عجیب ترین قوانین درباره موضوعات جنسی از گوشه و کنار دنیا

در این نوشتار با ۲۰ عجیب ترین قانون درباره موضوعات جنسی از گوشه و کنار دنیا آشنا خواهید شد. رابطه جنسی و موضوعات جنسی فقط یک عبارت ممنوعه نیست، بلکه اغلب یک موضوع ممنوعه است. بر اساس برخی از دلایل عجیب و غریب، آن‌چه شما همراه با فرد دیگری بدون لباس و پشت درهای بسته انجام می‌دهید، همیشه به کسی دیگر هم ارتباط دارد! در حقیقت موضوعات جنسی همواره برای مذهب تا جامعه و دولت ها موضوعی بوده که باید روی آن محدودیت‌هایی اعمال می‌کردند.
 
۱.شما نمی‌توانید روی موتور سیکلت پارک‌شده در لندن رابطه جنسی داشته باشید.
 
۲. در چین زنان اجازه ندارند که در اتاق هتل بدون لباس راه بروند، حتی حمام هم از این قاعده مستثنا نیست!
 
۳. در هند، تجاوز جنسی زناشویی، تجاوز محسوب نمی‌شود.
 ۴. در نپال و بنگلادش دیدن فیلم‌هایی که سبب ایجاد عشق یا تحریک ناحیه‌ی جنسی زن و مرد شود، به لحاظ قانونی ممنوع است.
 
۵. در هنگ‌کنگ، زن به لحاظ قانونی مجاز است همسر خیانتکار خود را به قتل برساند، اما با دست‌های غیرمسلح!
 
۶. در آکسفورد، اوهایو، برای زنان غیرقانونی است که در مقابل تصویر یک مرد، لباس‌های خود را از تن بیرون بیاورند.
 ۷. بر اساس قوانین لبنان، مردان به لحاظ قانونی مجاز هستند که با حیوانات رابطه‌ی جنسی داشته باشند البته به شرط این‌که حیوان ماده باشد.
 
۸. در ایالت واشینگتن قانونی علیه داشتن رابطه‌ی جنسی با یک دختر باکره تحت هر شرایطی (از جمله شب عروسی) وجود دارد.
 
۹. در بخش‌هایی از ایالات متحده، نعوظ آلت تناسلی مرددر ملا عام غیرقانونی محسوب می‌شود.
 
۱۰. در سانتا کروز، بولیوی داشتن رابطه‌ی جنسی مرد به طور همزمان با یک خانم و دختر او، به لحاظ قانونی مشمول مجازات است.
 
۱۱. در کالی، کلمبیا مادرها باید شاهد از دست دادن بکارت دخترشان در شب عروسی باشند.
 
۱۲. یکی قانون درباره موضوعات جنسی این است که در فلوریدا مردان مجاز به بوسیدن سینه‌ی همسران خود نیستند.
 
۱۳. در کالیفرنیا برای داشتن رابطه‌ی جنسی با شیطان، استفاده از کاندوم ضروری است.
 ۱۴. متخصصین زنان در بحرین تنها با استفاده از آینه می‌توانند بدن بانوان را معاینه کنند.
 
۱۵. داشتن رابطه‌ی جنسی در زمان شکار یا ماهی‌گیری در اوبلونگ، ایلینویس، ممنوع است.
 
۱۶. در اورگن، ذکر نام مقدسات در هنگام رابطه‌ی جنسی غیرقانونی است.
 
۱۷. در لیورپول، انگلستان، زنان فروشنده در فروشگاه‌های ماهی گرمسیری می‌توانند با سینه‌های برهنه کارشان را انجام دهند.
 
۱۸. در اوروگوئه مردان اجازه دارند زن خیانت‌کار خود را به قتل برسانند.
 
۱۹. در سوئد عکس انداختن از بدن کاملا برهنه ممنوع است.
 
۲۰. داشتن رابطه‌ی جنسی با چراغ روشن در بوداپست، مجارستان ممنوع است.

منبع: استوری پیک
+38
رأی دهید
-13

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۰
  مساوات - مساوات، ایتالیا
  سرکارید ;) حالا کی حال و حوصله داره بره دنبال جاسوسی پایین تنه مردم
  31
  33
  ‌سه شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۸
  ۶۰
  hamid swed - مالمو، سوئد
  همه رو ول کنین , شماره هفت رو دوباره بخونید !!!! از معجزات اسلام!! به شرطی که حیوان ماده باشد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  74
  58
  ‌سه شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۱
  ۹۲
  غریبه - تهران، ایران
  [::hamid swed - مالمو، سوئد::]. حدود 40 درصد مردم لبنان مسیحی هستند. معجزه شمائید که تونستید این موضوع بی ربط را به دین ربط بدی.
  44
  60
  ‌سه شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۴
  ۷۳
  چهارشنبه سوری ایران - فرانکفورت، آلمان
  در ایران مسئولین و اخوندها اجازه دارند به دانش اموزان تجاوز گروهی کنند
  77
  67
  ‌سه شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۸
  ۴۹
  Botol - آلمان، آلمان
  در ایران تمام اینها ممنوع و در هنگام رفتن به مستراح بایستی از ،تراز، و، پرگال و فرمولهای هندسی و جبر و مثلثات استفاده کرد که رو به قبله نشینیم. اصلا توالت های ایران کلی حکایت داره و مانند دانشگاه میمونه.
  61
  43
  ‌سه شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۲
  ۵۹
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  در بیت رهبری مغازله با کودک شیرخواره نه فقط ممنوع نیست بلکه رایج هم میباشد.
  61
  44
  ‌سه شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۷ - ۱۷:۳۲
  ۶۰
  hamid swed - مالمو، سوئد
  [:: غریبه - تهران، ایران::]. غریبه!! مسیحیهای لبنان احتیاج به این کارها ندارن, و تا جایی که ما میدونیم نزدیکی با حیوانات بین مسلمونها رواج داره و تازه روایت هم هست که بعدش باید بری چهل کیلومتر اونطرفتر حیوان رو رها کنی!!!!!!!!!
  54
  38
  ‌سه شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۷ - ۱۷:۴۹
  ۹۲
  غریبه - تهران، ایران
  [::hamid swed - مالمو، سوئد::]. شما اطلاعات زیادی درباره قوانین اون کار داریا!!! ;) :)
  14
  18
  ‌سه شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۷ - ۱۸:۲۹
  ۵۰
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا
  [:: غریبه - تهران، ایران::]. خیلی هم به دین مسخره ربط داره. وقتی توی توضیح المسائل نوشته میتونی با گوسفند رابطه داشته باشی، به شرطی که ببریش ده بالا بفروشیش، مشخصا شریعت اسلام به این مهم عنایت داشته. دلیل فروش حیوان تو ده بالا حفظ ابروی گوسفند نبوده، حکما این بوده که گوشت حیوون مورد تجاوز، یه وقت نصیب ملای ده نشه. لطفا ماله نکشید. تموم شد دوران ماله کشی.
  28
  21
  ‌سه شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۷ - ۱۸:۴۰
  ۹۲
  غریبه - تهران، ایران
  [::hamid swed - مالمو، سوئد::]. ضمنا جالبه که اسمتون حمید هست. یک اسم عربی از اسامی خدای مسلمونها! فکر کنم بشه نتیجه گرفت که حتی اگر خودت دیگه مسلمون نباشی پدر و مادرت مسلمونن! یا شاید خودت هم داری تقیه می‌کنی؟! :) اتفاقا من هم میونه خوبی با دین و خداتون ندارم. دقیق که به وضع امروزش نگاه کنی بیشتر تشکیل شده از نفرت و نفرت پراکنی. نظراتت را خودت یکبار بخون و ببین اتفاقا از این نظر چقدر مسلمونی!
  14
  15
  ‌سه شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۷ - ۱۸:۴۸
  ۹۲
  غریبه - تهران، ایران
  [::hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا::]. اگر میخوای اطلاعات بدی همه اطلاعات را بده، چرا نصفش را میخوری. یک جستجوی ساده در اینترنت مشخص کرد که سنی ها کسی که این کار را بکنه اعدام می کنند و شیعه ها شلاق می زنند. پس ظاهرا اسلام رابطه جنسی با حیوان را مجاز نمی دونه. در مورد مسیحی ها نمی دونم. شاید دلیل قانونی بودن این کار در لبنان اون 40 درصد جمعیت مسیحیش باشه. :) قوانین دین مسیح در این مورد چیه؟ البته اگر ....مسیحیا برات مقدس نباشه که بخوای براشون ماله کشی کنی یا نصف موضوع( :) ) را بخوری. :) اگر دلیلش دین بود توی بقیه کشورهای مسلمون و مسیحی هم قانونا مجاز بود. اگر فقط توی یک کشور مجازه پس به دین ربط نداره بلکه دلیلش فرهنگ مردم اون کشوره.
  13
  15
  ‌چهارشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۷ - ۰۲:۴۳
  ۹۲
  غریبه - تهران، ایران
  [::hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا::]. یک بخش از نتایج جستجوم در اینترنت را هم برای تکمیل اطلاعاتت اینجا اضافه کنم که دیگه تا ده بالا نری. ظاهرا در اسلام اگر حیوان حرام گوشت باشه باید جای دوری برده بشه اگر حلال گوشت باشه باید کشته بشه و جسدش هم سوزونده بشه. باید همه گوسفندات را بکشی و بسوزونی. :)
  10
  12
  ‌چهارشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۷ - ۰۲:۵۹
  ۱۰۳
  ایرانفردا - لندن، انگلستان
  [:: غریبه - تهران، ایران::]. دوست عزیز ، رابطه جدایی ناپذیر اسلام و میان تنه و آیات و رساله هاى متعدد علما! که سکس با دختر شیش ساله و لذت جنسى از بچه شیر خواره رو جایز میدونن که احتیاجى به إثبات نداره! نصف قانون هاى اسلام در مورد شکم و زیر شکمه! بقیه اش هم قتل و اعدام و کشت و کشتار. کجا سکس بیشتر حال میده! مثلا رو کوهان شتر، محل مورد علاقه جعفر صادق!! صداقتش منو کشته!! یا لاى پاى بچه شیش ماهه از نظر امام راحل! اگه بخوایم با خودمون حداقل صادق باشیم، از این دین و مذهب فایده اى در نمیاد که بخوایم به هر صورتى توجیهش کنیم مگر اینکه خودمون هم از اون دسته باشیم! کشورى که در قانون اساسىش! با نشعت گرفتن از دستورات اسلام، تجاوز به دختر بچه پانزده ساله رو جایز میدونه، جایى براى توجیه کردن نداره. سنت پیامبرى که با دختر شیش ساله ازدواج میکنه و به عایشه نه ساله به حکم خداش! تجاوز میکنه! باید محکوم بشه، نه تایید! اگه یه سرى هم به رساله امام راحل بزنید، در بخش هاى متعددى در مورد سکس با حیوانات هم اشاره هایى شده!! خر و شتر و گوسفند و کلا حیواناتى که اونموقع تو عربستان بوده ولى در مورد کانگورو نه!!
  12
  16
  ‌چهارشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۷ - ۰۵:۳۶
  ۱۰۳
  ایرانفردا - لندن، انگلستان
  سکس و میل جنسى یه غریزه اس، مثل گرسنگى و خوردن، و تشنگى و آشامیدن، خستگى وخوابیدن، یه احتیاجه بهمین اندازه هم باید ارضاء بشه. زن و مرد به یه اندازه، شاید زن ها بیشتر، از این رابطه لذت میبرن. ولى همین نگاهى که ما به این رابطه، که همه جا بهش بعنوان یه موضوع حل شده نگاه میکنن، تو جامعه ما، شده ابزار دست بعضى ها، یکى با نگاه قبح و شرم، یکى بعنوان ابزار درآمد و پیشرفت، یکى براى گول زدن و سؤاستفاده از طرف مقابل بهش نگاه میکنه! و بجاى برقرارى یه رابطه عاطفى که آدم هارو به هم نزدیکتر میکنه، باعث میشه که هر روز از هم دورتر، و نسبت به هم حتى کینه اى تَر بشیم، چه جنایت ها که بخاطر همین نگاه غلط به این مسئله، اتفاق نمى افته، چه کینه هایى که بدل گرفته نمىشه و چه انتقام هایى که گرفته نمیشه، کاش قبول میکردیم که سکس وسیله نیست و یه رابطه سالم، چقدر میتونه تو زندگى آدم ها، نقش مؤثرى داشته باشه.
  5
  7
  ‌چهارشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۷ - ۰۶:۴۰
  ۱۰۱
  +Hunter - تهران، ایران
  [::ایرانفردا - لندن، انگلستان::]. پارسال دوست امسال آشنا. توی 102 سالگی هم خوب موندیدها! ;) هنوز هم که دارید تاریخ اسلام تدریس می‌کنید. ;) به نظرم رابطه جدایی ناپذیر اسلام، مسیحیت و،،، با میان تنه و با پول ساده است. در مورد پول که می‌گه پولت را بده به آخوند و کشیش و ،،، در مورد میان تنه هم که تاریخ همشون پر از داستان‌هایی است که برای بچه‌ها مناسب نیستند. خیلی از جنگ و آدم‌کشی هاشون هم به دلیل همین دو موضوعه. مشکل من و شما اینه که آخوند حرمت اسلام را از بین برده و سوء‌استفاده‌چیای ادیان دیگه هم نکات منفی موجود در تاریخ اسلام و گفتار و عملکرد افراد شاخص آنرا بزرگ کرده‌اند و یا با تحریف بخشیش، از نکات معمولیش هم نکته منفی ساختند در حالی که منفی‌تر از اونا را که در دین خودشان هست پنهان کرده‌اند ولی من و شمایی که استفاده کننده اطلاعاتی که برامون مهیا شده و دم دستمون گذاشته شده هستیم از خودمون نمی‌پرسیم اونی که داره اینا را می‌گه دین خودش چیه و آیا در دین خودش هم از این قبیل مسائل مربوط به پول و میان‌تنه هست یا نه. واقعیت اینه که همشون سر و ته یک کرباسند. به همین راحتی.
  4
  2
  ‌چهارشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۴
  ۱۰۱
  +Hunter - تهران، ایران
  [::ایرانفردا - لندن، انگلستان::]. البته نمی‌دونم ربط این مسائل به این صفحه چی بود! نظرات قبل از نظر شما به عقیده من به اندازه کافی روشن کننده ابهامات بود. من فقط خواستم سلامی عرض کنم و بگم از کامنت‌های بالا با این جمله خیلی موافقم [::«اگر دلیلش دین(خاصی) بود توی بقیه کشورهای مسلمون و مسیحی هم قانونا مجاز بود. اگر فقط توی یک کشور مجازه پس به (یک) دین (خاص) ربط نداره بلکه دلیلش فرهنگ مردم اون کشوره.»::] با این توضیح که کلمه‌های توی پرانتز نقل قول بالا را من اضافه کردم :)
  3
  3
  ‌چهارشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۱
  ۶۰
  hamid swed - مالمو، سوئد
  [:: غریبه - تهران، ایران::]. غریبه!! آدم خودش در انتخاب اسمش نقشی نداره, من این اسم رو بدبختانه بخاطر اینکه در ایران بدنیا آمدم برام انتخاب کردن ولی خوشحالم که حتی از بچگی هم هیچ اعتقادی به این دین دروغین و پائین تنه نداشتم و ندارم , پس از مسلمونی برا من حرف نزن که حالم بهم میخوره!!!!!!!!
  1
  10
  ‌چهارشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۷
  ۱۰۱
  +Hunter - تهران، ایران
  [::ایرانفردا - لندن، انگلستان::]. یادم رفت بگم، با قسمت دوم توضیحات شما هم خیلی موافقم. سلامت باشید. :)
  0
  2
  ‌چهارشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۴
  ۱۰۳
  ایرانفردا - لندن، انگلستان
  [::+Hunter - تهران، ایران::]. ممنون از نظر شما، اسلام رو بعنوان مثال استفاده کردم ولى در کل، همه مذاهب بخاطر موقعیت جغرافیایى( خدا فقط تو خاور میانه پیغمبر میفرستاده و فقط مردم این منطقه انگار به هدایت شدن محتاج بودن!!) قوانین کاملا مشابه دارن و مثل اینکه پیامبر ها مشق شبشون رو از رو دست هم مینوشتن!!. در ضمن، شما هم ماشالله خوب موندى برا آدم ١٠١ ساله! ایشالله دویست سیصد سال دیگه هم ما رو از نظراتتون مستفیض کنین ولى ایشالله که احترام بزرگتر خودتون رو نگه دارین و رو حرف بزرگتر، حرف نزنین!!
  0
  4
  ‌چهارشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۳
  ۱۰۱
  +Hunter - تهران، ایران
  [::ایرانفردا - لندن، انگلستان::]. احترام بزرگتر که از واجباته مخصوصا که الان اختلاف سنیمون هم 2 سال شده چون کودک درون من اجازه نداد سنم از 100 سال بیشتر بشه. ;) :) اینکه بعضی مواقع روی حرف بزرگتر حرف می‌زنم هم تقصیر همون کودک درونمه که بی‌تربیته. شما به 102 سالگی خودتون ببخشیدش. ;) :)
  2
  1
  ‌چهارشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۲
  ۶۰
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان
  پس رساله امام چه شد؟ امام امت نوشته. اگر زلزله آید و شما از طبقه اول به طبقه هم کف پرتاب شوید. و دخولی در عمه صورت گیرد. بچه حلال است. باور ندارید. خود بخوانید.از من گفتن. ایران زلزله زیاد دارد. هنگام خواب .همیشه یک عدد کاندوم در جیب داشته باشید. یا بگوهید. عمه قربان روی ماه شما.ولی‌ کار دست ما نده. برو خانه خود بخواب. فکر کردید امام شوخی است؟ مغز متفکر امت شیهه. اگر توانستید .مثلا قوانین سکس در زمان طوفان. یا برف شدید. یا غرق شدن کشتی. این‌ها الکی‌ عضما نشده. یک چیزی هم است از امام شماره ۶. با کبوتر ماده. ولی‌ برای ۱۶ سال زیر سن خوب نیست.
  5
  7
  ‌چهارشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۱
  نظر شما چیست؟