احضار پرسپولیسی‌ها به دلیل دریافت پول از حسین هدایتی

فارس نیوز : کمیته اخلاق آن دسته از افرادی که در باشگاه پرسپولیس از حسین هدایتی پول دریافت کرده اند را احضار کرده است.
 
در راستای تشکیل دادگاه حسین هدایتی اسپانسر اسبق باشگاه پرسپولیس و مشخص شدن برخی از اختلال هایی که وی در اقتصاد کشور داشته و رابطه این شخص با بانک سرمایه مورد بررسی قرار گرفته است کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال بابت دریافتی هایی که وی در باشگاه پرسپولیس انجام داده وارد عمل شده است.
 
در ادامه رسیدگی به پرونده فساد در بانک سرمایه برای تعدادی از بازیکنان و مربیان باشگاه پرسپولیس که از حسین هدایتی وجوهی را دریافت کرده اند پرونده در کمیته اخلاق تشکیل شده و دستور احضار برخی از آنها صادر شده است.
 
به نظر می رسد ماجرای هدایتی و فوتبال و هزینه هایی که وی انجام داده جدی تر از قبل در حال بررسی است و پای تمام کسانی که در این چند سال از این شخص دریافتی داشته اند باید بابت آن توضیح دهند.
+6
رأی دهید
-5

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۴
  janahi - دبی، امارات متحده عربی
  شاید بعضی از ما چشم بسته واقعیت ها را متعصبانه کنار بزنیم اما متآسفانه این یک حقیقت است سالها ست که با پول هدایتی و روهانیان و بابک زنجانی چرخه تیم محبوبشان چرخیده و می چرخد . یاداوری کنم در این قضیه هودارانی که روی سکوها هستند هیچ نقشی بجز دلگرمی برای بازیکتانشان ندارند . اسطوره علی پروین این کمک ها را کادو خوانده ! اما اینا بیت المال بوده مال مردم فقیر ایران که بریزو بپاش شده بر طبق میل آغایون !
  1
  7
  دوشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۷:۲۴
  نظر شما چیست؟