فیلمی کوتاه از روایت‌های ضد و نقیض مرگ برخی از فرمانده‌های سپاه

توانا- قدرت‌الله منصوری، فرمانده قرارگاه ثامن‌الائمه نیروی زمینی سپاه در حین نظافت اسلحه، گلوله‌ای به سرش شلیک شد و کشته شد! خبرگزاری‌های رسمی جمهوری‌اسلامی از او به عنوان «شهید» یاد می کنند و ایسنا «بی‌احتیاطی» او را عروج شهادت‌گونه می‌داند! در مورد مرگ این فرمانده سپاه روایات متعدد و ضدو نقیضی وجود دارد.
+46
رأی دهید
-0
قابل توجه کاربران محترم:
توجه کنید که درج رای مثبت به مطالب، به معنی تایید مطلب و یا علاقه به محتوای خبر نیست و طبعا درج رای منفی نیز به معنی عدم علاقه به محتوای خبر نخواهد بود. سیستم شمارش آرا کمک میکند تا مطالب مهمتر، به انتخاب کاربران سایت، از دیگر مطالب مجزا شده و در بخش مطالب داغ ظاهر گردند. ممکن است یک خبر ناگوار از ارزش خبری بالایی برخوردار بوده و صحیح تر آن است که کاربران به این خبر رای مثبت داده تا در بخش خبرهای داغ سایت در معرض دید بینندگان بیشتری قرار گیرد. بنابراین درج رای مثبت و یا منفی به معنای مهم بودن خبر و یا بی اهمیت بودن آن است.
به جمع دنبال‌کنندگان ایرانیان انگلستان در فیس‌بوک بپیوندید:
به جمع دنبال‌کنندگان سایت خبری سرگرمی رایان در فیس‌بوک بپیوندید:
 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۱۰۲
  ایرانفردا - لندن، انگلستان

  فرضیه دژمن فرضى قابل قبول تره! فکر کرده دژمن فرضى میخواد از پشت سر بیاد دستاشو بذاره رو چشم سردار و بگه" اگه گفتى من کیم؟" که همون موقع هم سردار براى از بین بردن دژمن! دست به یک نرمش قهرمانانه زده و باگلوله به پیشونى خودش شلیک کرده و فکر کرده گلوله از خودش رد میشه میخوره به دژمن و خلاصه میخواسته دژمن فرضى رو درحین بازى دالى موشو یا بقول فرنگى ها peak a boo غافلگیر و از صحنه روزگار محوکنه ولى یه جورایى تو محاسبه یه منفى و مثبت رو اشتباه کرد و خودش محو شد!
  4
  34
  ‌پنجشنبه ۶ دی ۱۳۹۷ - ۰۸:۲۴
  ۵۳
  nooshin tehrani - روم، ایتالیا

  آقا اینا بمیرن. چه جور مردن مهم نیست
  1
  28
  ‌پنجشنبه ۶ دی ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۱
  ۴۹
  Say good bye to religion - ونکوور، کانادا
  یادتون میاد تو ایران وقتی بچه بودیم و شر بعضی از مادرامون میگقتن الهی تیر غیب بخوری . چون بچه بودیم خدا همه اون تیرارو جمع کرد که به ما نخوره 😂😂 و هالا یکی یکی میزنه به این حیوانات سپاه 😂😎🙏🤷‍♂️🖕
  0
  2
  جمعه ۷ دی ۱۳۹۷ - ۰۴:۴۹
  ۴۹
  حسین سلطانزاده - برلین، آلمان
  فرماندهان سپاه یکی یکی در نوبت نشستن بعدی کیه به نظر شما ؟
  0
  1
  جمعه ۷ دی ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۲
  نظر شما چیست؟