محاکمه یک زن آلمانی عضو داعش که برده ۵ ساله اش از تشنگی جان داد

دادستانی مونیخ در آلمان یک زن عضو گروه موسوم به دولت اسلامی (داعش) را به جرایم جنگی متهم کرده‌ است.
 
دختر ۵ ساله‌ای که نزد این زن بود در گرمای وحشتناک عراق به دلیل تشنگی و بی‌حالی جان خود را از دست داد.
 
این زن ۲۷ ساله که از او به نام "جنیفر دبلیو" یاد شده و شوهرش، در سال ۲۰۱۵ این کودک ۵ ساله را زمانی که موصل در کنترل داعش بود به عنوان برده خریده بودند.
 
موصل سال ۲۰۱۴ به تصرف داعش در آمد و سال پیش آزاد شد.
 
دادستان گفته است این دختر ۵ ساله بیرون محل اقامت این زن و شوهر، به زنجیر بسته شده بود و پس از مدتی به دلیل گرمای شدید بی حال شد و جنیفر هیچ کاری برای نجات جان او نکرد.
 
پلیس ترکیه این زن را که برای تجدید اوراق هویتش به این کشور سفر کرده بود، بازداشت و به آلمان مسترد کرد.
 
این زن با اتهام‌های دیگری هم مواجه است و در صورتی که مجرم شناخته شود، به حبس ابد محکوم خواهد شد.
 
رسانه‌های آلمان گفته‌اند این دختر ۵ ساله احتمالا از اقلیت ایزدی عراق بوده است. داعش بسیاری از ایزدی‌ها را به گروگان گرفت و به عنوان برده فروخت.
 
دادستانی گفته است این دختر هنگامی که مریض احوال شد و تختش را خیس کرد، شوهر جنیفر برای تنبیه، او را بیرون خانه زنجیر کرد و گذاشت او در گرمای وحشتناک از تشنگی جان دهد.
 
دادستانی گفته است فرد متهم جلوی شوهرش را نگرفت و کاری برای نجات جان دختر نکرد.
 
دادستانی گفته است جنیفر در سال ۲۰۱۴ به موصل سفر کرد و به داعش پیوست و از اعضای پلیس اخلاقی داعش شد. او با کلاشنیکف در موصل و فلوجه گشت‌زنی می‌کرد. وظیفه او نظارت بر رعایت اصول اعلام شده داعش توسط زنان بود.
+64
رأی دهید
-0

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۷
  raha1984 - هامبورگ، آلمان

  زنکه خراب سادیسمی رو باید حبس ابد بدن
  0
  51
  شنبه ۸ دی ۱۳۹۷ - ۲۱:۵۹
  ۷۸
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  این زن یک کفتار هست ولی مشکل او باور عقاید وحشیانه و قرون وسطائی اسلام هست. مگر رفتار محمد با بردگان بهتر از این بوده است!؟ محمد در یک روز 700 ادم بیگناه را فقط بعلت ندادن باج سربرید بعد تمام زنان و کودکان را بعنوان برده فروخت. رئیس قبیله را با دست های مبارک انقدر شکنجه کرد تا جان داد و بعد با خونسردی با بیوه ی او به جماع پرداخت
  2
  34
  یکشنبه ۹ دی ۱۳۹۷ - ۰۵:۳۰
  ۴۷
  ابن ملجم - مونیخ، آلمان
  [::گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا::]. ...این زن یک کفتار هست...رفیق گرامی شما اگر جرات دارید به بچه یک کفتار نزدیک شوید یا ان را سعی کنید ان را تهدید کنید تا امام زمان را برات ظاهر کند،پس لطفا کفتار را با این انگل مقایسه نکنید، این قبیل اشغالها را باید با خلخالی ،یا رییسی یا خمینیو یا خامنه یا رفسنجآنی یا اردوغان مقایسه کنید نه با کفتار.
  0
  5
  ‌سه شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۹
  ۷۸
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  [::ابن ملجم - مونیخ، آلمان::]. درست می فرمائید عزیزم اما سر افعی محمد یعنی دروغگوترین و جنایتکارترین و فاسدترین و بی اخلاق ترین انسان روی کره ی زمین هست
  0
  4
  ‌سه شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۷ - ۱۸:۴۰
  ۵۴
  saryas - برلین، آلمان
  [::گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا::]. باور بفرمایید اگر محمد میدانست که این جماعت حاصل زحمات اون را درو میکنند ،اگر صد بار جبرییل هم در خونش میامد با گرز گران اونو فراری میداد
  0
  0
  ‌پنجشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۷ - ۱۸:۴۳
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.