مستأجر عصبانی چاپخانه را آتش زد

مستأجر قبلی یک چاپخانه برای انتقام از صاحب ملک در اقدامی کینه جویانه چاپخانه را به آتش کشید.
 
حدود ساعت 9 شب 15 آذر وقوع یک آتش‌سوزی در چاپخانه‌ای در چهارراه سرچشمه به کلانتری 113 بازار اعلام شد. پس از خاموش کردن آتش کارشناسان دریافتند آتش‌سوزی عمدی بوده است بنابر این پرونده برای ادامه رسیدگی در اختیار اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران قرار گرفت.

در بررسی تصاویر به‌دست آمده از دوربین‌های مداربسته، تصویر سرنشین یک موتورسیکلت آپاچی سفیدرنگ در اختیار کارآگاهان قرار گرفت که نشان می‌داد، عامل آتش‌سوزی در حالی که صورتش را پوشانده با بطری حاوی مواد اشتعال زا چاپخانه را آتش زده و فرار کرده است.

تحقیقات بعدی کارآگاهان نشان داد که پسر مستأجر قبلی چاپخانه به‌نام «امیرحسین» یک موتورسیکلت آپاچی سفیدرنگ دارد و همزمان با وقوع آتش‌سوزی، از محل سکونتش در منطقه مسعودیه تهران خارج و به شمال کشور رفته است.

ضمن هماهنگی‌های لازم با بازپرس شعبه سوم دادسرای ناحیه 12 تهران متهم روز شنبه پس از مراجعه به محل سکونتش دستگیر شد.

امیرحسین در بازجویی‌ها لب به اعتراف گشود و گفت: چندسالی با پدر و برادرم در این چاپخانه کار می‌کردیم اما چندی قبل به درخواست مالک چاپخانه ناچار به ترک آنجا شدیم. پس از جابه‌جایی چاپخانه ناگهان از تعداد مشتری هایمان کم شد. در پیگیری موضوع متوجه شدم که مستأجر جدید چاپخانه تعداد زیادی از مشتری‌های سابق ما را جذب کرده و همین مسأله باعث شد تا بخواهم از او انتقام بگیرم.

سرهنگ علی ولیپور گودرزی- معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ - با اعلام این خبر گفت: با توجه به خسارت مالی 150 میلیون تومانی به چاپخانه، قرار قانونی از سوی مقام قضایی صادر و متهم برای انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار اداره شانزدهم پلیس آگاهی قرار گرفت.
+4
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.