تقلید منصوریان از کی‌روش در انگیزه‌بخشی به بازیکنان

سرمربی ذوب آهن برای صعود این تیم به لیگ قهرمانان آسیا از کار های سرمربی سابق تیم ملی ایران الهام گرفت.

به گزارش خبرآنلاین؛ ذوب آهن برای صعود به لیگ قهرمانان آسیا باید مقابل الغرافه بازی کند. این بازی در مرحله پلی آف برگزار می شود. شاگردان علیرضا منصوریان که این روز ها در قطر حضور دارند، با سورپرایز جالب سرمربی خود مواجه شدند. او با قرار دادن نام و عکس بازیکنانش روی کارت های مخصوص به آنان انگیزه داد تا فراموش نکنند تنها هدف ذوب آهن از حضور در قطر صعود به لیگ قهرمانان آسیا است.
 
پیش از او کارلوس کی‌روش نیز در اردو تیم ملی پیش از آغاز جام ملت های آسیا با همین شمایل به بازیکنانش انگیزه داده بود. منصوریان هم تلاش کرده است با الگو قراردادن حرکت سرمربی پرتغالی اهمیت بازی های پیش رو را به بازیکنانش یادآوری کند.
+8
رأی دهید
-7
قابل توجه کاربران محترم:
توجه کنید که درج رای مثبت به مطالب، به معنی تایید مطلب و یا علاقه به محتوای خبر نیست و طبعا درج رای منفی نیز به معنی عدم علاقه به محتوای خبر نخواهد بود. سیستم شمارش آرا کمک میکند تا مطالب مهمتر، به انتخاب کاربران سایت، از دیگر مطالب مجزا شده و در بخش مطالب داغ ظاهر گردند. ممکن است یک خبر ناگوار از ارزش خبری بالایی برخوردار بوده و صحیح تر آن است که کاربران به این خبر رای مثبت داده تا در بخش خبرهای داغ سایت در معرض دید بینندگان بیشتری قرار گیرد. بنابراین درج رای مثبت و یا منفی به معنای مهم بودن خبر و یا بی اهمیت بودن آن است.
به جمع دنبال‌کنندگان ایرانیان انگلستان در فیس‌بوک بپیوندید:
به جمع دنبال‌کنندگان سایت خبری سرگرمی رایان در فیس‌بوک بپیوندید:
نظر شما چیست؟