نمک خوردی و نمک بشکستی ای نارفیق!

بالاترین: شیخ بهائی در کتاب کشکول عبارتی را میفرمایند که اگر پدرم مرا به دیار عجم (ایران) نمی آورد هر اینه امروز زاهد اهل زمان بودم لیکن به عجم امدم و از اغذیه سلاطین و ملوک اکل نمودم و از البسه ایشان پوشیدم و با مردم عجم معاشرت نمودم پس آن زهد و تقوا برایم حاصل نگشت!
 این آخوند عرب تبار به ایران آمد، به دربار صفوی رفت، خورد و خوابید و از همه مواهب ایران استفاده کرد و این هم قضاوتش درباره ایران.

نمک خوردی و نمک بشکستی ای نارفیق!
+35
رأی دهید
-11

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۲۹
  agha_ehsan - تهران، ایران
  ای بابا بهایی ها که به یهودی ها وصل میشدن که جمهوری اسلامی هم به این دلیل باهاشون دشمنی داره . الان چی شد ! اینا که شدن عرب پرست !
  17
  5
  دوشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۸
  ۲۲
  romano - تهران، ایران

  شما هم دیگه هذیان گویی تان بی مانند است بخاطر ملاها مسابقه جفنگ سرایی جعل دارید. شیخ بهایی نواده حارث بن عبدالله اعور همدانی است! یک پارسی است (بماند که طرف از عراق عرب است و منظورش مردم عراق عجم است در آن زمان مردم عراق کنونی خود را تحت قلمرو ایران میدانستند مثل تبریز و تهران). در آن زمان خواندن فقه و اصول قانون و مقدمات تحصیل عالی در طب و نجوم و شیمی و . بود (بایست بود). این شیخ مخترع و دانشمند بنام زمان خود بوده به زور شاه صفوی جامع عباسی را که الان نان ملاهای ایران است مینویسد مدت مدیدی تحت فشار شاه بود که مقام قضاوت کل را بپذیرد به بهانه های متعدد از زیر آن شانه خالی کرد تا به درس و کتاب خود برسد. نان سنگک و حلوا ارده هم از ابداعات این بنده خداست. خدا به ما عدالت عنایت بفرماید تا دموکرات و نه نژاد پرست باشیم!
  2
  23
  دوشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۴
  ۳۵
  ارژن پارت - شیراز، ایران
  کدام کار مللا و اخوند و شیخ مثل ادمیزاد است که وفا به عهد و نمک خوردن و نمکدان نشکستنش مثل ادمیزاد باشد . از اینروست که نباید به هیچ عنوان به این جماعت اعتماد کرد!!!.
  8
  14
  دوشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۹
  ۱۰۴
  Kefli Iskender - مریخ، وانواتو
  ۱. آیا می دانید منبع اصلی قانون مدنی و جزایی ایران چیست؟ «شرح لمعه» . ادامه
  9
  6
  دوشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۹
  ۱۰۴
  Kefli Iskender - مریخ، وانواتو
  ۲. در مورد «شرح لمعه» دکتر ناصر کاتوزیان حقوق دان «ارمنی» که مانند کشور دوست و برادر اسرائیل زیاد بفکر مردم خاورمیانه هستند در مورد اهمیت این کتاب می‌نویسد: «شرح لمعه» از نظر اسلوب نگارش در میان سایر کتاب‌های فقهی ممتاز است؛ زیرا در عین حال که در بیان مطالب از به کار بردن کلمات زاید به دقت پرهیز شده، از نظر استدلال نیز چیزی از کتب مفصل کم ندارد. به همین جهت می‌توان گفت بهترین و جامع‌ترین کتاب‌های درسی است.»
  13
  5
  دوشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۲
  ۱۰۴
  Kefli Iskender - مریخ، وانواتو
  ۳. اینکه «شرح لمعه» منبع اصلی قانون مدنی و جزایی ایران است؟ ادامه . نویسنده آن شاگرد این پدر سوخته بود که عکسش را در بالا می بینید. این شاگرد «شهید ثانی» نام داشت که بهمراه پدر سوخته دیگری بنام « شهید اول» دست نوشته هایی دارد بنام« اللمعة الدمشقیه »که به اختصار به «شرح لمعه» نامیده می شود. که در مشروح چگونگی «مجازات» یعنی بریدن دست وپا و در آوردن چشم از حدقه و انواع و اقسام شکنجه های قرون وسطایی پرداخته شده است.
  12
  7
  دوشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۴
  ۱۰۴
  Kefli Iskender - مریخ، وانواتو
  ۴. در جنبش سبز (بخوانید جنباندن سبز» زامبی های ناراضی از رژیم و همچنین همچنین همین رضا پهلوی با شال و دستبند سبز بدنبال کروبی و میر حسین موسوی راه افتاده بودند که فریاد می زدند «اجرای بدون تنزیل قانون اساسی!». یعنی اجرای قانونی که محمد بن مکی در قرن هشتم در مدت یکهفته در زندان نوشته بود آنهم بدون تنزیل( بدون ارفاق)! و زامبی هایی که فریاد می زدند یا حسین! میر حسین! جالب این همین محمد بن مکی چند ماه بعد از تحریر شرح لمعه بدست رقیبایش قیمه قیمه شد و سرش را بر نیزه کرده و بر ورودی دروازه شهر بالا بردند. حال من و شما انگشت حیرت می گزیم که چرا این مملکت خراب شده درست نمی شود.
  12
  8
  دوشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۱
  ۱۰۴
  Kefli Iskender - مریخ، وانواتو
  ۵. کمپانی هند شرقی برای پیدا کردن نوکرانی که بتوانند در خدمت تأمین منافع دولت فخیمه باشند به «مساجد و طویله» های زیادی سر کشید. این کمپانی هند شرقی بود که رضا پالانی را در طویله و خمینی را دربالای منبر کشف کرد. البته کمپانی هند شرقی قبل از کشف خمینی دهها نوک و مرجع تقلید را کشف کرده بود. از جمله نوکرهایی که دولت فخیمه در دامان خود پرورش داد پدر سوخته دیگری بود بنام «صبح ازل» که «ادوارد براون» برای آموزش او هر روز صبح تا شام بمحضرش می شتافت.
  15
  5
  دوشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۰
  ۱۰۴
  Kefli Iskender - مریخ، وانواتو
  ۵. حالا محمد جواد لاریجانی در مصاحبه با چارلی رز میگوید روح قانون اساسی ما از سوئیس و فرانسه اقتباس شده است. کسی نبود از این پدر سوخته بپرسد آخر کدام بند قانون سوئیس به «شرح لمعه الدمشقیه» (بخوانید شرح لیمه لیمه کردن انسان بشکل دمشقی) شباهت دارد!؟
  12
  9
  دوشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۸
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.