نبرد قرن: هالک ایرانی در مقابل ترسناک ترین مرد دنیا

اسپوتنیک : سجاد غریبی، بدنساز و هرکول ایرانی به مسابقه رزمی با مرتین فورد،بازیگر انگلیسی و معروف به لقب ترسناک ترین مرد دنیا فراخوانده شد.
 
ممکن است در اوایل سال 2019 یکی از تماشایی ترین نبردها در تاریخ هنرهای رزمی ترکیبی (ММА) برگزار شود. ستایشگران و هواداران سجاد غریبی، هالک ایرانی و مارتین فورد، پهلوان مهیب، نبرد آتی را نبرد قرن نامیده اند چون بزرگترین هالک های مافوق سنگین وارد رینگ خواهند شد. اما با این حال این اولین حضور هر دو هالک مافوق سنگین در رقابت های هنرهای رزمی ترکیبی خواهد بود.
 
سجاد غریبی، هالک ایرانی در مصاحبه با اسپوتنیک تعریف کرد که چرا تصمیم گرفت از صحنه ورزش بدن سازی  خارج شده، برای اولین بار در رقابت های هنرهای رزمی ترکیبی حضور پیدا کرده و با وحشتناک ترین انسان در دنیا دست و پنجه نرم کند. اسپوتنیک: شما در سال های اخیر در عرصه پاورلیفتینگ فعال بوده اید. چرا تصمیم گرفتید تا برای نخستین بار در "مسابقات رزمی ام ام ای" شرکت کنید، با توجه به این که این ورزش در ایران، به طور رسمی مجاز شناخته نشده است؟
همه این قضایا از دعوتنامه رسمی "ام ام ای" و تقاضای خود "مارتین فورد" شروع شد که عنوان آن این بود: " مرا به سک چالش دعوت کن". البته من رزمی کار حرفه ای نیستم و حدود ۱ سال و نیم است که زیر نظر مربی به ورزش رزمی روی آوردم چرا که فعالیت من فقط در حوزه "پاورلیفتینگ" برای من کافی نبود و بحث ورود به دنیای کشتی کج مطرح شد. در رابطه با این دعوت رسمی نیز باید بگویم که هنوز جواب قطعی و رسمی نداده ایم و تا ماه آینده جواب قطعی خود را همراه با عقد قرار داد اعلام خواهم کرد.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

تمرین تو فضای باز نتیجه ی خیلی بهتری تو فضای سربسته داره مخصوص اگه لب ساحل باشه تمریینات صبح مخصوص حرکات کششی ، نرمشی وهوازی تمرینات عصر قدرتی همراه با وزنه بعد ساعت ۱۰ شب هم دیگه تمرین نکنید یه سری دوستانم سوال پرسیدند که آیا بعد از مواردی مثل ترک اعتیاد هم‌میشه بدنسازی تمرین کرد ؟ ۱۰۰ درصد بله حتی افرادی هم‌که دیسک کمر یا گردن دارن هم‌میتونن تمرینات خاصی داشته باشن البته زیر نظر مربی کار بلد به امید خدا در لایو آینده یه توضیح در این رابط میدم

A post shared by iranian hulk 🇮🇷 (@sajadgharibiofficial) on


اسپوتنیک: شما کدام باشگاه را انتخاب کرده اید؟
من هنوز باشگاه قطعی انتخاب نکرده ام چرا که هنوز هیچ چیز معلوم نیست. اما انتخاب من باشگاه "ام ام ای" است و بعد از حل مشکل نظام وظیفه احتمالا به کشور "آلمان" به باشگاه "لگال پاور" ورود خواهم کرد. در این باشگاه به صورت حرفه ای ورزش رزمی انجام می شود. اما خوب هنوز در مورد آن قطعا نتوانستم تصمیم بگیرم ولی در صدد این هستم که بعد از حل مشکل نظام وظیفه وارد دنیای رزمی شوم. باشگاهی در "آمریکا" و زیر نظر "دابلیو دابلیو ای" و به واسطه آقای "نیک" نیز هست که می توانم آنجا نیز بروم.
سجاد غریبی، هرکول ایرانی اسپوتنیک: آیا شما، مدیر برنامه شخصی یا مدیر برنامه ریزی برای خود داردید که در تبلیغات و درآمد زایی به شما کمک کند؟
بله آقای "مصطفی هاشم زهی" مدیر برنامه اصلی من هستند که بیشتر کارهای داخل ایران را انجام می دهند. در حال حاضر "کیانوش کریمی" مدیر برنامه دیگر من هستند که با توجه به تسلطشان به زبان انگلیسی، بیشتر قراردادهای خارجی را بررسی می کنند و پس از انجام وکالت نامه، کارهای مربوط به قرارداد را نیز انجام خواهند داد.
 
اسپوتنیک: چرا یک ورزشکار لهستانی را برای مسابقات رزمی ام ام ای انتخاب کردید؟ آیا این، انتخاب شخصی شما بوده است؟
"مارتین فورد" لهستانی نیست بلکه انگلیسی است و به ترسناک ترین مرد جهان نیز معروف شده است. این دعوت انتخاب شخصی من نبوده است و فکر میکنم بیشتر جنبه تبلیغاتی، رسانه ای و سوژه خبری دارد و بی پاسخ نخواهد بود. البته باید بگویم که ایشان رزمی کار حرفه ای نیست و بازیگر هالیوودی است و مسابقات بین من و ایشان در "لهستان" قرار است برگزار شود. البته من به علت مشکلات نظام وظیفه و گذرنامه هنوز جواب قطعی به ایشان نداده ام.
 
اسپوتنیک: رقیب تان از شما بسیار قد بلندتر است، ترسی از این موضوع ندارید؟ نظر شما در خصوص رقیب لهستان یتان چیست؟
بلندی قد مشخص نمی کند که چه کسی در رینگ بازی انرژی بیشتری دارد و بیشتر می تواند مقاومت کند. این مهارت ها بر اساس تجربیات بدست می آید. "مارتین پل" از نظر قد از من بلند تر است اما وزن کمتری نسبت به من دارد. ایشان بدنساز حرفه ای هست و من در زمینه پاورلیفتینگ فعالیت و تجربه زیادی دارم که وارد دنیای رزمی شده ام. از همه این نظرها بین ما تفاوت وجود دارد. ولی درکل در رینگ مسابقه، تجربه حرف اول را می زند و مهم این است چه کسی در رینگ انرژی بیشتری دارد و ضربات محکم تری می زند که بیشتر بر اساس تجربه و آموختن تاکتیک های رینگ بدست می آید. البته خود مسئله دشمن شناسی هم از نظر روانشناسی در رینگ مسابقه بسیار مهم است. آنالیز دشمن و رقیب از روی چهره و نحوه ایستادن هم از جمله مسائل مهم در مسابقه است که مربی من به من آموخته است. در نهایت تا وارد رینگ مسابقه نشویم کسی نمی تواند به طور قطعی بگوید که پیروز میدان کیست.
+87
رأی دهید
-19

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۶
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ
  جناب هیولا ساخت صد در صد داعش کسی که آرزوی رفتن به سوریه دارد و میخواهد به عنوان مدافع حرم بره و مردم سوریه را به خاک و خون بکشه
  43
  60
  شنبه ۸ دی ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  amirgheryou - تهران، ایران
  بعیده اون فرد بپذیره با یه آماتور صرف گندگی مبارزه کنه.
  26
  32
  شنبه ۸ دی ۱۳۹۷ - ۱۷:۲۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  amirgheryou - تهران، ایران
  [::شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ::]. ببین یدونه از اون تک تیراندازهای 40 کیلویی داعش اینو تو همون ثانیه اول میفرسته پیش خمینی در جهنم.
  24
  15
  شنبه ۸ دی ۱۳۹۷ - ۲۲:۴۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  universe123 - لندن، انگلستان
  مارتین برنده میشه بنظرم. ایرانی قد کوتاه داره و فکر نمیکنم قدرت بدنی شان قویتر از مارتین باشه
  7
  10
  یکشنبه ۹ دی ۱۳۹۷ - ۰۳:۵۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۶
  soroshkhani - توکیو، ژاپن
  [::شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ::]. درست میگید. کسانی که به جای صلح و دور ریختن تاریخ و جنگهای گذشته با رسیدن به نفت و ثروت عظیم طبیعی دارن اون جنگها رو روشن میکنند. یک سخنرانی گوش میکردم اخوند میگفت تمام دنیای غرب برای کشته شدن حسین مقصر هست و امام زمان تا وقتی ما غرب رو شکست ندیم نمیاد. وقتی به استراتژی های دولتهای ایران نگاه کنین میبینین همه ی حرکتها همه ی هزینه ها در راستای همین استراتژی هست. یعنی یکی ۱۴۰۰ سال قبل کشته شده و این حکومت انقلابی میخواهد غرب رو نابود کنه .
  6
  6
  یکشنبه ۹ دی ۱۳۹۷ - ۰۴:۲۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۲
  agha_ehsan - تهران، ایران
  [::universe123 - لندن، انگلستان::]. تو از کجا میدونی قد سجاد کوتاهه آی کیو ؟ نکنه از رو عکسها به این نتیجه رسیدی ؟ ;)
  4
  3
  یکشنبه ۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ
  [::universe123 - لندن، انگلستان::]. همون بهتر این داعشی مدافع حرم ببازه و رقیبش برنده باشه در این مسابقه
  4
  8
  یکشنبه ۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.