کیهان خطاب به فاطمه معتمدآریا: حالا که پیرزن شده ای…

کیهان نوشت: شب گذشته در مراسم افتتاحیه جشنواره فیلم فجر، یک پیرزن بازیگر که در طول چهل سال گذشته بیشترین مجال را برای حضور در سینمای ایران داشته است، با بی انصافی به سیاه‌نمایی درباره شرایط حضور خود در سینما پرداخت و خبر دروغی را درباره یک شاعر به عنوان یک واقعیت، به زبان آورد و منتشر کرد.
 
کیهان متاسف است که در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و در جشنی که به ظاهر برای انقلاب است، یک بازیگر چنین سخیف سخن می‌گوید و ظاهر می‌شود.
 
خطاب به خانم معتمدآریا، این به اصطلاح هنرمند می‌گوییم که؛ اگر انقلاب اسلامی نبود شما و امثال شما مجال حضور در عرصه هنر سالم را پیدا نمی‌کردید. به برکت همین نظام بود که امروز به‌رغم نمک‌نشناسی‌هایتان همچنان می‌تازید و خود را طلبکار هم می‌دانید! همین شما بودید که در دهه ۷۰ در کنار دو همکارتان به شکلی مبتذل به شهدا اهانت کردید و با بزرگواری نظام روبه‌رو شدید. انتظار آن بود حالا که پیرزنی سرد و گرم چشیده هستید، از گذران عمرتان عبرت گرفته و از حداقل بینش و دانش برخوردار باشید. نمکدان نشکنید، منشا نشر دروغ نشوید و عاقلانه زندگی کنید.
+30
رأی دهید
-160

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۱۰۳
  ایرانفردا - لندن، انگلستان
  کجاش پیرزنه؟ هنوز ده بیست سال دیگه رمق داره!!
  56
  52
  ‌پنجشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۷:۰۴
  ۴۳
  raha832 - قاهره، مصر
  حرف مفت نزن بشین بذار باد بیاد در سایه استثمار و استعمار این مردم نگون بخت و ۴۰ سال تازیدن و غارت همه جانبه این مردم کاخ‌های سلطه بر جان و مال مردم رو دایر کردین حالا دو قرت و نیمشم باقیتون، خجالت نمیکشین. شما باعث و بانی بدبختی سیاه روزی این مردم هستین و دستتون به خون بیگناهشون الودست.
  117
  133
  ‌پنجشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۷:۳۷
  ۴۴
  hesam.rigi - طهران، ایران
  خدا میگه ای آدمیزاد روی زمین مغرور راه نرو چون هیچی نیستی هیچ هنرپیشه ای هم عاقبت بخیر نمیشه همه می دونیم همه شونم دم مرگ یا چند سال آخر عمرشون میفهمن یک عمر بازیچه یه عده دیگه شدن یه عده براشون دست زدن یه عده هم نفرینشون کردن خلاصه هرکی رو صنعت سینما یا فوتبال یا هنر بالا بیاره یه روزهم اونو زمین میزنه چون کلام خدا نقض نمیشه
  56
  43
  ‌پنجشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۷:۴۷
  ۳۶
  raha1984 - هامبورگ، آلمان

  ۴۰ سال حساب پس دادن و ممنوع و التصویر شدن ، ممنوع و الصدا شدن توقیف فیلماشون ،روی این مزدوران پست که رو نیست سنگ پای قزوینه
  162
  64
  ‌پنجشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۷:۵۹
  ۳۶
  raha1984 - هامبورگ، آلمان

  پیرزن ننت بود که سر ۵۰ سالگی صیغه ساعتی زوار حرم رضا شد و تو رو پس انداخت
  193
  147
  ‌پنجشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۸:۰۰
  ۷۷
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  مشکل این گاوسارها اینست که هر چقدر اقوامشان چه زن و چه مرد پیرتر میشوند خنگ تر میشوند و بعد قیاس به نفس میکنند. دلیل مشکل این ها اینست که تک کتابی هستند و هر چقدر بیشتر در یک کتاب واحد که فکر میکنند که از اسمان فرو افتاده فرو میروند از جهان واقعی فاصله گرفته و البته ناآگاه تر و خنگ تر میشوند. ولی در دنیای غیر مذهبی چنین نیست و پیری مترادف با بیشتر دانستن و علم و آگاهی و تجربه هست همچنان که برتراندراسل و سارتر و انیشتین و و و و و تا آخر عمرشان دانا و توانا و آگاه بودند
  9
  39
  ‌پنجشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۸
  ۵۰
  حسین سلطانزاده - برلین، آلمان

  شریعتمداری الدنگ تو هم که پیر شدی همون وافور را با تریاک ناب محمدی بزن تا بتونی قلم را بگیری تو دستت این شرو ورها را بنویسی پوفیوز
  8
  66
  ‌پنجشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۴
  ۶۰
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان

  به نظر بنده حقیر هیچ کس مثل این روزنامه کیهان و شعریتمداری بهتر نشان نداند. که اسلام چه معنی دارد. هر بار که اصلاح طالبان به صحنه می‌‌یند، و می‌‌گویند. کثافت و لجن را می‌‌شود شست .پاک می‌‌شود. این به صحنه می‌‌آید و می‌‌گوید. خیر. همین است که است.
  9
  50
  ‌پنجشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۶
  ۵۰
  Persiangulf2535 - لند‌ن، انگلستان

  افتخار سینمایه ایران به داشتن همچین هنرمندهایی هست که برایه امسال شریعتمداری اندازه یه خوک پیر خرفت هم ارزش قائل نیستند.
  4
  32
  ‌پنجشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۲
  ۶۶
  senator x - تهران، ایران

  باز این حسین شیره ائی چرتش پاره شد
  6
  37
  ‌پنجشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۲
  ۴۶
  Attila14 - استکهلم، سوئد
  جنتلمن به سبک یک مسلمان!. مرد با اعتماد به نفس هیچوقت سعی نمیکه احساس بد به یه خانم بده!. پیرزن خطاب کردن حتی اگه خانوم ۹۵ سالش باشه بیشتر حالت ضعف این کریهتمداری کیهان رو نشون میده!. میتونم تصور کنم بابات مادرتو چیا صدا میکرد!. زیادم پشت شهدا جبهه نگیر! اگه جانبازا شهدای زنده اند که اونام میخوان گلوی سید علی گداتو بجون.
  3
  21
  ‌پنجشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۶:۵۲
  ۳۶
  raha1984 - هامبورگ، آلمان

  ۴۰ سال حساب پس دادن و ممنوع و التصویر شدن ، ممنوع و الصدا شدن توقیف فیلماشون ،روی این مزدوران مفنگی حکومتی رو که نیست سنگ پای قزوینه
  67
  18
  ‌پنجشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۸:۱۲
  ۳۶
  raha1984 - هامبورگ، آلمان

  پیرزن ننت بود که سر ۵۰ سالگی صیغه ساعتی زوار حرم رضا شد و تو رو پس انداخت
  67
  22
  ‌پنجشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۸:۱۲
  ۵۲
  دین وحشیگری - اونتاریو، کانادا
  ح. ها٬لعنت و نفرین بر جهل دینی از پیدایش دین تا امروز٬نسل بیمار،وجدان های خاموش٬چپاول،حماقت بی انتها و بدتر از همه کسانیکه از این حرامیان حما یت می کنند.مملکت بر جهل سوار و سردمداران سوار بر مردم.تا زما نیکه جهل دینی برقراره،اوضاع همینه.هموطن باید بدانی همه باید رفاه معقول و امنیت داشته باشند.نسبت به هموطنت بی تفاوت نباش.ما اگه ملت آگاهی بودیم چنین حکومت فاسدی نسیب ما نمی شد.این حکومت شوم و وحشی وغارتگر بقایش در حمایت توده هاست و این حمایت کاملا از بین رفته.این تخم نا مشروع در شرف نابودیست.ما انقلاب اخلاقی،رفتاری وجدانی لازم داریم چرا که ما ملتی با غرور کاذب هستیم چراکه اتحاد نداریم.درود بر دموکراسی و ارزش به انسان، چراکه وقتی انسان درجامعه قابل احترام باشد،انسان ها هم به حیوانات اسیب نمی رسونند در واقع میشه یک جامعه بیدارو فهیم.به امید رهای انسانها از جهل دینی.
  10
  22
  ‌پنجشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۲۱:۲۲
  ۴۹
  آزاذه - تهران، ایران
  این مطلب کاملا نشان میدهد که حکومت آخوندها چقدر زن را پست و خفیف میشمرد . زنان ایران !عاشورا سینه زنی یادتون نره
  5
  8
  جمعه ۱۲ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۱:۲۳
  ۴۰
  behran - کردستان، ایران
  اینهم احترام و عزت حکومت اسلامی نسبت به هنرمندانش!
  4
  18
  جمعه ۱۲ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۴
  نظر شما چیست؟