آبجوی کشف شده از کشتی که ۱۳۳ سال پیش غرق شد، شاید موجب تولید آبجوی جدیدی در آمریکا شود

 عکس تزئینی صدای آمریکا : یک بطری آبجو کشف شده در لاشه کشتی که بیش از ۱۳۰ سال پیش غرق شده بود، شاید موجب تخمیر و تولید نوعی آبجوی جدید در شمال ایالت نیویورک شود.
 
به گزارش آسوشیتدپرس، دانشجویان دانشگاه ایالتی نیویورک محتوای این بطری را، که از بقایای کشتی «اس اس اورگن» کشف شده، مورد مطالعه قرار داده اند و اگر موفق به استخراج مخمر آن شوند، یک شرکت نیویورکی تصمیم دارد با استفاده از آن یک آبجوی جدید تولید کند.
 
کشتی اس اس اورگن با ۸۵۲ نفر مسافر و خدمه، در مسیر خود از شهر لیورپول انگلستان به مقصد نیویورک بود که در ۱۴ مارس ۱۸۸۶ در نزدیک جزیره «فایر» نیویورک، با یک کشتی دیگر برخورد کرد و غرق شد. همه سرنشینان به غیر از یک نفر نجات یافتند.
+17
رأی دهید
-1
قابل توجه کاربران محترم:
توجه کنید که درج رای مثبت به مطالب، به معنی تایید مطلب و یا علاقه به محتوای خبر نیست و طبعا درج رای منفی نیز به معنی عدم علاقه به محتوای خبر نخواهد بود. سیستم شمارش آرا کمک میکند تا مطالب مهمتر، به انتخاب کاربران سایت، از دیگر مطالب مجزا شده و در بخش مطالب داغ ظاهر گردند. ممکن است یک خبر ناگوار از ارزش خبری بالایی برخوردار بوده و صحیح تر آن است که کاربران به این خبر رای مثبت داده تا در بخش خبرهای داغ سایت در معرض دید بینندگان بیشتری قرار گیرد. بنابراین درج رای مثبت و یا منفی به معنای مهم بودن خبر و یا بی اهمیت بودن آن است.
به جمع دنبال‌کنندگان ایرانیان انگلستان در فیس‌بوک بپیوندید:
به جمع دنبال‌کنندگان سایت خبری سرگرمی رایان در فیس‌بوک بپیوندید:
نظر شما چیست؟