زنده شدن مُرده در راه غسالخانه

مسؤول غسالخانه زواره از زنده شدن خانم مسن حین انتقال به غسالخانه خبر داد.
 
مسوول اورژانس شهرستان اردستان گفت: بامداد روز سه‌شنبه چهارم دی ماه از یکی از روستاهای دهستان سفلا زواره تماسی مبنی بر فوت یک خانم مسن داشتیم. پس از اعزام آمبولانس معراج از غسالخانه به روستای «گلشکنان» و حمل جسد به سمت زواره به همراه فرزندانشان به سمت زواره حرکت کردیم. در فاصله دو کیلومتری زواره با صدای آه و ناله شخصی که به‌ عنوان جسد در آمبولانس بود مواجه شدیم و بعد از توقف آمبولانس شاهد به هوش آمدن خانم مسن بودیم.
 
گلی در پایان خاطرنشان کرد: پس از اقدامات اولیه علایم حیاتی شخص بازگشت و در حال حاضر شرایط مساعدی دارد.
 
گلشکنان روستایی از توابع بخش زواره شهرستان اردستان است؛ این روستا در دهستان سفلی قرار دارد و براساس سرشماری مرکز آمار ایران در سال ۱۳۸۵، جمعیت آن ۶۵ نفر (۳۴ خانوار) بوده است.
+73
رأی دهید
-3

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۱۰۴
  ایرانفردا - لندن، انگلستان

  نظرشون خوب عوض شده و تصمیم گرفتن فعلا نشتابند به دیار باقى و عمر باقیمانده رو به کسى ندن و خودشون استفاده کنن!
  4
  44
  جمعه ۷ دی ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۰
  ۵۴
  دوستدار - استهکلم، سوئد

  هرچند این خبر از طرف یکی از خبرگذاریهای داخل کشور تکذیب شد . ولی در ایران خودمان به ندرت چنین حالاتهای رخ میدهد . بخاطر اینکه بیشتر پدر و مادرها در پیری نزد بچه هایشان بسر میبرند بعضی از این پدر و مادرهای سالمند تا به کما بروند و یا بی هوش شوند فورا" بچه هایشان ادعا میکنن که مردهاند و انها را به غسال خانه میبرند تا ترتیب شستشو و کفن و دفنشان داده شود البته بیشتر این رخ دادها در دهکده دور که دسترسی به دکتر و بیمارستان ندارند روی خواهد داد.
  3
  27
  جمعه ۷ دی ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۵
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.