مرگ مشکوک زنی که مدعی بود نماینده مجلس به او تجاوز کرده + ویدیو

اکبر اعلمی، نماینده سابق مجلس شورای اسلامی در دوره‌های ششم و هفتم در کانال تلگرام خود از درگذشت زهرا نویدپور در بیمارستان فارابی شهرستان ملکان خبر داده است. زهرا نویدپور با انتشار فایل‌های صوتی و ویدیویی اعلام کرده بود که سلمان خدادادی، نماینده ملکان در مجلس شورای اسلامی به او تجاوز کرده است. منابع مستقل خبری درگذشت زهرا نویدپور را هنوز تأیید نکرده‌اند.
  سلمان خدادادی- متهم به آزار جنسی نوید پور در چهار سال گذشته با انتشار چند فایل صوتی مدعی بود که از سوی یکی از نمایندگان مجلس مورد آزار قرار گرفته است.
 
چندی پیش زهرا نوید پور در مصاحبه با رسانه حقوق بشری هرانا گفته بود که سلمان خدادادی وی را تهدید کرده است که سرش را زیر آب خواهد کرد.
***از کانال تلگرام اکبر اعلمی:
مرگ مشکوک دختری که مدعی تعرض جنسی یکی از نمایندگان مجلس به خود شده بود!
 
جسد بی‌جان خانم «زهرا نوید پور» که مدعی بود توسط یکی از نمایندگان مجلس مورد آزار جنسی واقع شده، در منزل مادری‌اش پیدا شد.
 
* بر اساس اخبار رسیده، جسد #زهرا_نوید_پور روز یکشنبه ۱۶ دی به بیمارستان فارابیِ شهرستانِ ملکان منتقل و پس از تشخیص قطعی بودن مرگ وی به پزشکی قانونی این شهر انتقال یافته تا علل مرگ او بررسی شود.
* گفته می شود که این دختر ۲۸ ساله با "خودکشی" به زندگی خود پایان داده و در حالی به بیمارستان فارابی منتقل شده که علائم حیاتی در بدن وی نبوده است.
موضوع خودکشی او هنوز تایید نشده است.
* در طول چهار سال گذشته، زهرا نوید پور با انتشار چندین فایل صوتی و تصویری مدعی بود که توسط یکی از راهیافتگان به مجلس شورای اسلامی مورد آزار و اذیت حنسی قرار گرفته است.
* لیکن علیرغم پیگیری‌های حقوقی و قضایی و نیز پیگیری های خودش و بنده از طریق چندتن از نمایندگان مجلس، پرونده وی همچنان بی‌نتیجه ماند و او همواره مدعی بود که توسط اطرافیان نماینده مذکور مورد تهدید قرار داشت و بارها نیز این مساله را به طرق مختلف اعلام کرده بود.
* با توجه به عزم خانم نویدپور در رسیدن به حق و حقوقش، خودکشی وی قابل تامل برای دستگاه های ذیصلاح و موضوعی شک برانگیز است.
*شایان گفتن است که بنده به دفعات با انتشار یک فایل صوتی در کانال تلگرامی خود، خواستار پیگیری این پرونده توسط سایر راه یافتگان مجلس شدم که بی نتیجه ماند!
فایل صوتی مکالمات سلمان خدادادی نماینده متجاوز با زهرا نویدپور
+215
رأی دهید
-9

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۲
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ

  کاملا مشخصه که خودکشی دادنش بیچاره را :o
  3
  208
  دوشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۷ - ۲۰:۴۰
  ۴۹
  آزاذه - تهران، ایران

  متاسفانه تبعیض جنسیتی در ایران فراوان است و برگرفته از دین مبین اسلام است. حرف زن ارزش حرف مرد را ندارد. زن برای مرد است و تحت سلطه. نمونهای از خروار
  47
  171
  دوشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۷ - ۲۰:۴۶
  ۶۰
  mehdi sadigh-Germany - دوسلدورف، آلمان

  بیشرف بیشرف حیوان حیوان ن ن ن ن
  5
  157
  دوشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۷ - ۲۱:۱۹
  ۷۶
  واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان

  من میدانستم که اکثر نمایندگان از طبقات پتئین اجتماع و عاری از هر گونه حسن و شهرت اخلاق میباشند. اما فکر نمیکردم تا این اندازه پفیوز و بی شرف باشند. مگر ممکنه یک فرد بنام نماینده مجلس تا این اندازه بدبخت باشد. واقعا تا این اندازه بی شرفی مایه تعجب است . ای تف بر شرف نداشته شما ها
  2
  141
  دوشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۷ - ۲۲:۳۸
  ۴۱
  setayeshz565 - وین، اتریش

  مردک پست بی همه چیز بعد این کار کلی ارتقاء مقام و مرتبه شغلی هم گرفته،از شخص حسن روحانی،بی همه چیزها،همشون از دم متجاوزگر و فاسد و وحشی هستن،به اسم خودکشی دهن دختره بیگناه رو بستین،ماندن در پست و مقام به چه قیمتی اخه؟!!!!
  3
  116
  دوشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۷ - ۲۳:۲۷
  ۴۵
  sarbaz007 - المان، آلمان

  بیناموس کجای الان تف توی ذات پلیدت اذربایجان ها مرد نیستن تقاس این زن ازت نگیران
  7
  133
  دوشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۷ - ۲۳:۴۵
  ۳۷
  خورشیدخانم - وین، اتریش

  تاوقتی ملت خوابمرگ بی اعتنای ترسو متکی بخودش نباشد وبه یکپارچه نشود این نظام آدمخوار همچنان می کشد ومی خورد ومی برد.شما هم تا دیر نشده غیرتهای از دست داده را پیدا کنید ویاد بگیرید که نجات کشور در اتحاد ملی است.
  3
  61
  ‌سه شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۷ - ۰۰:۵۹
  ۳۸
  sama128 - شیراز، ایران

  وقتی دختر بیچاره تو صحبت هاش آمار میده تو اتاق این حـ... یک کمد بود که تبدیل به تختخواب میشه ؛ همین برای گرفتن مچ این حرام قلمه کافیه ضمن اینکه صحبتهای این حـ... مفصل موجوده باید ببرنش روی همان تخت به وضع فجیع کاری کنند از درد بمیره و تا نمیره فشارش را کم نکنند
  3
  61
  ‌سه شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۷ - ۰۵:۴۵
  ۴۶
  ابن ملجم - مونیخ، آلمان

  ما فکر نمیکردم تا این اندازه پفیوز و بی شرف باشند. مگر ممکنه یک فرد بنام نماینده مجلس تا این اندازه بدبخت باشد. واقعا تا این اندازه بی شرفی مایه تعجب است . ای تف بر شرف نداشته شما ها......رفیق گرامی اگر این ذوب شده ولی سقط پرستان جهان این شئونات اخلاقی را در مملکت عدل علی!!!! (و کشور امام خیالی زمان که نه بابا و نه ننه مشخصی داره)نداشت هرگز وارد اخوند دونی شورای سقت پرستان و مردار خوران نمیشد. شما سر و ته طویله سقت پرستان را به هم بیارد اگر یک نفر و فقط یک نفر را پیدا کردید که پدر یا مادر کاملا مشخصی داشته باشد یا ایرانی اصیل باشد این شکتون بجا بود.
  2
  47
  ‌سه شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۷ - ۰۶:۴۴
  ۶۰
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان

  ۲۰۰۶ حرکت میتو توسط تارنا بونکه افرو امریکن ایجاد شد. ۲۰۱۷ به اوج خود رسید. در این سرزمین کافران. که زهرا و فاطمه ندارند. مسلمان نیستند.از زن به عنوان کالا سکسی‌ استفاده می‌‌کنند.فاسد هستند. تقصیر خودشان است. اگر به آنها تجاوز می‌‌شود.خودشان یک کرم دارند. که مورد تجاوز قرار می‌‌گیرند. این حرکت میتو هم خالی‌ بندی بود. برای پز دادند. که گویند. بله زنان ما آزادی دارند. هیچ کس هم محاکمه نشد.ارزش فقط ارزش زن در اسلام. الگو ما زهر و فاطمه و رقیه هستند. کلا اسلام خیلی‌ ازدادی به زن داده. آزادی از این بیشتر. با نام زهرا دخول می‌‌کنیم و بعد از دخول هم اگر قر زنند.یا سرشان را می‌‌بریم. یا خودشان سر خودشان را می‌‌برند. آزادی از این بیشتر ؟ با نام ...... به زنان .دختران. مادران ما تجاوز می‌‌کنند. به کودکان ما در کلاس قرهان تجاوز می‌‌کنند. علی‌ گونه . رسول گونه. گوئی این پیروزی امت مسلمان در ۱۵۰۰ سال پیش تا امروز ادامه دارد.لرها به رسم اگر به غیرتشان بر می‌‌خورد.سیبیل را می‌‌تراشند.بردران ذوب شده در ولایت. سیبیل که ندارید. دست کم از شرم ریش خود را بتراشید.
  7
  42
  ‌سه شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۷ - ۰۷:۲۶
  ۲۰
  باشه مهندس - مادرید، اسپانیا
  بقول آذریها طرف .... دورمیشده
  2
  21
  ‌سه شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۵
  ۵۸
  شاه و شیخ - قم، ایران

  از این دست حـ... ها زیادند در مجلس و حوزه و سپاه و بسیج و و و...
  2
  25
  ‌سه شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۷ - ۱۶:۵۷
  ۱۰۳
  ایرانفردا - لندن، انگلستان
  یعنى یه رابطه جنسى اینقدر مهم بود که بخاطرش قتل کنى؟ بلطف ج ا که تو هر خیابون پر از تن فروشان جور و واجور شده،
  0
  3
  ‌پنجشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۰
  ۵۴
  gholi.irani11 - ایران، ایران
  فقط.فقط باید به اون اشغال هائی لعنت و نفرین فرستاد که به این آشغال ها رای دادن...اون رای دهندگان ازین کثافت ترند ...بیشرف ها با یکدست چلو کباب میروند رای میدهند ..نمیفهمند چه ماری را بجان بیگناهان می اندازند
  0
  3
  ‌پنجشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۸
  ۶۰
  سهند و سبلان - لیدز، انگلستان
  از اینگونه جنایات در حکومت ننگین اخوندی بسیار اتفاق افتاده و چیز تازه ای نیست تا زمانی که این انسانهای بیمار جنسی سوار بر حکومت هستند اینگونه اعمال و جنایات ادامه خواهد داشت.
  0
  1
  ‌پنجشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۸:۳۹
  نظر شما چیست؟