اعتراض بی‌بی رکسا، خواننده آمریکایی به طراحان لباس: به نظرشان «زیادی گنده» هستم

 بی‌بی رکسا - اجرا در مراسم جوایز «ام تی وی» - بیلبائو، اسپانیا ۲۰۱۸ صدای آمریکا : «بی‌بی رکسا» می گوید برخی از طراحان مد از تهیه لباسی که او بتواند در مراسم اهدای جوایز «گرمی» ماه آینده بپوشد خود داری کردند و به او که سایز ۶ – ۸ آمریکا، معادل سایز ۳۸ اروپا است، برچسب «خیلی گنده» زدند.
 
بعد از شنیدن شکایت او، اکنون بعضی از طراحان مد به خواننده و ترانه‌نویس آمریکایی پیشنهاد داده اند تا برای او لباس بدوزند.
 
«بی‌بی رکسا» با ترانه پرفروش «Meant To Be» یکی از کاندیداهای پجایزه بهترین اجرای دو نفره کانتری، در مراسم جوایز گرمی ۱۰ فوریه است.
 
او همچنین نامزد بهترین هنرمند (خواننده) جدید جوایز گرمی است.
ریهای ۲۹ ساله در اینستاگرام خود ویدئویی پست کرد و گفت: «بالاخره نامزد گرمی شدم که یکی از خوشایندترین اتفاق ها است. خیلی وقت ها خواننده ها با طراح های مد صحبت می کنند تا برایشان، برای مراسم فرش قرمز لباس بدوزند.»
 
ولی ریها که در اینستاگرام حدود ۷.۳ میلیون نفر دنبال کننده دارد، فاش کرد که طراحان به استایلیست او گفتند که هیکل او برای لباس طراحی کردن خیلی درشت است.
 
ریها ادامه داده است: «اگر سایز ۶ یا ۸ (معادل سایز ۳۸ اروپایی) زیادی گنده است، دیگر نمی دانم به شما چه بگویم. اصلاً لباس لعنتی شما را نمی خواهم. چون مسخره است. یعنی دارید به تمام زن هایی که سایز ۸ به بالا هستند می گویید که زیبا نیستند و نباید پیراهن شب بپوشند.»
بی‌بی ریها، اجرا در مراسم جوایز «ام تی وی » اروپا سال ۲۰۱۶ ​این ویدیو از زمان پستش، بیش از نیم میلیون بار تماشا شده و بیش از ۱۰ هزار پیام دریافت کرده است.
 
برخی از آن پیام ها از طراحانی بود که به او پیشنهاد داده اند تا برای شب «گرمی» برای او پیراهن طراحی کرده و بدوزند.
 
مایکل کاستلو، یکی از شرکت کنندگان در مسابقه تلویزیونی طراحی مد «پراجکت رانوی» در بین طراحانی بود که به او پشنهاد همکاری داده است.
+17
رأی دهید
-7

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۳
  nooshin tehrani - روم، ایتالیا
  سایز ۳۸ اروپا سایز کفششِ . این خواننده سایز ۴۲ اروپا را داره.
  0
  3
  جمعه ۵ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۶:۳۵
  نظر شما چیست؟