آنجلینا جولی رئیس جمهور بعدی آمریکا

آنجلینا جولی از قصد خود برای کاندیتاتوری پست ریاست جمهوری آمریکا خبر داد.
 
به گزارش اسپوتنیک، آنجلینا جولی، هنرپیشه، کارگردان مشهور آمریکایی قصد کاندیتاتوری برای پست ریاست جمهوری ایالات متحده را دارد.
 
دموکرات ها برای انتخابات بعدی ریاست جمهوری ایالات متحده،کاندیداتوری آنجلیناجولی را مدنظر دارند. جولی با اشاره به همکاری خود با سازمان ملل متحد گفت کاری را خواهد کرد که بداند تغییراتی به دنبال خواهد داشت.
 
وی همچنین افزود: "اگر بیست سال پیش از من می‌پرسیدید می‌خندیدم. اما حالا نمی‌دانم. همیشه گفته‌ام که به جایی خواهم رفت که به من نیاز هست".
 
گفتنی است که پیش از این نیز نام آنجلیا جولی، هنرپیشه معروف‌ هالیوود برای حضور در انتخابات ریاست جمهوری سال 2012 آمریکا به عنوان نامزد مطرح بود.
+45
رأی دهید
-82

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۸۱
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  در گذشته رجال سیاسی وزن و وقار و اطلاعاتی داشتند و متاسفانه امروزه دارد بصورت نمایش در می آید. شاید خانم آنجلیا جولی انسان مهربانی باشد ولی شک هست که اطلاعات کافی برای احراز این پست را داشته باشد. به عبارت دیگر پست ریاست جمهوری سینما و نمایش و بچه بازی نیست و از بس کفگیر دموکرات های امریکا به ته دیگ خورده و یک شخصیت قوی و دکترین منسجمی ندارند، متاسفانه فقط روی احساسات و نمایش سرمایه گذاری می کنند.
  71
  81
  شنبه ۸ دی ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  amirgheryou - تهران، ایران

  روش جدید دموکراتها برای تمسخر ترامپ. با این کارها آمریکا رو مسخره میکنن. از وقتی ترامپ بزرگ اومده دیگه ملت آمریکا میدونن چه جور آدمی باید رییس جمهورشون بشه.
  58
  37
  شنبه ۸ دی ۱۳۹۷ - ۱۷:۳۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۱
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  [::amirgheryou - تهران، ایران::]. عزیز جان با این کارهای مذبوحانه بیشتر خودشان را مسخره میکنند ولی متاسفانه تمام چپی های دنیا که مکتبشان ورشکسته شده دست به هر طرفندی میزنند تا دیگ آش مفت خدشه دار نشود
  19
  24
  یکشنبه ۹ دی ۱۳۹۷ - ۰۰:۰۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  amirgheryou - تهران، ایران
  [::گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا::]. لایک
  2
  7
  یکشنبه ۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.