فعالیت حمید عسگری خواننده ایرانی به دلیل تک‌خوانی خواننده زن تعلیق شد

 نگین پارسا خواننده و گیتاریست زن در کنسرت حمید عسگری برای لحظاتی تک‌خوانی کرد. صدای آمریکا :فعالیت حمید عسگری، خواننده ایرانی، گروه و همچنین موسسه برگزارکننده کنسرت او به دلیل تک خوانی چند لحظه‌ای یک خواننده زن در کنسرت اخیر او، از روز شنبه ۱۳ بهمن توسط دفتر موسیقی وزارت ارشاد ایران تعلیق شد.
 
انتشار تصاویری از تک خوانی نگین پارسا، خواننده و گیتاریست زن گروه حمید عسگری در کنسرت ۱۰ بهمن‌ماه این هنرمند در فضای مجازی جنجال آفرین شد. حمید عسگری در این کنسرت فرصت تک‌خوانی به نگین پارسا داده بود.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

دقایقى بعد از اجراى این قطعه، متاسفانه دیگه به من اجازه خوندن ندادند و میکروفون رو ازم گرفتم خیلى تلخ و سخت بود، بغض کردم فقط باید از اونجا به بعدش رو ساز میزدم بدون خوندن آخه من ساخته شدم براى اینکار ! میخواستم دیگه ادامه ندم اونقدر حالم بد شد. تا اینکه صداى مردم که اسممو صدا میکردن یه جان دوباره بهم داد من از کسى که میکروفون رو ازم گرفت متنفر نیستم من از کسانى که دستورش رو صادر کردند متنفر نیستم بسه تنفر بسه تفرقه ما با عشق درستش مى کنیم نه با تنفر ما مردمى هستیم که همو دوست داریم ما توى بحران ها اینو ثابت کردیم وقتى جایى زلزله مى آد با هر پوشش و تفکرى یکرنگ میشیم میریم کمک ما سالها پیش زمان جنگ اینو ثابت کردیم که مردا و زنامون از هر قشرى و از هر جاى دنیا با هر عقیده اى مى رفتن براى دفاع از خاکشون میشه درستش کرد با صلح با عشق با دوست داشتن همدیگه آهسته آهسته... #موسیقى#زنان#ایران#کنسرت#تهران

A post shared by Grace_negin (@neginpaarsa) on

جمهوری اسلامی پیش از این هنرمندان دیگری را نیز در رابطه با آوازخوانی زنان از فعالیت محروم کرده بود. از جمله علی قیصری که در دی‌ماه به خاطر تک خوانی هاله سیفی‌زاده ممنوع‌ از کار شد. صدای تک خوانی خواننده زن در مراسم افتتاحیه جشنواره فیلم فجر نیز حاشیه ساز شد.
+14
رأی دهید
-4
قابل توجه کاربران محترم:
توجه کنید که درج رای مثبت به مطالب، به معنی تایید مطلب و یا علاقه به محتوای خبر نیست و طبعا درج رای منفی نیز به معنی عدم علاقه به محتوای خبر نخواهد بود. سیستم شمارش آرا کمک میکند تا مطالب مهمتر، به انتخاب کاربران سایت، از دیگر مطالب مجزا شده و در بخش مطالب داغ ظاهر گردند. ممکن است یک خبر ناگوار از ارزش خبری بالایی برخوردار بوده و صحیح تر آن است که کاربران به این خبر رای مثبت داده تا در بخش خبرهای داغ سایت در معرض دید بینندگان بیشتری قرار گیرد. بنابراین درج رای مثبت و یا منفی به معنای مهم بودن خبر و یا بی اهمیت بودن آن است.
به جمع دنبال‌کنندگان ایرانیان انگلستان در فیس‌بوک بپیوندید:
به جمع دنبال‌کنندگان سایت خبری سرگرمی رایان در فیس‌بوک بپیوندید:
 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۲۷
  agha_ehsan - تهران، ایران
  چه خدای معتبری که با صدای مخلوقش انقد مشکل داره
  0
  8
  دوشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۱
  نظر شما چیست؟