هدیه کریسمس جالب "دواین جانسون " برای مادرش

 جانسون (چپ) در کنار «کارن گیلان» در زمان اکران فیلم «جومانجی: به جنگل خوش آمدید» «دواین جانسون» بازیگر مشهور هالیوود و کشتی‌کج‌کار سابق، معروف به «دِ راک» یا صخره، به عنوان هدیه کریسمس برای مادرش یک خانه جدید می خرد.
 
هنرپیشه آمریکایی بارها در مورد از خود گذشتگی های مادرش گفته بود و اینکه در زمانهایی که زندگی دشوار بود، همواره عهد می کرد که روزی زحمات او را جبران کند.
 
او در کارت کریسمسی که برای مادرش خرید، نوشت هر خانه ای را که انتخاب کند برایش می خرد. چه در آمریکا باشد چه در هر جای دیگر جهان.
جانسون از مادرش حین خواندن کارت فیلم گرفته و در اینستاگرم خود آن را پست کرده است.
 
او می نویسد: «اگر مادر خوبی داشته باشی، شانست برای اینکه انسان خوبی باشی، بیشتر است و من آدم خوش شانسی بوده ام.»
دواین جانسون یکی از پر درآمد ترین افراد در آمریکا است. او بعد از اینکه چندین سال را در «WWE» یا مسابقات کشتی حرفه‌ای گذراند، وارد بازیگری شد.
 
همچنین کتاب شرح حالش در سال ۲۰۰۰ پرفروش ترین کتاب سال بود.
+36
رأی دهید
-2
قابل توجه کاربران محترم:
توجه کنید که درج رای مثبت به مطالب، به معنی تایید مطلب و یا علاقه به محتوای خبر نیست و طبعا درج رای منفی نیز به معنی عدم علاقه به محتوای خبر نخواهد بود. سیستم شمارش آرا کمک میکند تا مطالب مهمتر، به انتخاب کاربران سایت، از دیگر مطالب مجزا شده و در بخش مطالب داغ ظاهر گردند. ممکن است یک خبر ناگوار از ارزش خبری بالایی برخوردار بوده و صحیح تر آن است که کاربران به این خبر رای مثبت داده تا در بخش خبرهای داغ سایت در معرض دید بینندگان بیشتری قرار گیرد. بنابراین درج رای مثبت و یا منفی به معنای مهم بودن خبر و یا بی اهمیت بودن آن است.
به جمع دنبال‌کنندگان ایرانیان انگلستان در فیس‌بوک بپیوندید:
به جمع دنبال‌کنندگان سایت خبری سرگرمی رایان در فیس‌بوک بپیوندید:
نظر شما چیست؟