فرار کودکانه برای ملاقات با پدر

خواهر و برادر کوچولو که از سوی پدر معتادشان به خانواده دیگری سپرده شده بودند برای ملاقات با پدرشان از آن خانه فرار کردند.

به گزارش خبرنگار جنایی «ایران»، ساعت 9 شب 23 بهمن مرد مغازه‌داری در شهرک ولیعصر متوجه صدای گریه دو کودک شد. صاحب سوپرمارکت از مغازه بیرون آمد و به دنبال صدا راه افتاد. چند متر جلوتر دختر 3 ساله و پسر 5 ساله‌ای را در حال گریه کنار خیابان دید. نازنین و ابوالفضل خواهر و برادری بودند که هیچ مشخصاتی از خانواده خود نداشتند. مرد میانسال دو کودک را به کلانتری شهرک ولیعصر برد.

بدین ترتیب موضوع بلافاصله به بازپرس شعبه نهم دادسرای جنایی تهران اطلاع داده شد. به دستور بازپرس سهرابی دو کودک به بهزیستی ترکمان منتقل شدند.در ادامه تحقیقات ابوالفضل به مأموران گفت: من و نازنین خواهر و برادر هستیم و با پدرمان زندگی می‌کردیم. اما چند روز قبل پدرمان، ما را به خانواده‌ای سپرد. اما بعد از چند روز دلمان برای پدرمان تنگ شد، خواهرم خیلی گریه می‌کرد به همین خاطر یواشکی از خانه‌ای که در آن زندگی می‌کردیم بیرون آمدیم تا پدرمان را پیدا کنیم.

پسرک 5 ساله مشخصات و نام پدرش را به مأموران داد و با این احتمال که پدر دو کودک سابقه دار باشد مأموران به سراغ آلبوم متهمان سابقه دار اداره آگاهی رفتند. بدین ترتیب پدر ابوالفضل و نازنین که سابقه اعتیاد داشت شناسایی شد.

به دستور بازپرس شعبه سوم دادسرای امور جنایی تهران محل سکونت مرد جوان شناسایی و به دادسرا احضار شد.

مرد شیشه‌ای در تحقیقات گفت: همسرم طلاق گرفت و از طرفی اعتیاد شدید به مواد مخدر داشتم. چون نمی‌توانستم از بچه هایم مراقبت کنم آنها را به خانواده‌ای سپردم که بچه دار نمی‌شدند. قرار شد تا وقتی که وضع مالی‌ام خوب شود آنها از بچه‌هایم مراقبت کنند. اما بچه‌ها دلشان برایم تنگ شده و از خانه فرار کرده بودند.
+26
رأی دهید
-0

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۲
  دوستدار - استهکلم، سوئد
  چه بلایی بر سر مردم اورده اند که مادری حاضر است دست از دو کودک خردسال معسوم خود بردارد و دنبال زندگی خودش باشد و پدری بی مسئولیت و داغان که بدنبال مواد گیج کننده در خیابانها ول و سرگردان باشد.
  1
  11
  دوشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۹:۲۷
  نظر شما چیست؟