دخترانی که نباید هرگز با آنها ازدواج کرد؛ از بددهن تا لوس

همه می‌دانیم که هیچ فردی کامل نیست و هر کسی ممکن است ایرادات و کمبودهایی داشته باشد. اما این را در نظر داشته باشید که برخی از رفتارها، طرزفکرها و نگاه‌ها به دنیای پیرامون در پایداری یا از هم پاشیدن رابطه‌ها نقش بسیار پررنگی دارند.
 
این موضوع در مورد هر دو جنس زن و مرد مصداق دارد. یعنی برخی از مردان رفتار یا عقایدی دارند که باعث می‌شود زنان عاقل از آنها دوری کنند. یا برعکس، بعضی از زنان با طرزفکرهای عجیب و بعضا غیرمنطقی خود سبب می‌شوند تا مردها به برقراری ارتباط با آنها علاقه‌ای از خود نشان ندهند.
 
در این مطلب می‌خواهیم زنانی را معرفی کنیم که بهتر است فکر ازدواج با آنها را از سر خود بیرون کنید. به این خاطر که ازدواج مقوله‌ی پیچیده‌ای است و زن و مرد باید به حدی از بلوغ فکری و روحی رسیده باشند که بتوانند برای پذیرفتن مسئولیت‌های زندگی مشترک تا آخر عمر تعهد بدهند.
 ۱- زنان همیشه معترض که زبان تلخی دارند  احتمالا شما هم با زنانی مواجه شده‌اید که دایما سر همسر خود داد می‌زنند و هنگام صحبت کردن با او از جملات و عبارت‌های زشت و زننده استفاده می‌کنند. این زنان همیشه از موضوعی ناراحت هستند و گویا فهرست شکایت‌هایشان هیچ وقت قرار نیست تمام شود.
 
اگر جزو مردانی هستید که از تحقیر شدن، توهین‌های همیشگی و اعتراض‌های پایان ناپذیر فراری هستند، توصیه می‌کنیم هرگز با زنی ازدواج نکنید که از همان ابتدای آشنایی سر ناسازگاری دارد و از عبارت‌هایی همانند «تو به هیچ دردی نمی‌خوری»، «تو بی‌عرضه هستی»، «تو احمقی» و موارد مشابه استفاده می‌کند.
 
این تیپ خانم‌ها حتی خودشان هم نمی‌دانند مشکلشان چیست و از چه رو تا این حد معترض و حق به جانب هستند. توجه داشته باشید که اعتراض کردن به یک مساله مشخص یا عدم تفاهم برای برخی موضوعات عادی است و هر زوجی ممکن است این شرایط را تجربه کند. اما اگر خانمی بدون دلیل و فقط از روی عادت و به طور مداوم به این کار مبادرت می‌ورزد، برای آرامش خود هم که شده بهتر است از او دوری کنید.
۲- زنان خودخواه و خودپرست
اگر دوست دارید زندگی زناشویی شما مملو از شادی و مهربانی باشد، توصیه می‌کنیم از خانم‌های خودخواه فاصله بگیرید. این تیپ زنان باورشان این است که آنها بهترین هستند، حرف‌ها و تصمیم‌هایشان درست است و شما این حق را ندارید که روی حرف آنها حرفی بزنید. چنین خانمی از درک شادی و تفاهم دو جانبه عاجز است و از شدت خودپرستی نمی‌تواند زندگی زناشویی سالم و عاری از مشکل داشته باشد.
۳- زنان آهن‌پرست و مادی‌گرا
از تیتر این گزینه مشخص است که این تیپ زنان همیشه دنبال پول و امکانات بیشتر هستند. ماشین، خانه و امکانات لوکس اولویت اصلی زندگی آنها را تشکیل داده است. به همین خاطر بیشتر از عشق، محبت و مهربانی بدنبال مادیات هستند. از این رو نمی‌توان به عنوان یک زوج مناسب به آنها تکیه کرد.
۴- زنانی که دنبال جلب توجه اطرافیان هستند
زنانی که به دلبری کردن از مردان مختلف عادت کرده باشند نمی‌توانند به راحتی این رفتار خود را ترک کنند. اگر تصور می‌کنید به یکی از این زنان علاقه‌مند شده‌اید باید بدانید که ممکن است او پس از ازدواج هم همچنان به تلاش خود برای جلب نظر دیگر مردان ادامه دهد؛ که چنین مساله‌ای برای یک ازدواج سم است و یکی از دلایل اصلی طلاق محسوب می‌شود. بهتر است از انتخاب این زنان برای ازدواج خودداری کنید.
۵- زنان که به جشن و مهمانی معتاد هستند
برخی از خانم‌ها هستند که در همه مهمان‌ها، دورهمی‌ها و جشن‌ها حضور دارند. آنها اغلب لباس‌هایی به تن دارند که توجه بقیه مهمان‌ها را به خود جلب می‌کند. تقریبا همیشه برنامه‌هایشان پر است و به سینه هیچ دعوتی دست رد نمی‌زنند. چنین زنانی نمی‌توانند در ازدواج و مسئولیت‌های ازدواج دوام بیاورند. از این رو گزنیه خوبی برای ازدواج بشمار نمی‌روند.
۶- دختران لوس
دخترانی که همیشه هر چه درخواست کرده‌اند در اختیارشان بوده و هیچ‌گاه «نه شنیدن» را تجربه نکرده‌اند را به راحتی نمی‌توان راضی و خوشنود نگه داشت. هر چقدر هم برای رضایت چنین زنانی تلاش کنید باز هم نمی‌توانید یک همسر ایده‌آل (از نظر آنها) باشید. این را به یاد داشته باشید که ازدواج با زنی که دست به سیاه و سفید نزده و خود را یک شاهدخت می‌داند که بقیه باید به او خدمت کنند، تبعات منفی بسیاری دارد. به این خاطر که ثمره‌ی ازدواج بچه است و یقینا مادری که هنوز خودش کودک باشد نمی‌تواند تربیت فرزندی صالح را به عهده بگیرد.
۷- زنانی که محتاج توجه هستند
با اینکه همه انسان‌ها به طور طبیعی از توجه دیگران لذت می‌برند، اما اگر توجه طلبی یک خانم از حالت عادی خارج شده باشد، باید از او دوری کرد. به این دلیل که همسر این خانم هر چقدر هم به او توجه کند، باز هم نمی‌تواند به طور صددرصد راضی‌اش کند و این مساله آغازگر مشکلات فراوانی خواهد بود.
۸-  زنان فضول و آنهایی که عادت دارند همیشه پشت سر بقیه غیب کنند
آیا متوجه شده‌اید دختری که برای ازدواج انتخاب کرده‌اید همیشه پشت سر بقیه حرف می‌زند؟ اغلب مواقع سرش در زندگی بقیه است؟ به جای اینکه به کارهای خود برسد در حال چوب زدن زاغ سیاه دوستانش است؟ توصیه می‌کنیم بی خیال او بشوید. چنین زنی هرگز نمی‌تواند در زندگی زناشویی تمرکزش را روی مسایل اصلی و مهم زندگی بگذارد. چنین فردی از برنامه‌ریزی برای آینده عاجز است و بیشتر از اینکه به مسایل خانه اهمیت دهد، بدنبال این است که سر از کار بقیه در بیاورد.
۹- زنانی که از مسئولیت و تعهد می‌ترسند
وقتی خانمی نمی‌تواند به دوستی، شغل، خانواده یا … تعهد داشته باشد و از پذیرفتن مسئولیت‌های ساده در زندگی گریزان است، بدون شک در ازدواج هم موفق نخواهد بود. چنین زنی، علاقه خود به هر تغییری را خیلی زود از دست می‌دهد و بدنبال یافتن سرگرمی جدیدی خواهد رفت. به همین خاطر انسان متعهدی بشمار نمی‌رود و برای ازدواج گزنیه مناسبی نیست.
۱۰- زنان بددهان که به فحاشی عادت دارند
اگر با دختری در ارتباط هستید که در اغلب مواقع با لحنی بی‌ادبانه صحبت می‌کند و کلمات توهین‌آمیز زیادی از دهانش خارج می‌شود شاید لازم باشد در مورد تصمیم ازدواج خود با او تجدید نظر کنید. احترام برای نوع بشر یکی از کلیدی‌ترین مسایل رابطه اجتماعی است. حالا تصور کنید با کسی قرار است دایم دمخور باشید که روی زبانش کنترل ندارد و از جملات و عبارت‌های زننده زیادی استفاده می‌کند! زندگی با او به هیچ عنوان خوشایند نخواهد بود.
لینک مرتبط: مردانی که نباید هرگز با آنها ازدواج کرد؛ از خیانت‌کار تا شکاک
+67
رأی دهید
-2

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۰
  amirgheryou - تهران، ایران

  امکان نداره دختری باشه که حداقل یکی از این خصوصیات رو نداشته باشه.
  8
  43
  دوشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۳
  ۴۹
  آزاذه - تهران، ایران
  تقریباهمشون در مورد مردها هم صدق میکنه
  28
  33
  دوشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۰
  ۵۰
  حسین سلطانزاده - برلین، آلمان
  عین همین مورد را آقا پسر ها هم دارند بچه ننه های دوزاری تا بهش بگی بشین اونورتر میره خونه ننش
  17
  30
  دوشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۱
  ۶۶
  senator x - تهران، ایران

  ولی مشگل اینجاست که این جنس مونث آنقدر زرنگ و هفت خط هست که در دوران آشنائی و نامزدی عیب خود را پنهان میکند و بعداز(بله)گفتن آوار برسرت خراب میشود.البته در مورد جنس مذکر هم صدق میکند
  8
  53
  دوشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۷ - ۱۶:۳۹
  ۴۰
  ایران سرفرازم آرزوست - ورشو، لهستان

  80% دخترها یکی از این خصوصیات رو داره. بهتره کسی ریسک نکنه. البته شرایط در مورد پسران هم بهتر نیست و در کل مگه هنوز ملت ازدواج هم می کنن؟؟؟
  1
  31
  دوشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۷
  ۵۳
  همایون شایان - اسلو، نروژ
  یعنی منظور شما اینه که کلاٌ جوونا قید ازدواج مزدواجو بزنن . چون اینایی که میگین و به اضافه ی ده دوازده مورده دیگر عضو جدا نشدنی از نه تنها دختران بلکه کل مردم دنیا شده . ایران که جای خود داره
  0
  17
  دوشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۷ - ۱۶:۵۸
  ۵۹
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  حالا دیر شده، اینو باید چند سال پیش مینوشتین.
  1
  33
  دوشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۷ - ۱۷:۳۲
  ۴۱
  انرژی و بینهایت - فوکوکا، ژاپن
  خوب از همین خاطر است که در اسلام مبارک یک مرد میتواند 4 زن بیگیرد.. 4x10=40
  3
  10
  دوشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۷ - ۲۰:۲۸
  نظر شما چیست؟