائل مشخص علما اطلاعات کافی..... دارید. به قول خودتان: من الله توفیق!
  19
  78
  دوشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۴
  ۲۰
  یا فاطمه زهرا - آرهوس، دانمارک

  از کرامات امام خمینی رض: روز 22بهمن که اوضاع خیلی خراب شده بود امام خمینی رض رفتند توی یک اتاق وسجاده انداختند ومشغول رازونیاز شدم. میگه وقتی صدایم زدند رفتم تو ودیدم تمام سجاده خیس اشک وعرق شده .میگه فرمودند: که به مردم بگید به خیابون ها بریزین. میگه گفتم آقاجان حکومت دیوانه است همه رو قتل وعام میکنه فرمودند: گفتم بریزید به خیابونها هیچ اتفاقی نمی افته.میگه تاسه بار اصرا کردم که یک مرتبه امام فرمودند :اگردستورازجای دیگه باشه چی؟ گفتم چشم .والحمدالله اون روز یه قطره خون برزمین ریخته نشد.
  83
  18
  دوشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۶
  ۵۹
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  [::مسافران - انکارا، ترکیه::]. رساله خمینی جواب سوال های مردم است؟! اگر دیوانه ای از آیت اللهی سوال کرد که من با دیدن بچه شیرخواره نعوذ پیدا میکنم، آیت الله باید فتوا بدهد؟ فکر میکنم که فقط دیوانه هایی مثل شما همچون کلاه های شرعی برای تطهیر مزخرفات آن ملعون میسازند.
  21
  73
  دوشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۸
  ۵۹
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  [::مسافران - انکارا، ترکیه::]. اگر خودت صاحب رساله بودی و احمقی از تو سوال میکرد که بعد از “جماع” با خر چه باید بکنم، خود را‌ موظف میدیدی که جواب را در رساله بنویسی؟! ما با کسانی مثل تو هشتاد ملیونیم؟!؟!؟!
  25
  70
  دوشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۳
  ۴۷
  saltanat-talaban UK - وادوز، لیختن اشتاین

  در حماقت خمینی که شکی نیست ولی تو این سوال جواب آخریه چیزی کم بود مثل این:پس تو چی بلدی بی سواد؟خیلی چیزها بلدم بلدم بحرین رو دودستی بدم بره بلدم چه جوری جلوی دوربینهای خارجی بزنم زیر گریه و این حرفها
  57
  15
  دوشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۴
  ۳۵
  janahi - دبی، امارات متحده عربی

  میگم زمان خمینی هم چیز میز بوده ؟
  8
  30
  دوشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۷:۲۷
  ۴۹
  آزاذه - تهران، ایران

  [::یا فاطمه زهرا - آرهوس، دانمارک::]. تو که افغانی هستی برو برای کشورخودت افغانستان نظر بده. تو کار ایرانیها دخالت نکن. خرافاتت هم بریز تو مستراحتون. با همین اراجیف مردم چهل سال پیش گول خوردند و در باتلاق اسلام گرفتار شدند. فلاکت و بدبختب مردم حد و حساب نداره. گرسنگی شکم یک طرف گرسنگی فکرشون بدتر و ویران کننده تر
  29
  60
  دوشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۷:۵۸
  ۵۹
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  [::یا فاطمه زهرا - آرهوس، دانمارک::]. راست میگی، امام عادت داشتند در سجاده ....!
  7
  28
  دوشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۸:۲۸
  ۵۲
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ
  [::یا فاطمه زهرا - آرهوس، دانمارک::]. نزدیکی با زوجه قبل از تمام شدن نُه سال جایز نیست نکاحش دائمی‏‎ ‎‏باشد یا منقطع و اما سایر لذت ها مانند لمس نمودن با شهوت و بغل گرفتن و تفخیذ او‏‎ ‎‏حتی در شیرخوار، اشکالی ندارد. و اگر با او قبل از نُه سالگی نزدیکی کند و او را افضا‏‎ ‎ننماید بنابر اقوی چیزی بر او نیست مگر گناه. و اگر او را افضا کند؛ به این که راه بول و‏‎ ‎‏حیض، یا راه حیض و غائط او را یکی نماید، برای همیشه نزدیکی با آن زن بر وی حرام‏‎ ‎‏است، لیکن در صورت دوم (که راه حیض و غائط یکی شود) مبنی بر احتیاط (واجب)‏‎ ‎‏است. و به هر حال بنابر اقوی از زن او بودن خارج نمی شود پس احکام زوجیت، از قبیل‏‎ ‎‏ارث بردن و حرمت زن پنجم و حرمت جمع کردن خواهرش با او و غیر آن ها بر او جاری‏‎ ‎‏می شود. و مادامی که آن زن زنده است نفقه اش بر او واجب است اگرچه او را طلاق بدهد،‏‎ ‎‏بلکه اگرچه بنابر احتیاط (واجب) بعد از طلاق، زن با دیگری ازدواج نماید، بلکه خالی از‏‎ ‎‏قوت نیست. و دیه افضا بر او واجب است؛ و دیه افضا، دیه نفس است پس اگر حُره باشد‏‎ ‎‏برایش نصف دیه مرد است
  28
  42
  دوشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۹:۰۱
  ۵۲
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ

  [::یا فاطمه زهرا - آرهوس، دانمارک::]. [::یا فاطمه زهرا - آرهوس، دانمارک::]. علاوه بر مهری که با عقد و دخول مستحق آن است. و اگر‏‎ ‎‏بعد از نه سالگی به زوجه اش دخول نماید و او را افضا نماید بر او حرام نمی شود و دیه‏‎ ‎‏ثابت نمی شود، لیکن احتیاط (مستحب) آن است که مادامی که زنده است نفقه به او بدهد،‏‎ ‎‏اگرچه اقوی آن است که واجب نیست.‏........امامتان خیلی زور زده و سوادش را ببین تا چه حد و اندازه بوده .
  23
  43
  دوشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۹:۰۲
  ۵۲
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ

  [::مسافران - انکارا، ترکیه::]. خمینی نه تنها با طفل شیر خواره لاس میزده بلکه با حیوانات هم بله و با همجنس خودش هم لواط میکرده
  26
  53
  دوشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۹:۰۴
  ۵۲
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ
  [::Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا::]. [::Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا::]. توضیح المسائل یک کتاب پورن اسلامیست و خواندنش بر هر ساندیس خور مسلمان واجب .و نویسنده کتاب هم کاملا مشخصه یک بیمار و منحرف جنسی بوده
  28
  45
  دوشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۹:۰۶
  ۵۲
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ
  اوج سواد و معلومات خمینی :یک فرد می تواند با حیوانات از قبیل:گوسفند، گاو، میش، شتر وطی عمل نزدیکی انجام دهد. هر چند که وی می بایست پس از آن که این عمل را انجام داد و به اوج لذت جنسی (ارگاسم) رسید آن حیوان را بکشد. اما در مقابل این مطلب چنین بیان شده است که:در صورت وطی، نباید گوشت آن حیوان را در همان روستا (محل) بفروشد. اگر چه فروختن گوشت آن به روستای (محل) دیگر مناسب است. خمینی، تحریرالوسیله، جلد چهارم، دارالعم، قم، ایران، ۱۳۶۹
  23
  37
  دوشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۹:۲۴
  ۵۲
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ
  [::آزاذه - تهران، ایران::]. [::آزاذه - تهران، ایران::]. این تحجر هم بیمار جنسی ست همانند خمینی و بقیه آخوندها
  24
  38
  دوشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۹:۲۵
  ۴۲
  مسافران - انکارا، ترکیه

  [::Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا::]. شکی ندارم که از تاریخ اجتماعی گذشتگان نه چیزی می دانید و نه چیزی خوانده اید.در گذشته،حتی پدربزرگان امثال شماها،چه درست و چه غلط،به امثال خمینی مراجعه میکردند،چراکه تنها کسانیکه کمی سواد خواندن داشتند وبه نام (ملا) یا (میرخواند) یا (آخوند) نامیده می شدند و ازین جهت پدربزرگان شما به آنها مراجعه می کردند.
  44
  8
  دوشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۹:۲۸
  ۴۲
  مسافران - انکارا، ترکیه

  [::Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا::]. من به درستی یا نادرستی رساله کاری ندارم و فقط"سیر تاریخ اجتماعی در ایران"را برایتان بازگو می کنم.اگر کتاب مرجع خواستید،کمی در اینترنت جستجو کنید،البته کتابیست که آخوند آن را ننوشته است.خیالتان راحت.قبول هم دارم که خمینی اشتباهاتی داشت و معصوم نبود،ولی شاهی که نتواند بفهمد در قبال خمینی چه باید کرد،به درد چه می خورد؟
  45
  7
  دوشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۹:۳۴
  ۴۹
  آزاذه - تهران، ایران
  [::شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ::]. دقیقا! اسلام دین فاشیستی است که فقط خودش را قبول داره و بقیه را نجس و کافر میدونه. اسلام دین جنسی است و با تقسیم نا مساوی و ناعادلانه حقوق فردی و اجتماعی بین زن و مرد باعث مشکلات زیادی در جامعه کنونی شده و یک دین جنسی است و پیامبرش و پیروانش زن باره هستن و از عواطف و حقوق انسانی بهره ای ندارند.
  30
  34
  دوشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۹:۴۳
  ۴۹
  آزاذه - تهران، ایران
  [::شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ::]. احتمالا وقتی یا فاطمه زهرا که افغانی هم هست میخوندش کلی لذت میبره و تحریک میشه
  35
  34
  دوشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۹:۴۹
  ۵۲
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ
  [::آزاذه - تهران، ایران::]. فاطی زی زی همان تفکر هست هر بار با یک ای دی میاد و نیست که داره ان قلاب صادر میکنه واسه همین هر بار از یه جائی و با یه نام و نشان .در ضمن این بیچاره مفلوک حتی با دیدن و رد شدن یک سوسک ماده از دیوار توالت هم تحریک میشه
  17
  32
  دوشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۷ - ۲۱:۰۷
  ۴۹
  آزاذه - تهران، ایران
  [::شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ::]. حقه باز تر و کثیف تر از اینها خودشونن
  27
  32
  دوشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۷ - ۲۲:۱۲
  ۳۶
  raha1984 - هامبورگ، آلمان
  [::یا فاطمه زهرا - آرهوس، دانمارک::] امام از بچگی در حوزه علمیه سجده زدن را بسیارخوب تجربه کرده بودند و اموخته بودند و علاقه خاصی به سجده زدن داشتن.
  14
  22
  ‌سه شنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۸:۲۶
  ۶۰
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان
  نقل قول از امام باسواد برای برادر عزیز ارشادی. مسفر آنکارا. اگر در مستراح بعد از شستن، مقعد تمیز نشود و بو و اثری باقی‌ ماند .از نظر شرعی اشکالی‌ ندارد. البته بهتر است .که باقی‌ نماند . می‌‌توان از انگشت هم کمک گرفت. برای بر طرف کردن باقی‌ بو . مسافر جان گوش به این کفار نده. اینها حسود هستند. این قوانین امام به مهمی‌ نظریه انیشتن برای جهان می‌‌باشد. دنیا هنوز درک نکرده .که چگونه ساعت‌ها در مستراح وقت صرف کرد . تا درک کرد. بو می‌‌دهد یا بو نمی‌‌دهد. مگر شوخی است . این قوانین اسلام. بعد در اینجا هی‌ پز می‌‌دهند. این کفار. اخر مگر رضا پالانی برای ایران چه کرد؟ بیسواد عقده آای آامد. دانشگاه تهران را تاسیس کرد. آنقدر بیسواد بود.که هی‌ جاده .قطار این چیزها می‌‌ساخت. عقل هم نداشت .اگر رضا پالانی عقل داشت، پل قطار ورسک را چند ریلی می‌‌ساخت. یا جاده‌ها را بزرگ. تا ما امروز ما این همه مشگل ترافیک ترافیک نداشتیم. بردار شما بن ناا عقل بن مسلم
  4
  19
  ‌سه شنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۹
  ۴۲
  مسافران - انکارا، ترکیه
  [::Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا::]. بله. هنوز هم می نویسم که "رسالهُ خمینی پاسخ به سوألات مردم عامی بوده است"قدیم با عرض معذرت به همین منوال بوده است!
  22
  3
  ‌سه شنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۰
  ۴۲
  مسافران - انکارا، ترکیه

  [::Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا::]. در ازمنهُ قدیم، برخی روحانیون علاوه بر طب سنتی،با نجوم و ریاضیات و علم کیمیا هم آشنائی داشتند و بدین سبب در خدمت حکومتهای وقت در سمت حاجب،دیوانی،میرزا بنویس،وزیر و غیره بودند.التماس مطالعه.
  23
  3
  ‌سه شنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۳
  ۵۹
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  [::zarduscht - فرانکفورت، آلمان::]. گرامی، ادعای اهل مطالعه بودن این آدم من رو کشته! تو فکر رفتم که اگر سواد و مطالعه نداشت باید از دستش چه میکشیدیم. واقعا حیف که رضا شاه ... زیاد نساخت که اگر ساخته بود این ها همانجا در ایران میماندند و هوای آنکارا را کثیف نمیکردند.
  5
  12
  ‌سه شنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۶:۳۶
  ۵۹
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  [::مسافران - انکارا، ترکیه::]. به قول دوستمون پهلوی چقدر بیسواد و بی عرضه بود که دانشگاه و راه آهن میساخت. اگر عقل در سرش بود و منطق شما را داشت باید رساله مینوشت و قوانین جماع با خر و نوزاد را تشریح میکرد. از اینکه با درایت و آرامش کامل با من صحبت کردید سپاسگزارم، انشا الله ایران زیبایی که با رهبری امام‌امت در زادگاهمان بر پا کردید تا چند نسل بعدی شما و فرزندانت را تامین کرده، با سلامت کامل روزگار بگذرانید. ما فقرای بیسواد هم به همین رنج زندگی در کالیفرنیا راضی هستیم.
  5
  13
  ‌سه شنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۶
  ۴۹
  آزاذه - تهران، ایران
  [::مسافران - انکارا، ترکیه::]. ما نیازی به راهنمایی علما برای طرز شستن مقعدمون نداریم. در پاسخ به سوالات علمی باعث پیشرفت و تکنولوژی میشود و لازمه جوامع امروزی میشود چی؟ جوابتون چیه؟
  13
  12
  ‌سه شنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۷:۲۶
  ۴۹
  آزاذه - تهران، ایران
  [::مسافران - انکارا، ترکیه::]. میشود روحانیونی که با علم طب اشنایی داشتند نام ببرید؟
  13
  12
  ‌سه شنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۸:۲۰
  ۴۹
  آزاذه - تهران، ایران
  [::مسافران - انکارا، ترکیه::]. من نمیدونم چرا بعضی ها از پیشرفت میترسند و اصرار دارند در گذشته خرافاتی شون باقی بمانند؟
  13
  11
  ‌سه شنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۸:۲۲
  ۵۹
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  [::آزاذه - تهران، ایران::]. سوال جالبی کردید. یکی از این روحانیون که علم طب هم میدانست همین چند وقت پیش یک کلیپ در همین سایت داشت که برای درمان نازایی، بانوان باید خورده نان و غذایی را که روی زمین و یا سفره پخش شده را عین مرغ دون بزنند و بخورند تا حامله بشند. البته روش نشد بگه بیارید پیش خودم برای مداوا!
  4
  11
  ‌سه شنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۷ - ۲۱:۰۸
  نظر شما چیست؟