کنایه رضا کیانیان به ده نمکی

رضا کیانیان در نقد سخنان مسعود ده‌نمکی در اینستاگرام نوشت: «اقای ده نمکی از روی دلسوزی گفتند تیم فوتبال ایران نباید به یمن پنج گل می زد. این گفته ، هر چند به ظاهر زیباست ، اما در باطن برای مردم یمن به شدت تحقیرآمیز است.
 
ملتی که محتاج بزرگواری دیگرانند! و باید به آن ها رحم کنیم.! اگر پیشنهاد می کردند ایران ، تیم فوتبال یمن را آموزش دهد تا بهتر بازی کنند. منطقی تر بود. بسیاری از سیاست مداران ما هم حمایت از مستضعفین را سر لوحه شعار های خود قرار می دهند. که به ظاهر زیبا ، اما فریبنده است. چون باعث ماندگاری فقر و بیشتر شدن فاصله طبقاتی می شود . شعار درست، نابودی ریشه های فقر و فلاکت و بیکاری و به اصطلاح استضعاف است.
 
سیاست مداری که حامی فقرا و مسکینان است. در فکر ریشه کن کردن فقر نخواهد بود. چون اگر روزی فقر از بین برود، او هم بیکار می شود! تیم یمن باید بپذیرد ضعیف است تا بتواند قوی شود. نه این که با ضعف او ما جوانمردی و بزرگواری مان را ثابت کنیم!»
+133
رأی دهید
-7

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۸
  rood120 - منچستر، انگلستان

  آقای کیانیان ، حرف های شما در مورد انسان ها درست هست نه این بسیجی های بی مخ که فقط نام انسان را حمل می کند. این ده نمکی و نمومه آنها ، تفکر ، یاروق عمق قم ، جنازه شروان ، مسافر ان بدبخت ترکیه همه شرف شان را به پول و حق مردم خوری و اختلاس فروخته اند و برایشان فقر و بیچارگی بقیه مهم نیست .
  26
  46
  دوشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۷ - ۲۰:۲۱
  ۳۶
  خورشیدخانم - وین، اتریش

  آقای کیانی یادت رفته سنگ سیدعلی گدا را به سینه می کوبیدی؟؟شماها همگی مزدور و بی وطن هستید .شرف داری از این همه ظلم انتقاد کن و کنار ملت بدبخت بایست
  13
  38
  ‌سه شنبه ۲۵ دی ۱۳۹۷ - ۰۰:۰۸
  ۶۹
  Maghshoosh - میامی، ایالات متحده امریکا
  آقا این ده نمکی «گل زیادی» خورد یه چیزی پروند، شما دنبالشو نگیرین.
  1
  20
  ‌سه شنبه ۲۵ دی ۱۳۹۷ - ۰۲:۰۸
  ۵۹
  kabootar e sefid - لاهور، پاکستان
  آقای دهنمکی بهتر می بود که به جنگ افروزان پیشنهاد می کردند تا دست از خونریزی بردارند.
  1
  9
  ‌سه شنبه ۲۵ دی ۱۳۹۷ - ۰۵:۵۸
  ۴۷
  omidnaomid - بروکسل، بلژیک
  آقای کیانیان، دست عزیز:ده نمکی یه حرفی زد ،غلط گفت، نمیدونه ،نفهمید مثل همه باندشون،ولش کنید ،این بیچار که آبرو نداشت ،اون ته موندش رو هم نگیرید.نادونی کرد مثل بقیشون
  1
  8
  ‌سه شنبه ۲۵ دی ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۹
  نظر شما چیست؟