چالش گوگل برای لاغر شدن در ۳۰ روز

با شروع سال نو بسیاری به خود قول می‌دهند که در سال جدید، به طوری جدی شروع به ورزش کنند تا به اندام دلخواهشان برسند اما متاسفانه بسیاری از این قول و قرارها به انجام نمی‌رسد.
 
اما این بار گوگل پا به پیش گذاشته تا با فراخوان یک چالش ۳۰ روزه، کمک کند تا این تصمیم به محقق شود.
 
کاربران با فعالیت‌هایی که در این ۳۰ روز انجام می‌دهند، امتیاز کسب خواهند کرد تا تشویق شوند.
 
چالش گوگل از طریق اپلیکیشن Google Fit انجام می‌شود که روی ساعت‌های هوشمند اندرویدی و Wear OS، هنگامی که گاه‌شمار شروع سال ۲۰۱۹ را نشان می‌دهد، فعال خواهد شد.
 
اپلیکیشن گوگل‌فیت به طور خودکار، پیاده‌روی، دویدن و دوچرخه‌سواری را تشخیص می‌دهد. افزون بر این خواهید توانست به طور دستی فعالیت‌های دیگرتان را در آن ثبت کنید یا آن را با اپلیکیشن‌هایی چون بازی پوکمون‌گو هماهنگ کنید تا پیاده‌روی‌های مربوط به این بازی را نیز جزو رکوردتان به حساب آورد.
 
گوگل به ازای هر دقیقه فعالیت ساده مانند راه رفتن یک امتیاز و برای هر دقیقه فعالیت سنگین‌تر چون دویدن و کیک‌بوکسینگ دو امتیاز به حسابتان منظور می‌کند. هدف ابتدایی، رسیدن به ۱۵۰ امتیاز هفتگی است که معادل با پیشنهاد انجمن قلب آمریکا و سازمان جهانی بهداشت برای فعالیت‌های فیزیکی هر فرد است.
 
گوگل همچنین با ۳۶ شخصیت بانفوذ از ۹ کشور جهان همکاری می‌کند تا الهام‌بخش کاربران باشند. این شرکت اشاره‌ای به این نکرده که آیا می‌توان با دیگران در این چالش با دیگران رقابت کرد یا نه اما به نظر می‌رسد که بیش از هر چیز، انگیزه فردی را در این چالش مهم دانسته است.
+7
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.