دستگیری دزد فوق‌لیسانسه که آرم خودروهای لوکس را می‌دزدید

رئیس کلانتری ۱۳۷ نصر از دستگیری سارق آرم‌های خودروهای پارک شده در کنار خیابان خبر داد.
 
به گفته سرگرد عباس جمشیدی نیمه شب گذشته طی گشت زنی‌های شبانه ماموران کلانتری به یک مرد مشکوک شدند و پس از انجام تجسس مشخص می‌شود این فرد کوله‌ای پر از آرم‌های خودروهای مدل بالا به همراه خود دارد.
 
با هماهنگی‌های قضائی انجام شده، خانه این فرد نیز مورد بررسی قرار گرفت که از داخل آن یک عدد مبل راحتی مشکوک کشف شد که با زیرکی ماموران مشخص شد مقادیر زیادی آرم‌های انواع خودرو از جمله بی. ام؛ و بنز داخل آن است و در ادامه متهم طی اعتراف صریحی بیان داشت به دلیل اعتیادی که در دو ماه گذشته گریبانگیرش شده است مرتکب چنین سرقت‌هایی شده است و انگیزه خود را نیز تامین هزینه‌های مصرف شیشه عنوان کرد.
 
متهم در زمینه روش‌های خود عنوان می‌کند که از یکی از دوستان معتاد خود این نوع سرقت را یاد گرفته و بعد از یک مدت نیز به دلیل همین اعتیاد و تحت تاثیر مواد مخدر روانگردان سرقت هایش را ادامه داده است.
 
برخی از این آرم‌ها تا دو میلیون تومان نیز می‌ارزد و متهم در کل به سرقت ۳۵۰ آرم اعتراف نموده که مبلغ ریالی آن ۱۲۰میلیون تومان می‌شود. سارق هم ادعا می‌کند آن‌ها را از طریقه سایت دیوار به فروش می‌رساند. آن هم در حالی که دارای تحصیلات کارشناسی ارشد بوده و پیش از اعتیاد کارهای هنری نیز انجام می‌داده است.
+14
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.