تجمع دانشجویان در تهران با شعار استعفای ولایتی

گروهی از دانشجویان دانشگاه آزاد با تجمع مقابل واحد علوم و تحقیقات، ضمن سردادن شعارهایی، خواهان استعفای علی اکبر ولایتی رییس دانشگاه آزاد شدند.
 
تجمع صبح روز شنبه هشتم دی‌ماه در پی  واژگونی یک اتوبوس متعلق به واحد علوم و تحقیقات در روز چهارم دی ماه برگزار شد. در این حادثه ده نفر کشته و نزدیک به ۳۰ نفر مجروح شدند.
 
دانشجویان در تجمع روز شنبه علاوه بر درخواست استعفای ولایتی خواهان محاکمه افرادی شدند که آنها را در این سانحه مقصر می‌دانند.
 
دانشجویان معترض در تجمع خود شعارهایی از جمله «مسئول بی‌لیاقت، محاکمه محاکمه» و « ولایتی استعفا استعفا» سر دادند.
 
در همین حال مهدی رضایی، معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی تهران، گفت: « سطح هوشیاری سه تن از مصدومان حادثه اتوبوس دانشگاه علوم تحقیقات پایین است.»
 
روز پنجشنبه ششم دی ماه، روابط عمومی دانشگاه آزاد از اخراج  پنج نفر از مدیران و معاونان این مرکز خبر داده بود.
 
هنوز گزارش‌ رسمی درباره علت واژگونی اتوبوس دانشجویان منتشر نشده است.
 
پس از وقوع این سانحه، ابتدا گزارش‌هایی منتشر شد که سکته راننده را علت انحراف مسیر اتوبوس عنوان کرده بود، اما بعد موضوع فرسوده‌بودن این خودرو و ترمز بریدن آن از سوی برخی شاهدان عینی طرح شد.
 
محمدرضا مهماندار، رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران، روز جمعه هفتم دی ماه اعلام کرد که علت حادثه واژگونی مرگبار اتوبوس دانشگاه آزاد تا روز شنبه هشتم دی‌ماه منتشر می‌شود.
+32
رأی دهید
-2

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۳
  FETNEH. - نوشهر، ایران
  مرگ شاهرودی رو به سقوط اتوبوس به دره راضی بودند تا بدین وسیله شان و مقام آخوندی با جشن و پایکوبی مردم خدشه دار نشه و اسلام به خطر نیفته . خامنه ای که سقط شد مطمئن باشید یا یه هواپیمای بزرگ مسافربری سقوط میکنه یا کشتی حامل مسافران از کیش به قشم در دریا غرق میشه . یا با انگولک کردن مراکز هسته ای یه زلزله درست میکنن . حالا ببینید کی گفتم ؟
  0
  5
  شنبه ۸ دی ۱۳۹۷ - ۱۷:۵۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.