«وریا غفوری» به دلیل انتقاد از جواد ظریف به وزارت ورزش احضار شد

برخی از خبرگزاری های داخلی ایران گزارش دادند، «وریا غفوری» بازیکن ملی پوش تیم فوتبال استقلال در پی اظهارات جنجالی خود در شبکه های اجتماعی و انتقاد از مسئولین کشور به حراست وزارت ورزش احضار شده است.
 
وریا غفوری پس از اینکه محمد جواد ظریف وزیر خارجه جمهوری اسلامی گفت ما افتخار می‌کنیم به خاطر فلسطین و لبنان تحت فشاریم، به شدت از او انتقاد کرد.
 
وریا غفوری در یکی از پست های خود نوشت : «شما تحت فشار نیستید و در واقع این مردم عادی هستند که تحت فشار هستند».او در روزهای اخیر، در مصاحبه ها با خبرنگاران، با تأیید اظهاراتش گفت، حرف حق را زده و ترسی از بازخواست مسئولین ندارد.
 
علی کریمی ستاره پیشین تیم ملی ایران نیز با انتشار مطلبی در شبکه های اجتماعی خود به اظهارات جواد ظریف واکنش نشان داد و از او انتقاد کرد. این بازیکن که در حال حاضر سرمربی تیم سپیدرود رشت است، از جواد ظریف پرسید، آقای دکتر، کدوم «ما» تحت فشارند ؟!! ما یا شما دقیقأ ؟
+22
رأی دهید
-5

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۵
  janahi - دبی، امارات متحده عربی

  درود به غیرت و شجاعت مرد کرد . مصاحبه اش دیدم . حرف دل مردم زد . بر خلاف خیلی ها که از ترس از دست دادن شغل خود خفه شده اند و سکوت کرده اند
  0
  30
  ‌سه شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۷:۵۳
  ۳۴
  scandal - برلین، آلمان
  داد همه را در آوردند، چه از افراد سرشناس و چه از افراد بیگناه بسیجی که کارت عضویت بسیجی خود را به آتش می کشد! راستی، چه خبر از صدور انگل آب اسلامی به جهان!؟
  0
  19
  ‌سه شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۸:۰۵
  نظر شما چیست؟