آقای سردار!! رضایی این عکسهای عملیات کربلای ۴ را ببینید و شرم کنید

توئیت محسن رضایی، فرمانده سپاه پاسداران در دوره جنگ ایران و عراق، درباره عملیات «کربلای ۴»، واکنش‌های گسترده‌ای در توئیتر داشته است.
+198
رأی دهید
-3

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۱۰۷
  ایرانفردا - لندن، انگلستان

  واقعا نمیدونم این مزدور چطور با وجدان خودش تونسته کنار بیاد؟ مسیولیت مرگ اینهمه آدم رو دوشت باشه و بعد فکر کردم، این یارو از وجدان بویی نبرده!
  5
  207
  یکشنبه ۹ دی ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  گل پام چال - دانتس، آلبانی

  این حاکمان بی خانواده بی بوبته بی شرف فکر میکنیند یکی از اهل خانوادشون را گذاشتند بره جبهه .چقدرمردم احمق هستندهنوز میرند برای راهپیمایی .خریت تاکجا س .
  4
  214
  یکشنبه ۹ دی ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  بهنام انتورپن - انتورپن، بلژیک

  مسئله اینجاست که هنوز عده ای فکر میکنن ارازل و اوباشی مثل پورمحمدی و رئیسی و رضائی معنی شرم و حیا و وجدان را میفهمن!!! اینها خیلی بهتر از من و شما و همه ملت میدونن که برای نگه داشتن این قدرت باد اورده چه جنایاتی کردن ، این ما هستیم که تازه داریم میفهمیم.
  4
  178
  یکشنبه ۹ دی ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  rood120 - منچستر، انگلستان

  آن خالص ها دست بسته و زنده به درون آب انداخته شدند و رفتند تا ... ، مسافران ، سروان و تفکر ها با میلیاردها فرار و در کشور کفار بهترین زندگی ها کنند و مسولین فاسد جمهوری اسلامی در حال غارتگری. ننگ و شرم بر شما خائن ها .
  9
  152
  یکشنبه ۹ دی ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۴
  مساوات - مساوات، ایتالیا

  یک مشت روستایی ساده که توهم بهشت اونها رو به کام مرگ کشوند اگر اینها هم کمی زرنگی میکردند الان سرلشکر بودند.
  16
  132
  یکشنبه ۹ دی ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  حسین سلطانزاده - برلین، آلمان

  این پوفیوز پسر خودشو کشت خجالت نکشید میخواهید جواب به کشته دادن جوانان کشور را بدهد
  3
  149
  یکشنبه ۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۸
  دانای نادان - آمستردام، هلند

  با زورقی شکسته پارو به آب دادیم، چشمان مادران را دریای احمر کردیم. حالا چه مانده بر جا؟ جز مشتی خاطراتی، در خاطری شکسته، اسمی که از بر کردیم.
  4
  93
  یکشنبه ۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۴
  hamid swed - آمستردام، هلند

  چه سندهای کلفتی در مورد جنایات رژیم که بعد از سقوط رو بشه, فکر کنم مردم تا دهه ها هر روز یه مطلب جدید از جنایات و خیانتهای این پست فطرتها بخونند, کتاب تاریخ جنایات جمهوری اسلامی از هزاران صفحه هم بیشتر میشه!!!!!!!
  3
  80
  یکشنبه ۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۰
  واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان

  اقای حتاج محسن رضائی . اقای متعهد بدین و خدا و مذهب . روی سخنم با شما ست که با کمک افرادی مانند اهنگران و مدیران پرورشی مدارس و صد هاعوامل دیگر این جوانان و نوجوانان را از مدرسه یبمیدان جنگ کشاندید. روی سخنم با شماست. لطفا به عکس یا تصور شماره 12 این پست نگاه کنید. اگر از نظر شما خدائی باشد. یا دینی باشد یا مذهبی باشد . شما بهمه انها دروغ گفته و کلک زده اید. اقای فرمانده بعکس 12 نگاه کنید . اوردن این نوجوانان از مدرسه بمیدان جنگ یک جنایت جنگی است . این کار شما جنایت است. این حرکت شما خیانت است .شما بر اساس چه اصول و قاعده ای این نوجوانان را بمیدان جنگ کشانده و خانواده ها را داغدار نموده اید. شما از این جنگ چه هدفی را دنبال میکردید. ان امام راحل عقده ای شما میخواست بقدس برود و البته از راه کربلا . اما دروسط راه جام زهر را سر کشید. شما از این فرد تابعیت کردید؟؟ شما برای رسیدن به پست و مقام این جوانان را بکشتن دادید. ایا فکر می کنید مردم در انتظار روز محشر می مانند. ایا این مردم ساکت خواهند ماند؟؟ این مردم شما را بعنوان جنایت کار جنگی محاکمه خواهند کرد. قدری تحمل کن اقای فرماند
  2
  58
  یکشنبه ۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۵
  دو کلمه حرف درست - کرج، ایران

  به زودی ملت شریف ایران حکومت وحشناک آخوند ها را به ذباله دان تاریخ خواهند انداخت. بسیجی بدبخت تا وقت هست بیچاره فرار کن.
  17
  68
  یکشنبه ۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۲
  agha_ehsan - تهران، ایران

  ورود امام و انفجار نورش چیا که به سر بچه های اون الاغ هایی که زمان شاه جفتک پرانی می کردن نیاورد . بنازم به این انفجارت که تازه اینا هم برات کم نبود و می گفتی باید برای این مردم سر هر کوچه و در هر چهارراه جوخه اعدام برپا کنیم !
  4
  44
  یکشنبه ۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ

  [::دو کلمه حرف درست - کرج، ایران::]. ساندیس خوران سایت باور و تحجر اسلامی و شیرزن و ......از وقتی بوی الرحمان را شنیدند و احساس خطر کردند میبینیم که هفته هاست ناپدید شده اند و احتمالا دیگه خجالت کشیده اند با ای دی قبلی کامنت بگذارند و دفاع از رژیم خونخوار اسلامی بکنند
  17
  53
  یکشنبه ۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۱
  رقص پرواز - پراگ، چک

  با دیدن این تصاویر دردناک، فقط میشه گفت؛ سرداران فریب در پستی و رذلی همتایی ندارید!
  3
  67
  یکشنبه ۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  mirzadeh i eshghi - آلمان، آلمان
  نه سودای مروارید به سرمان بود. نه صید پریان دریایی. که میگفتند. بوسه هاشان ،. انسان را عمر جاودانی میدهد . آماده مردن در دل دریا ها بودیم. بر صخره های فرش شده. با مرجان و صدف. و شالی از رنگین کمان ماهی ها. دور گردن هامان . گره این مشت های استخوان شده. شهادت شهامت مانند. وقتی شانه به شانه هم. در گودالی بودیم. و زیر پاهامان. از نزدیک شدن لودر ها می لرزید . ما را نمی شود. در این تابوت های کوچک چوبی. جا داد . ما موج های زنده اروندیم. که با هیچ قطعنامه ای. آرام نمیگیریم
  22
  24
  یکشنبه ۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۷:۳۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۹
  janahi - دبی، امارات متحده عربی

  و متاسفانه هنوز هم به دنبال جنگ و نابودی مردم و کشور هستند تا خودشان پایدار باشند !
  9
  46
  یکشنبه ۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۸:۰۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  آزاذه - تهران، ایران
  این بی شرفهایی که از آخوندا حمایت میکنند و نوکری شون را میکنند از خود آخوندا جانی ترو بدترند. به امید رهایی مردم ایران از چنگ دین جنگ و خرافه اسلام
  13
  27
  دوشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۷ - ۰۶:۱۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۷
  ایرانفردا - لندن، انگلستان
  [::شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ::]. رفتن مرخصى، آخه کریسمس و سال نو تعطیلات هست سفارت هم بسته!!
  12
  22
  دوشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۷ - ۰۷:۳۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۰
  ابن ملجم - مونیخ، آلمان
  [::mirzadeh i eshghi - آلمان، آلمان::]. نه بابا بگو ما مرغ طوفانیم تا خرو سها از راه نرسیدن!
  16
  10
  دوشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۷
  ایرانفردا - لندن، انگلستان
  هر جاى دیگه تو دنیا، آدم بی لیاقتى مثل این بى ناموس رو تو دادگاه نظامى محاکمه میکردن ولى تو ایران، نامزد ریاست جمهورى هم میشه! رو که نیست، هر چى شکست بود تو زمان جنگ، مسئولش، سپاه و همین مزدور بود، وقتى تو عملیات والفجر ٨ با فرماندهى ارتش و حد اقل ممکن تلفات، فاو رو گرفتیم، سپاه دوسال بعد، در نهایت بى کفایتى و در فقط ٣٥ ساعت اونجارو از دست داد. من خودم تو همین عملیات مجروح شدم و کم و بیش در جریان این عملیات بودم. ارتش یه عملیات بظاهر اصلى ولى گمراه کننده رو از اروند رود بطرف بصره شروع کرد ولى محور اصلى عملیات در واقع اشغال فاو بود که با موفقیت انجام شد. این مهمترین پیروزى ارتش، بعد از آزادى خرمشهر بود. بعد از این عملیات، بخاطر محبوبیت زیاد ارتش بین نیروها، و مردم، سپاه به فرمان خمینى که از قدرت گرفتن ارتش بى نهایت میترسید، اختیار جنگ و عملیات بعدى رو بعهده گرفت و نتیجه جنگ از بعد از این عملیات، بطور چشمگیرى بنفع عراق، عوض شد و اگه خمینى جام زهر ! نخورده بود! احتمال پیروزى عراق در جنگ هم پیش بینى شده بود.هزاران هزار جوون ایرانى فداى بى کفایتى و نداشتن تجربه نظامى این مزدور شدن.
  0
  8
  ‌سه شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۷ - ۰۸:۰۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۸
  آلونا ازنامنسکایا - مسکو، روسیه
  این ها باید درس عبرت باشد بعد از انقلاب تعداد زیادی از افسران ارتش را به جرم همدستی با رژیم قبلی اعدام کردند و بقیه را کنار زدند و فرماندهی را به جوانانی دادند که تجربه نداشتند و مجبور بودند با آزمون و خطا جلو بروند نتیجه هم کشته شدن هزاران سرباز وطن بود ولی بلاخره بعد از هشت سال جنگ و سی سال درگیری در خاورمیانه این فرماندهان با تجربه و جزو بهترین های خاورمیانه محسوب می شوند حالا برای آینده چه باید کرد ؟ باید این افراد را به این بهانه که با رژیم همکاری داشتند کنار زد و دوباره یک عده جوان بی تجربه را جایگزین کرد ؟ اینجاست که باید از تاریخ درس گرفت کشوری که برود دنبال اعدام و خونریزی و تسویه حساب به جایی نمی رسه
  0
  2
  ‌چهارشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۷ - ۲۰:۲۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.