خوراکی هایی که سبب افزایش میل جنسی در زنان و مردان میشوند

سال‌ها است که از انواع خوراکی برای افزایش میل جنسی زنان و مردان استفاده می‌شوند . اگر تمایل دارید در مورد خوراکی هایی که میل جنسی شما را تقویت می کنند و افزایش می‌دهند، بیش‌تر بدانید، این نوشتار ۲۷ بهترین خوراکی برای افزایش میل جنسی زنان و مردان را بخوانید!
 
در این مقاله برخی از غذاهایی را که میل جنسی را به طور طبیعی هم در مردان و هم در زنان افزایش می‌دهند معرفی خواهیم کرد. شما باید این مواد خوراکی را در برنامه غذایی روزمره‌تان بگنجانید. حالا اگر می‌خواهید در مورد غذاهایی که سلامت جنسی و میل جنسی را بهبود می‌دهند، اطلاعات بیش‌تری کسب کنید،‌ به دقت این نوشتار را بخوانید.
 
برخی از مواد غذایی وجود دارند که میل جنسی را در مردان و زنان افزایش می‌دهند و در این زمینه شگفتی می‌آفریند.

این مواد غذایی افزایش میل جنسی زنان و مردان عبارتند از:
۱. اسفناج
اسفناج اولین ماده‌ی غذایی است که میل جنسی را هم در زنان و هم در مردان افزایش می‌دهد. مصرف اسفناج سبب افزایش جریان خون به قسمت‌های پایین‌تر از کمر می‌شود. مطابق با یک مطالعه، ‌اسفناج به میزان فراوانی منیزیوم دارد، ‌نوعی ماده‌ی معدنی که التهاب را درگ‌های خونی کاهش می‌دهد. مطالعه‌ی دیگری نشان داد که جریان خون افزایش‌یافته سبب می‌شود که خون به دست‌ها و پاها برسد و همین به عنوان یک ویاگرا برای لذت‌بخش شدن فعالیت جنسی و افزایش انگیختگی عمل می‌کند. زنان راحت‌تر به ارگاسم خواهند رسید و مردان نعوظ طبیعی‌تری را تجربه خواهند کرد.
۲. شکلات تلخ برای افزایش میل جنسی زنان و مردان
دیگر ماده‌ی خوراکی مفید برای افزایش میل جنسی در زنان و مردان که باید بدانید و امتحان کنید، شکلات تلخ است. مطابق با مطالعه‌ای در مورد شکلات و دوپامین، شکلات تلخ هم سطح دوپامین و هم سطح سروتونین را در مغز افزایش می‌دهد. به این ترتیب سطح استرس هم در مردان و هم در زنان کاهش خواهد یافت و شادتر خواهند بود. در حقیقت کاکائو به افزایش جریان خون در شریان‌ها و به طور همزمان شل شدن آن‌ها کمک می‌کند و به این ترتیب خون را به تمام نواحی مورد نیاز می‌رساند.
۳. تخمه کدو تنبل
با توجه به تحقیقاتی که در مورد مزایای کدو تنبل برای سلامتی صورت گرفته‌است، مصرف مقداری تخمه‌ی کدو تنبل می‌تواند روحیه شما را به طور موثری بهبود دهد. چنین تاثیری به این دلیل است که این تخمه‌ها یکی از منابع عالی تریپتوفان هستند که قادر است تولید سروتونین را در مغز افزایش دهد، و به این ترتیب به طور طبیعی باعث افزایش میل جنسی می‌شود. تخمه‌ی کدو همچنین غنی از روی است که برای تولید اسپرم سالم فایده دارد. به علاوه، این ماده‌ی خوراکی سرشار است از ویتامین و مواد معدنی که قوای جنسی را بهبود می‌دهند.

۴. چای سبز برای افزایش میل جنسی زنان و مردان
راز داشتن یک زندگی شبانه‌ی بهتر می‌تواند یک فنجان چای سبز باشد به این دلیل که به میزان فراوانی کاتچین دارد. بر اساس یک مطالعه در مورد کاتچین‌ها و کاهش وزن، کاتچین‌ها می‌توانند به کاهش چربی شکم و افزایش توانایی کبد برای تبدیل چربی به انرژی کمک کنند. علاوه بر این، کاتچین‌ها همچنین با افزایش جریان خون به مناطق ضروری بدن، باعث افزایش میل جنسی می‌شوند. نوشیدن چای سبز سبب می‌شود که سلول‌های خونی اکسید نیتریک آزاد کنند، حجم عروق افزایش بیابد و جریان خون در بدن بهتر شود.

۵. فلفل
هرچه فلفل تندتر باشد، تاثیر بیش‌تری در این زمینه خواهد داشت. در واقع، فلفل‌های تند به افزایش متابولیسم کمک می‌کنند و سطح اندورفین را بالا می‌برند، لب‌ها را متورم می‌کنند، و باعث عرق کردن و افزایش ضربان قلب‌تان می‌شوند. همچنین مصرف فلفل تند به افزایش جریان خون در تمام مناطق مورد نیاز کمک می‌کند. در واقع، فلفل یکی از بهترین خوراکی‌هایی است که باعث افزایش میل جنسی در مردان می‌شود بنابراین بهتر است آن را به رژیم غذایی‌تان اضافه کنید.

۶. چیلی
کپسایسین موجود در چیلی می‌تواند باعث افزایش میل جنسی در شما شود. هنگام مصرف چیلی، می‌توانید ضربان قلب خود را افزایش دهید و باعث آزاد شدن اندورفین شوید، و همین میل جنسی شما را بهبود می‌دهد. در واقع، این ماده‌ی خوراکی یکی از مواد طبیعی است که باعث افزایش میل جنسی در مردان می‌شود، بنابراین آن را دست کم نگیرید، بلکه بکوشید آن را به رژیم غذایی روزانه‌تان اضافه کنید!

۷. بادام برای افزایش میل جنسی زنان و مردان
بادام از قدیم‌الایام به عنوان نماد باروری شناخته شده‌است. چنین تاثیری به این دلیل است که بادام سلنیوم و روی فراوانی دارد، که هر دو برای سلامتی قوه‌ی باروری مفید هستند. علاوه بر این، اسیدهای چرب امگا ۳ موجود در بادام نیز می‌توانند به طور طبیعی جریان خون و میل جنسی را افزایش دهند.

۸. دانه کاج
دانه‌ی کاج سرشار از روی است و ثابت شده‌است که افراد دارای سطوح بالاتری از روی، عملکرد جنسی بهتر و میل جنسی بیش‌تری دارند در مقایسه با کسانی که میزان روی در بدن‌شان پایین است. ساده‌ترین راه برای افزودن دانه‌ی کاج به رژیم غذایی‌تان این است که آن را به سالادتان اضافه کنید. در واقع، دانه‌ی کاج یکی از بهترین مواد غذایی افزایش‌دهنده‌ی میل جنسی در مردان است که باید بدانید ویژه اگر می‌خواهید میل جنسی و قوای جنسی خود را از طریق رژیم غذایی افزایش دهید.

۹. کرفس
مصرف کرفس می‌تواند سطح فرومون مردان را افزایش داده و سبب می‌شود که آن‌ها برای همسران‌شان جذاب‌تر باشند. با این حال یادتان باشد که باید کرفس اورگانیک مصرف کنید زیرا کرفس غیر ارگانیک ممکن است دارای مواد شیمیایی سمی باشد که می‌توانند روی میل جنسی شما تاثیر معکوس بگذارند.
 
برخی دیگر از غذاهای طبیعی وجود دارند که باعث افزایش میل جنسی در زنان و مردان می‌شوند. بنابراین، خواندن این نوشتار را ادامه دهید و سپس سعی کنید مقدار بیش‌تری از این مواد غذایی را به طور منظم به رژیم غذایی‌تان اضافه کنید.

۱۰. آب نارگیل برای افزایش میل جنسی زنان و مردان
اگر شما به دنبال غذاهایی هستید که باعث افزایش میل جنسی در زنان و مردان می‌شوند، نباید آب نارگیل را دست کم بگیرید، بلکه سعی کنید آن را برای همیشه به برنامه‌ی غذایی‌تان اضافه کنید. آب نارگیل می‌تواند به بهبود جریان خون در مناطق ضروری بدن کمک کند. بنابراین، این نوشیدنی را مصرف کنید یا آن را در تهیه‌ی اسموتی‌ها به کار ببرید تا میل جنسی‌تان به طور طبیعی افزایش بیابد.

۱۱. مارچوبه
این مورد آخرین و یکی از مهم‌ترین مواد غذایی است که باعث افزایش میل جنسی می‌شود، و باید آن را به میزان بیش‌تری مصرف کنید به ویژه اگر تمایلی به مصرف قرص و دارو ندارید. مارچوبه غنی از فولات است که به افزایش تولید هیستامین کمک می‌کند. در واقع، هیستامین برای افزایش میل جنسی هم در مردان و هم در زنان ضروری است. سعی کنید مارچوبه‌ی تازه و ارگانیک را برای دریافت بیش‌ترین مزایای آن خریداری کنید.

۱۲. مغزها
مغزها در واقع از بهترین غذاها برای افزایش میل جنسی در زنان و مردان هستند که ابدا نباید از آن‌ها بگذرید. بادام زمینی، پسته و گردو همگی اسید آمینه ال-آرژینین دارند که به مردان کمک می‌کند تا نعوظ طولانی‌تری داشته باشند. علاوه بر این، آجیل همچنین به کاهش کلسترول کمک می‌کند، و همین به نوبه‌ی می‌تواند به حفظ نعوظ کمک کند.

۱۳. گیاه دارویی شابانک
هنگامی که پای خوراکی‌هایی که موجب افزایش میل جنسی در مردان و زنان می‌شوند، به میان می‌آید، نباید شابانک را دست کم بگیرید. این سبزی برگ سبز به عنوان یک داروی تقویت‌کننده‌ی میل جنسی، می‌تواند به افزایش میل جنسی به طور طبیعی و موثر کمک کند. علاوه بر این، شابانک سرشار است از ویتامین‌ها و مواد معدنی ضروری که می‌توانند به طور قابل‌توجهی میل جنسی را افزایش دهند. بنابراین، شما باید این گیاه را به اسموتی‌ها، سالادها و سوپ‌ها اضافه کنید.

۱۴. ماهی سالمون
ماهی سالمون و ماهی‌های چرب آب‌های سرد دارای مقادیر زیادی از اسیدهای چرب امگا۳ هستند. این ماده‌ی مغذی برای قلب مفید است و به طور همزمان سطح دوپامین را در مغز افزایش می‌دهد. افزایش سطح دوپامین موجب بهبود گردش خون می‌شود و انگیختگی را تحریک می‌کند. دوپامین سبب می‌شود که احساس نزدیکی بیش‌تری با همسرتان داشته باشید و فعالیت جنسی را جذاب‌تر می‌کند. در واقع، ماهی سالمون یکی از بهترین غذاها است که می‌تواند به افزایش میل جنسی کمک کند و مردانی که تمایل دارند میل جنسی خود را افزایش دهند و قوای جنسی‌شان را تقویت کنند باید سعی کنند این ماهی را به رژیم غذایی روزانه‌شان اضافه کنند.

۱۵. زنجبیل برای افزایش میل جنسی زنان و مردان
زنجبیل یکی دیگر از مواد خوراکی طبیعی است که با افزایش جریان خون به مناطق ضروری و بهبود سلامت شرایین سبب افزایش میل جنسی می‌شود. در واقع، مصرف یک قاشق چایخوری زنجبیل به صورت چند بار در هفته می‌َتواند به شما کمک کند که تمام مزایای آن را از جمله فایده‌ای که برای قلب دارد، درو کنید.
 
خواندن این مقاله را برای شناختن سایر مواد غذایی که باعث افزایش میل جنسی در زنان و مردان می‌شوند، ‌ادامه بدهید و سپس سعی کنید این خوراکی‌ها را برای همیشه به رژیم غذایی روزانه‌تان اضافه کنید.

۱۶. ریحان
عطر ریحان با انگیختگی مرتبط است. سابقا زنان به منظور جذب همسرشان، روغن و پودر ریحان را روی پوست‌شان استفاده می‌کردند. این گیاه گردش خون را افزایش می‌دهد و سلامت قلب را بهبود می‌بخشد، که هر دو برای بهبود قوای جنسی مورد نیاز هستند. برای استفاده از فواید برگ ریحان نیازی نیست که در آب ریحان غوطه‌ور شوید، خیلی ساده چند برگ ریحان روی غذاهای‌تان بریزید. ریحان در واقع یکی از بهترین مواد غذایی است که باعث افزایش میل جنسی می‌شود. اگر بخواهید توان جنسی خود را در رختخواب افزایش دهید، نباید آن را دست کم بگیرید!

۱۷. سیر
مصری‌های باستان از سیر برای افزایش استقامت‌ بدن‌شان استفاده می‌کردند. محققان دریافته‌اند که سیر به توقف تشکیل نانوپلاکت‌ها در داخل دیواره‌های شریانی کمک می‌کند، و به این ترتیب باعث افزایش میل جنسی در مردان می‌شود. در نتیجه، با افزودن سیر به رژیم غذایی هفتگی‌تان هم سلامت قلب را حفظ کنید و هم نعوظ قوی‌تری داشته باشید. با این حال، یادتان باشد که مصرف سیر موجب می‌شود که دهان‌تان بوی بدی بگیرد، بنابراین اگر قرار ملاقات مهمی دارید، سیر مصرف نکنید. اگر به دنبال مواد غذایی طبیعی هستید که باعث افزایش میل جنسی در زنان و مردان می‌شوند و دوست ندارید هیچ‌گونه داروی مضری مصرف کنید، سیر را به میزان بیش‌تری به برنامه‌ی پخت و پزتان اضافه کنید.

۱۸. سیب‌زمینی
سیب‌زمینی خواه شیرین باشد و خواه شیرین نباشد، با توجه به مقدار بالای پتاسیمی که دارد یکی از بهترین غذاهایی است که باعث افزایش میل جنسی می‌شوند. این ماده‌ی مغذی همچنین باعث افزایش گردش خون می‌شود و می‌تواند به افزایش میل جنسی شما کمک کند و سبب شود که عملکرد جنسی بهتری داشته باشید. سیب‌زمینی همچنین می‌تواند خلق و خوی شما را بهبود ببخشد.
 

۱۹. دارچین برای افزایش میل جنسی زنان و مردان
یکی دیگر از مواد خوراکی طبیعی که موجب افزایش میل جنسی در مردان می‌شود، دارچین است. در واقع دارچین می‌تواند بدن را گرم و اشتها را همبه صورت جنسی و هم به صورت فیزیکی افزایش دهد. روغن دارچین برای بهبود عملکرد شناختی استفاده می‌شود. بنابراین، شما می‌توانید بیش‌تر مراقب شریک زندگی‌تان باشید. مقداری دارچین در ماست، قهوه یا شیرتان بریزید. همچنین می‌توانید از دارچین برای تهیه‌ی کیک، کلوچه، مافین و کوکی استفاده کنید.

۲۰. آب انگور قرمز
اگر به دنبال غذاهای طبیعی هستید که باعث افزایش میل جنسی شما می‌شوند، نوشیدن یک لیوان آب انگور قرمز را امتحان کنید. زنانی که ۱ تا ۲ لیوان آب انگور قرمز مصرف می‌کنند، در مقایسه با کسانی که آب انگور مصرف نمی‌کنند، میل جنسی بیش‌تری دارند.

۲۱. هندوانه
هندوانه در مقایسه با گوجه‌فرنگی لیکوپن بیش‌تری دارد و این ماده‌ی مغذی به عنوان ویاگرا برای شل کردن رگ‌های خونی و افزایش گردش خون در مناطق ضروری عمل می‌کند. به علاوه، این میوه‌ی طراوت‌بخش دارای اسید آمینه‌ی سیترولین است که می‌تواند به سیستم قلبی عروقی و افزایش میل جنسی کمک کند. در واقع، هندوانه نیز یکی از بهترین مواد غذایی است که باعث افزایش میل جنسی می‌شوند و بسیاری از مردان در جهان این میوه‌ی طراوت‌بخش را دوست دارند و همیشه آن را مصرف می‌کنند.

۲۲. آب انار برای افزایش میل جنسی زنان و مردان
یک مطالعه جدید نشان داد که آب انار می‌تواند اثرات مثبتی بر روی نعوظ داشته باشد. انار به میزان فراوانی آنتی‌اکسیدان دارد که جریان خون را افزایش می‌دهند. در واقع، آب انار نیز یکی از مواد غذایی است که باعث افزایش میل جنسی در مردان می‌شود بنابراین بهتر است آن را در رژیم غذایی همیشگی‌تان بگنجانید.

۲۳. بلوبری
هنگامی که پای مواد غذایی طبیعی که موجب افزایش میل جنسی می‌شوند، به میان می‌آید نباید بلوبری را فراموش کنید، و در واقع بهتر است این میوه‌ی مفید را برای رژیم غذایی روزانه‌تان اضافه کنید. بلوبری می‌تواند نعوظ را بهبود ببخشد. بر اساس یک مطالعه، مصرف غذاهای غنی از فلاونوئیدها با کاهش خطر ابتلا به ED (اختلال نعوظ) در مردان مرتبط است.

۲۴. بلغور جوی دوسر
اگر می‌خواهید به طور طبیعی میل جنسی‌تان را افزایش بدهید، بلغور جوی دوسر را مصرف کنید. این ماده‌ی خوراکی یک منبع عالی از ال-‌آرژنین است، نوعی اسید آمینه که به درمان اختلال نعوظ کمک می‌کند. علاوه بر این، بلغور جوی دو سر به کاهش کلسترول نیز کمک می‌کند. در واقع، داشتن کلسترول بالا می‌تواند سبب بروز تصلب شرائین شود، نوعی بیماری که سبب مسدود شدن و باریک شدن شریان‌ها می‌شود، و در نتیجه در فرایند گردش خون اختلال ایجاد می‌کند.

۲۵. ماکا (جنسینگ پرویی)
جنسینگ پرویی یا ماکا یکی از بهترین مواد غذایی است که باعث افزایش میل جنسی می‌شود و اگر بخواهید میل جنسی خود را از طریق رژیم غذایی بهبود دهید، نباید این ماده‌ی خوراکی را دست کم بگیرید. ماکا که به عنوان ویاگرای طبیعی پرو شناخته شده‌است، برای افزایش میل جنسی استفاده می‌شود. طبق یک مطالعه، گیاه ماکا می‌تواند برای افزایش استقامت، قدرت، باروری، انرژی و میل جنسی استفاده شود. بنابراین، بهتر است این ریشه‌ی خوراکی را به اسموتی‌های صبحانه‌تان اضافه کنید.

۲۶. تخم‌مرغ
اگر می‌خواهید میلی جنسی را افزایش دهید، باید برای صبحانه تخم‌مرغ میل کنید چرا که تخم‌مرغ یک منبع عالی از ویتامین B۵ و B۶ است. بنابراین، برای حفظ سطح انرژی و هورمون‌ها، یک تخم‌مرغ آب‌پز را که خوب سفت شده‌است،‌ بخورید. در واقع تخم‌مرغ یکی از بهترین غذاها برای افزایش میل جنسی محسوب می‌شود و باید سعی کنید آن را به میزان بیش‌تری مصرف کنید، به ویژه اگر تمایل دارید که قدرت جنسی خود را به طور طبیعی افزایش دهید.

۲۷. صدف
صدف یک منبع عالی روی است که نوعی ماده‌ی معدنی مفید برای افزایش سطح هورمون تستوسترون و درعین حال افزایش هورمون رشد محسوب می‌شود. هر دوی این هورمون‌ها رشد عضلات و همچنین عملکرد فیزیکی را افزایش می‌دهند. بر اساس یک مطالعه، کمبود روی ممکن است سبب ناباروری ناشی از سطح پایین تستوسترون شود. بنابراین، صدف یکی از بهترین غذاهایی است که باعث افزایش میل جنسی می‌شوند به طوری که اگر به دنبال تقویت میل جنسی خود به طور طبیعی هستید، نباید آن را دست کم بگیرید.

کلام آخر
اگر می‌خواهید میل جنسی و قوای جنسی خود را افزایش دهید، باید این غذاهای سالم را به رژیم غذایی روزانه‌تان اضافه کنید و آن‌ها را به طور منظم مصرف کنید. پس از خواندن این نوشتار درباره‌ی غذاهایی که باعث افزایش میل جنسی می‌شوند، امیدواریم که همه‌ی خوانندگان ما بتوانند در اسرع وقت این مواد غذایی را به میزان بیش‌تری مصرف کنند. اثبات شده‌است که این مواد غذایی باعث افزایش میل جنسی می‌شوند و همه می‌توانند با استفاده از آن‌ها به طور طبیعی و بدون تحمل هر گونه عوارض جانبی ناخواسته قوه‌ی جنسی خود را افزایش بدهند.
 
علاوه بر این، اگر فکر می‌کنید که این فهرست خوراکی های مفید برای افزایش میل جنسی زنان و مردان مفید است، می‌توانید آن را با سایر دوستان و اطرافیان‌تان که می‌خواهند به طور طبیعی و موثر توانایی خود را در رختخواب افزایش دهند، به اشتراک بگذارید. همچنین، اگر خوراکی‌های طبیعی دیگری را می‌شناسید که باعث افزایش میل جنسی می‌شوند، آن‌ها را در بخش نظرات با ما به اشتراک بگذارید.
+52
رأی دهید
-3

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۵
  setayeshz565 - وین، اتریش
  هیچ کدام از اینها به اندازه ابراز عشق و علاقه و محبت از طرف یک مرد نسبت به زن،میل جنسی او را افزایش و حتی تحریک و برانگیخته نمیکند،پس تا میتوانید به شریک زندگیتان عشق بورزید 😊
  3
  14
  جمعه ۷ دی ۱۳۹۷ - ۰۵:۰۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۷
  ایرانفردا - لندن، انگلستان
  بعضى خوراکى ها تاثیر داره ولى یه روایت گفته بود فوت کنین تا حامله بشه!! گویا یکى از همین آخوندها روایت کرده بود که جبرییل با فوت حضرت مریم رو حامله کرده بوده!! راهبه نجیب هم با همین فوت حامله شده که دیگه پیداش نیست! فکر نمیکنى این فوت ممکنه کار دست آقا بده؟ آدم نمیدونه با این همه روایت چیکار کنه؟ فوت کنه؟ فوت نکنه؟ اومدیم و فوت کردیم طرف حامله شد، روایتى ، چیزى سراغ ندارى که پیشگیرى کنه؟ فوت وارونه چیطور؟ فورت کشیدن منظورمه! چایى رو چطور فورت میکشن؟ اونم ممکنه خانوم رو دوباره حشرى کنه و نیاز به تکرار عمل!! آدم از کار و زندگى میافته، بعد از عمل! فوت کن و دعا بخون، بعد فورت بکش تا پیشگیرى بشه بعد دوباره نقطه، سر خط! همینه که کشور هاى مسلمون به هیچ جا نمیرسن دیگه! همه اش در حال فوت کردن و دعا خوندن و فورت کشیدن و تکرار مکرراتن! اونوقت کفار! کارشونو میکنن، نه فوتى! نه دعائی ! نه فورت کشیدنى! پا میشن میرن حمام، خودشونو میشورن و میگیرن گپه مرگشون(اصطلاح شیرازى، یعنى خوابیدن!) رو میذارن! دریغ از یه فوت! همشون هم میرن جهنم! بهشت هم پر از مسلمون فوت کن!!
  1
  9
  جمعه ۷ دی ۱۳۹۷ - ۰۸:۳۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۸
  liberté - مونترال، کانادا
  همه خوراکی ها رو آورده که؟ آب و هوا چطور؟
  0
  3
  شنبه ۸ دی ۱۳۹۷ - ۰۱:۰۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.