برد پیت در جشن تولد ۵۰ سالگی «جنیفر آنیستون» شرکت کرد

صدای آمریکا : حضور برد پیت بازیگر مشهور آمریکایی در مراسم جشن تولد همسر پیشین خود، جنیفر آنیستون، بازتاب زیادی در نشریات و سایت های هنری داشت و خبرساز شد.
 
در این جشن که در یکی از کلوب های مجلل محله «سانست بلوار» در لس آنجلس ترتیب یافت، تعدادی از چهره های نامدار و ستاره های بزرگ هالیوود شرکت داشتند.
 
اما لحظه ورود برد پیت نقطه اوج این مراسم بود و با استقبال زیاد حاضران همراه شد. او در سال ۲۰۱۵ به پنج سال زندگی مشترک با جنیفر آنیستون خاتمه داد و با آنجلینا جولی ازدواج کرد.
اما پس از جدایی پر سر و صدای برد پیت از آنجلینا جولی، و با توجه روابط گرم و حسنه او با جنیفر آنیستون، طرفداران آنها امیدوار به بازگشت احتمالی و آغاز رابطه عاشقانه دوباره هستند.
+14
رأی دهید
-3
قابل توجه کاربران محترم:
توجه کنید که درج رای مثبت به مطالب، به معنی تایید مطلب و یا علاقه به محتوای خبر نیست و طبعا درج رای منفی نیز به معنی عدم علاقه به محتوای خبر نخواهد بود. سیستم شمارش آرا کمک میکند تا مطالب مهمتر، به انتخاب کاربران سایت، از دیگر مطالب مجزا شده و در بخش مطالب داغ ظاهر گردند. ممکن است یک خبر ناگوار از ارزش خبری بالایی برخوردار بوده و صحیح تر آن است که کاربران به این خبر رای مثبت داده تا در بخش خبرهای داغ سایت در معرض دید بینندگان بیشتری قرار گیرد. بنابراین درج رای مثبت و یا منفی به معنای مهم بودن خبر و یا بی اهمیت بودن آن است.
به جمع دنبال‌کنندگان ایرانیان انگلستان در فیس‌بوک بپیوندید:
به جمع دنبال‌کنندگان سایت خبری سرگرمی رایان در فیس‌بوک بپیوندید:
نظر شما چیست؟