اکران مستندی جنجالی درباره اتهام آزار جنسی مایکل جکسون به کودکان

 آرشیو - مایکل جکسون - در کنسرتی در سال ۱۹۸۸ صدای آمریکا : جشنواره فیلم «ساندنس» امسال با اکران مستند جنجالی درباره اتهام آزار جنسی مایکل جکسون به کودکان، بیش از همیشه خبرساز شده است.
 
فیلم مستند «ترک ناکجا آباد» (به انگلیسی: Leaving Neverland) داستان «وید رابینسون» و «جیمز سیف‌چاک» را که اکنون در سنین ۳۰ و ۴۰ خود به سر می برند، روایت می کند. این دو وقتی پسربچه بودند با مایکل جکسون در زمانی که که در اوج موفقیت خود بود، دوست شدند و در ملک او «نورلند» (ناکجاآباد) وقت می‌گذراندند. آن دو بعدها ادعا کردند که مورد آزار جنسی ابر ستاره پاپ قرار گرفتند.
 
با وجود این که مایکل جکسون از اتهام آزار جنسی در سال ۲۰۰۵ تبرئه شد، ولی این ادعاها که او در خانه بزرگش که آن را مثل یک شهر بازی بزرگ ساخته بود، بچه ها را مورد آزار جنسی قرار می داده، تا آخر عمرش در سال ۲۰۰۹ بر زندگی و کارنامه او سایه انداخته بود.
 
ادعاهای مختلفی پیرامون این پرونده وجود دارد. برخی از کودکانی که همزمان با مدعیان آزار جنسی در خانه مایکل جسکون با او وقت گذرانده بوند، از جمله «مکالی کالکین» ستاره کودک که به خاطر بازی در فیلم های «تنها در خانه» (Home Alone) شهرت دارد، بارها این تهمت ها را دروغین نامید و رابطه شان با جکسون را چیزی جز دوستی کودکانه نخواندند.
 
«کانیه وست» که یکی از هواردان پر و پا قرص مایکل جکسون است، این ماه روی صحنه، به طرفداری از جسکون این مستند را کوبید و گفت: «اگر قرار است هنرمندان را نابود کنید، بیاید با هم یک دفعه هنر را نابود کنیم.»
 
پیش بینی شده فیلم مستند «ترک ناکجا آباد» که برای اولین بار، روز جمعه در جشنواره فیلم «سان دنس» اکران می شود و به زودی به شبکه تلویزیونی «اچ بی او» می‌آید، هواداران «سلطان پاپ» را به شدت آزرده و خشمگین کند.
+5
رأی دهید
-15
قابل توجه کاربران محترم:
توجه کنید که درج رای مثبت به مطالب، به معنی تایید مطلب و یا علاقه به محتوای خبر نیست و طبعا درج رای منفی نیز به معنی عدم علاقه به محتوای خبر نخواهد بود. سیستم شمارش آرا کمک میکند تا مطالب مهمتر، به انتخاب کاربران سایت، از دیگر مطالب مجزا شده و در بخش مطالب داغ ظاهر گردند. ممکن است یک خبر ناگوار از ارزش خبری بالایی برخوردار بوده و صحیح تر آن است که کاربران به این خبر رای مثبت داده تا در بخش خبرهای داغ سایت در معرض دید بینندگان بیشتری قرار گیرد. بنابراین درج رای مثبت و یا منفی به معنای مهم بودن خبر و یا بی اهمیت بودن آن است.
به جمع دنبال‌کنندگان ایرانیان انگلستان در فیس‌بوک بپیوندید:
به جمع دنبال‌کنندگان سایت خبری سرگرمی رایان در فیس‌بوک بپیوندید:
 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۱۰۲
  ایرانفردا - لندن، انگلستان
  یه کمدین آمریکایى در این مورد میگفت، شایعه هست که مایکل بچه هارو میبرده خونه اش، بهشون مشروب و مواد مخدر میداده، بعد تو تختخواب، با آلتشون بازى میکرده و میخورده! این که سؤاستفاده نیست! مهمون نوازیه!! البته بخاطر این جوک خیلى هم تو دردسر افتاده بود این کمدین که اتفاقا خودش هم سیاه بود و با مایکل در زمان بچه گیش رفت و امد داشت.
  4
  10
  شنبه ۶ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۹
  نظر شما چیست؟