علت اصلی درگیری محمد باسط درازهی نماینده سروان با کارمند گمرک، این اتومبیل های لوکس بود

+132
رأی دهید
-8

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۱۰۶
  ایرانفردا - لندن، انگلستان

  کسى از کارمند اداره گمرک خبرى نداره؟ اینکه کاملا مشخص بود از اول، بیشتر نگران اون بیچاره هستم من که الان احتمالا کارشو از دست داده و یه جایى تو اوین بجرم سیاه نمایى! داره آب خنک میخوره
  4
  78
  جمعه ۷ دی ۱۳۹۷ - ۰۸:۲۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۵
  soroshkhani - توکیو، ژاپن

  ایران بودم یه چیپس دیدم تو فروشگاه سعادت اباد مارکش black truffle trufa negra بود. این چیپس تو گرونترین کشورای غربی هم گرون حساب میشه ولی تو ایران من این چیپسو دیدم . مشکلی ندارم مردم گرونترین چیپس رو بخورن. مشکل اینه این مردمی که میتونن یکی از گرونترین چیپس های دنیا رو بخرن پول از کجا میارن؟ وقتی از ایران برگشتم کنجکاو شدم این چیپس چه چیپسیه؟ چون خودم تو خارج زندگی میکنم هرگز این چیپسو ندیدم. بعد از کلی گشتن تنها و تنها یه فروشگاه رو پیدا کردم این چیپسو بفروشه. قیمتشم حدودا به دلار هفت دلار شد. اوردم خونه با شوق و اشتیاق بازش کردم وقتی خوردم مزه و طعمی مثل گاز میداد. انگار دارم گاز میخورم. حالا از اینا بگذریم تو مملکتی که میشه چیپس پنج دلاری خرید ماشین دوازده میلیارد تومنی هم پیدا میشه. و هیچکس نمیپرسه این پولا از کجا میاد
  3
  43
  جمعه ۷ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  amirgheryou - تهران، ایران

  فقط باید حکومتها از بین برن و جوامع در یک نظام اداری دولتی امورشون انجام بشه و با کوچکترین کم کاری یا تخلف هر فردی در هر رده دادگاهی و زندانی بشه. والا هر انگلی در این مملکت به پست و مقام برسه دزدی و اختلاص و رانت خواری رو حلالتر از شیر مادرش میدونه.
  4
  27
  جمعه ۷ دی ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۳
  Roma55 - لانسینگ، انگلستان
  soroshkhani - توکیو، ژاپن. با احترام دوست عزیز قیمت هفت یا پنج دلار ؟ در هر حال در ایران به علت حاکم بودن افرادی نا لایق و بی کفایت فا صله طبقاتی فاحش میباشد و اگر در یک فروشگاه شما جنس نایابی دیدید دلیلش این نیست که همه جامعه قدرت استفتده از آن محصول را دارند . شما میدانید که توکیو یکی از کرانترین ها در مقام مقایسه میباشد و همین چیپس در لندن حدود سه تا چهار دلار برای مصرف کننده میباشد .
  2
  17
  جمعه ۷ دی ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۱
  رقص پرواز - پراگ، چک

  مصداق واقعی حکومتی که بر دزد سالاری «کلپتوکراسی» بنا شده! هر کسی با توجه به سطح توان و نفوذ خود اگر به منابعی دسترسی پیدا کند به یغما و چپاول روی می آورد و کشور نگون بختمان را هرچه بیشتر به سراشیب سقوط و تباهی می غلتاند!
  4
  31
  جمعه ۷ دی ۱۳۹۷ - ۱۶:۳۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۶
  ایرانفردا - لندن، انگلستان
  حالم بهم میخوره از کسانیکه یه مورد کوچیک رو به همه جامعه ربط میدن، حالا چون چیپس گرون قیمت که مشترى مخصوص بخودش رو داره، اونجا دیدى! دلیل نمیشه که همه وضعشون تو ایران خوبه و مشکلى ندارن! اگه چشم هاتو خوب باز میکردى و بجاى اون بالا بالا ها، میرفتى پایین شهر، شاید میتونستى کودک هاى کار و دختر هاى تن فروش و کسایى که تو سطل زباله دنبال غذا میگردند رو هم ببینى! حالا مثلا از گذاشتن این نظر منظورت چیه؟ که شما هم اون بالا بالا ها زندگى میکنى و غمت نیست؟
  2
  10
  شنبه ۸ دی ۱۳۹۷ - ۰۷:۵۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۵
  soroshkhani - توکیو، ژاپن
  [::Roma55 - لانسینگ، انگلستان::]. دوست من بحث ما درباره ی کشوری به اسم ایران است. بله این چیپس با توجه به بالا پایین شدن ارز هفت و پنج دلار گفتم. بحث ما درباره ی کشوری به اسم ایران هست که منبع سرمایه ی افراد معلوم نیست. کشوری مثل انگولای نفت خیز همین مشکلاتی که ما داریم را دارد. یک عده به قولی چهل خانواده که هرکدوم فک و فامیل خودشون رو دارن و به همین ترتیب تا دو سه سطح دورتر تنها افراد خاصی از این سهم و منابع طبیعی و ثروت ملی مغتنم میشوند، چنین افرادی بر منابع دست انداختند. در چنین مملکتی بله خرید و فروش چیپس و ماشین چهارده میلیارد دلاری باید بازخواست شود. اما در کشوری مثل ژاپن خیر.
  0
  0
  یکشنبه ۹ دی ۱۳۹۷ - ۰۴:۱۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.