بازیگر ایرلندی هالیوود می گوید در جوانی قصد داشت مرد سیاهپوستی را بکشد

صدای آمریکا : «لیام نیسون» از ستاره های هالیوود در جریان مصاحبه با نشریه «ایندیپندنت» گفت، روزی از شدت خشم و عصبانیت قصد داشته فردی سیاهپوست را بکشد ولی حالا حتی از تصور چنین رفتاری شرمنده و خجالت زده است.
 
لیام نیسون گفت، مدتها پیش وقتی شنید به یکی از نزدیکانش توسط یک فرد سیاهپوست تجاوز شده، با چماق در محله بالا و پایین میرفت، به این امید که مردی سیاهپوست پیدا کند و از او انتقام بگیرد.
 
البته این ماجرا با دخالت اطرافیان و اهالی محل مدیریت شد و این بازیگر ایرلندی فاجعه ای به بار نیاورد و پس از مدتی از کرده خود سخت پشیمان شد.
 
لیام نیسون در سالهای اخیر با بازی در آثار حادثه ای به شهرت زیادی رسیده، فیلم جدید او با نام «تعقیب سرد» بزودی در سراسر جهان اکران می شود.
+10
رأی دهید
-0
قابل توجه کاربران محترم:
توجه کنید که درج رای مثبت به مطالب، به معنی تایید مطلب و یا علاقه به محتوای خبر نیست و طبعا درج رای منفی نیز به معنی عدم علاقه به محتوای خبر نخواهد بود. سیستم شمارش آرا کمک میکند تا مطالب مهمتر، به انتخاب کاربران سایت، از دیگر مطالب مجزا شده و در بخش مطالب داغ ظاهر گردند. ممکن است یک خبر ناگوار از ارزش خبری بالایی برخوردار بوده و صحیح تر آن است که کاربران به این خبر رای مثبت داده تا در بخش خبرهای داغ سایت در معرض دید بینندگان بیشتری قرار گیرد. بنابراین درج رای مثبت و یا منفی به معنای مهم بودن خبر و یا بی اهمیت بودن آن است.
به جمع دنبال‌کنندگان ایرانیان انگلستان در فیس‌بوک بپیوندید:
به جمع دنبال‌کنندگان سایت خبری سرگرمی رایان در فیس‌بوک بپیوندید:
نظر شما چیست؟