مهدی یراحی پس از اجرای کنسرت با لباس کارگران فولاد اهواز ممنوع الکار شد

العربیه : گزارش‌های منتشر شده در برخی رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی ایران، از صدور حکم «ممنوع الکاری» مهدی یراحی پس از اجرای کنسرت با لباس کارگران فولاد اهواز است.
 
به گزارش اعتماد آنلاین مهدی یراحی بعد از حضور با لباس کارگران فولاد اهواز روی صحنه کنسرتش در این شهر و انتشار موزیک ویدئوی ‎پاره سنگ ممنوع الکار شد.
 
روابط عمومی معاونت هنری ارشاد هم از احضار مدیران موسسه «جام سبز» که تهیه کننده موزیک ویدیو است خبر داد.
 
مهدی یراحی خواننده عرب ایرانی از اهواز است. او چند آهنگ عربی هم در کارنامه خود دارد. هم‌زمان با اعتراض‌های ماه گذشته مجتمع فولاد اهواز به چند ماه پرداخت نشدن حقوق و وضعیت بد معیشتی، مهدی یراحی و گروهش با پوشیدن لباس کارگران این مجتمع، در اهواز کنسرت برگزار کردند.
کلیپ ویدذیوی «پاره سنگ» هم از اوضاع مردم استان خوزستان سخن می‌گوید. این موزیک ویدیو با آسیب‌هایی که مردم این استان از جنگ هشت ساله با عراق دیدند و نا بسامانی‌های ادامه دار پس از جنگ در این استان می‌پردازد.
 
وزارت فرهنگ و ارشاد ایران اعلام کرد موزیک ویدیوی اعتراضی «مهدی یراحی» خواننده عرب اهوازی به نام «پاره سنگ» که در آن به طولانی شدن بیهوده جنگ ایران و عراق اشاره کرده بود را توقیف می‌کند. دلیل این توقیف توهین‌آمیز بودن آن اعلام شده است.
+66
رأی دهید
-1
قابل توجه کاربران محترم:
توجه کنید که درج رای مثبت به مطالب، به معنی تایید مطلب و یا علاقه به محتوای خبر نیست و طبعا درج رای منفی نیز به معنی عدم علاقه به محتوای خبر نخواهد بود. سیستم شمارش آرا کمک میکند تا مطالب مهمتر، به انتخاب کاربران سایت، از دیگر مطالب مجزا شده و در بخش مطالب داغ ظاهر گردند. ممکن است یک خبر ناگوار از ارزش خبری بالایی برخوردار بوده و صحیح تر آن است که کاربران به این خبر رای مثبت داده تا در بخش خبرهای داغ سایت در معرض دید بینندگان بیشتری قرار گیرد. بنابراین درج رای مثبت و یا منفی به معنای مهم بودن خبر و یا بی اهمیت بودن آن است.
به جمع دنبال‌کنندگان ایرانیان انگلستان در فیس‌بوک بپیوندید:
به جمع دنبال‌کنندگان سایت خبری سرگرمی رایان در فیس‌بوک بپیوندید:
 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۵
  Attila14 - استکهلم، سوئد

  سوال کرده توهین کرده!. خوب جواب اعتراض گلوله میشه!. کسی ریاضیش خوبه بگه درست حل کردم؟
  1
  21
  ‌پنجشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۴
  نظر شما چیست؟