خبر غیرمنتظره رابعه اسکویی یکسال پس از بازگشت از شبکه جم

اتاق خبر ۲۴: رابعه اسکویی بازیگر سینما و تلویزیون مدتی قبل برای همکاری با شبکه جم به خارج از کشور سفر کرد و کمی بعد با پشیمانی به وطن بازگشت، اما طبق قوانین اجازه کار نداشت تا اینکه امروز با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام نوشت:
 
" دوستان عزیز و همکاران گرامی و مردم مهربان و دوست داشتنی میهنم
 
سلام
 
امروز می‌خواهم در مورد اتفاق مهمی که برایم افتاده با شما صحبت کنم... بالاخره بعد از گذشت بیش از چهارده ماه که از برگشتنم به ایران گذشت مجوز حضور دوباره در فعالیت‌های هنری برایم صادر شد و دیگر هیچ محدودیتی برای فعالیت در سینما، تلویزیون و تئاتر ندارم. این اتفاق بسیار مهم و مبارک برای من به معنی بازگشت دوباره به عرصه بازیگری برای مردم عزیز و مهربان ایران زمین است.
 
خدا را به خاطر این اتفاق شکر می‌کنم و از تمامی دوستانی که در این مدت نگران وضعیت من و پیگیر حضورم در مقابل دوربین بودند سپاسگزارم و دست تک‌تک‌شان را می‌بوسم. من همیشه و در هر شرایطی قدر دان محبت‌های بی پایان شما عزیزان هستم و قول می‌دهم تا روزی که خداوند به من توان کار کردن عنایت کند با تمام وجود برای شما بازی خواهم کرد و خواهم کوشید با حمایت و محبت شما خاطرات خوشی در کنارتان بسازم.
 
در پایان از تمامی مسئولینی که در مسیر بازگشت من به فعالیت دوباره هنری، حامی بودند و موانع سخت پیش روی را از سر راهم برداشتند صمیمانه تشکر می‌کنم.
+34
رأی دهید
-66
قابل توجه کاربران محترم:
توجه کنید که درج رای مثبت به مطالب، به معنی تایید مطلب و یا علاقه به محتوای خبر نیست و طبعا درج رای منفی نیز به معنی عدم علاقه به محتوای خبر نخواهد بود. سیستم شمارش آرا کمک میکند تا مطالب مهمتر، به انتخاب کاربران سایت، از دیگر مطالب مجزا شده و در بخش مطالب داغ ظاهر گردند. ممکن است یک خبر ناگوار از ارزش خبری بالایی برخوردار بوده و صحیح تر آن است که کاربران به این خبر رای مثبت داده تا در بخش خبرهای داغ سایت در معرض دید بینندگان بیشتری قرار گیرد. بنابراین درج رای مثبت و یا منفی به معنای مهم بودن خبر و یا بی اهمیت بودن آن است.
به جمع دنبال‌کنندگان ایرانیان انگلستان در فیس‌بوک بپیوندید:
به جمع دنبال‌کنندگان سایت خبری سرگرمی رایان در فیس‌بوک بپیوندید:
 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۲۸
  boysboys - مونیخ، آلمان

  اه اه این کیه دیگه؟
  15
  40
  ‌چهارشنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۷:۲۳
  ۵۲
  Hatef - پاریس، فرانسه

  قابل ترحم و رقت انگیز! یک لقمه نان خوردن چه مشقاتى دارد در این ماتمکده.
  7
  61
  ‌چهارشنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۸:۰۳
  ۵۸
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  برم حیاط گوسفندمون رو حلال کنم که اجازه کار گرفتی. از کمبود فیلم و هنرپیشه کم کم داشتم به تماشای کارتون علاقه مند میشدم که برگشتی!
  2
  31
  ‌چهارشنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۷ - ۲۲:۲۲
  ۱۰۲
  ایرانفردا - لندن، انگلستان
  اینها A List هاى سینماى ایرانن!؟؟!
  1
  7
  ‌پنجشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۵:۴۰
  نظر شما چیست؟