توتو اسپورت مربی احتمالی تیم ملی ایران را افشا کرد

مهاجم سابق رم و تیم ملی ایتالیا که هدایت میلان و سویا را برعهده داشته است، ممکن است سرمربیگری تیم ملی ایران را برعهده گیرد.
 
به گزارش توتو اسپورت، فدراسیون فوتبال ایران به دنبال به خدمت گیری وینچنزو مونتلا، سرمربی ایتالیایی سابق تیم های میلان و سویا است و در حال حاضر، مونتلا جدی ترین گزینه هدایت ایران به شمار می رود. فدراسیون فوتبال ایران برای استخدام مونتلا، پیشنهاد قراردادی سه و نیم ساله با دستمزدی یک و نیم میلیون یورویی را به وی ارائه داده است. در واقع پیشنهاد ایران به مونتلا تا پایان جام جهانی ۲۰۲۲ قطر است. مونتلا در آخرین تجربه سرمربیگری اش، هدایت سویا را برعهده داشت و توانست با حذف منچستریونایتد، این تیم را به یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان و فینال کوپا دل ری برساند اما به دلیل عدم کسب سهمیه لیگ قهرمانان، از سویا اخراج شد!
+1
رأی دهید
-15
قابل توجه کاربران محترم:
توجه کنید که درج رای مثبت به مطالب، به معنی تایید مطلب و یا علاقه به محتوای خبر نیست و طبعا درج رای منفی نیز به معنی عدم علاقه به محتوای خبر نخواهد بود. سیستم شمارش آرا کمک میکند تا مطالب مهمتر، به انتخاب کاربران سایت، از دیگر مطالب مجزا شده و در بخش مطالب داغ ظاهر گردند. ممکن است یک خبر ناگوار از ارزش خبری بالایی برخوردار بوده و صحیح تر آن است که کاربران به این خبر رای مثبت داده تا در بخش خبرهای داغ سایت در معرض دید بینندگان بیشتری قرار گیرد. بنابراین درج رای مثبت و یا منفی به معنای مهم بودن خبر و یا بی اهمیت بودن آن است.
به جمع دنبال‌کنندگان ایرانیان انگلستان در فیس‌بوک بپیوندید:
به جمع دنبال‌کنندگان سایت خبری سرگرمی رایان در فیس‌بوک بپیوندید:
نظر شما چیست؟