کتک زدن مامور پلیس توسط راننده پراید / وزیر کشور دستور پیگیری داد

وزیر کشور در پی ضرب و شتم یک مأمور پلیس راهنمائی و رانندگی به فرمانده ناجا دستور داد تا در اسرع وقت موضوع بررسی و پیگیری و فرد متخلف به مراجع قضایی تحویل شود.
+72
رأی دهید
-13

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۱۰۷
  ایرانفردا - لندن، انگلستان
  اعصاب نمونده برا مردم! از یه لحاظ کتک زدن مأمورى که داره انجام وظیفه میکنه جرمه ولى بعضى از این مامور ها هم از موقعیت خودشون سؤاستفاده میکنن ولى راهش کتک زدنش نیست و راه هاى قانونى براى برخورد با اینطور مامور ها هم وجود داره. ولى دوباره فکر میکنم که چطور میشه تو ایرانى که نماینده مردم فحاشى میکنه و هفت تیر میکشه، امیدوار بود که مشکلى رو از طریق قانونى حل کرد؟ احتمالا سر و کار آدم به آگاهى میافته و سه چهار تا از جرایمى که متهم نداره رو براى حمایت از همکارشون میبندن به شاکى!!
  27
  45
  ‌پنجشنبه ۶ دی ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  حسین سلطانزاده - برلین، آلمان
  [::ایرانفردا - لندن، انگلستان::]. هیچ راه قانونی برای شکایت از مامور وجود نداره شما خودت هم میدونی نمیخواهم بگم کتک زدن مامور کار خوبیه ولی مردم از دست حکومت به تنگ اومدن ارزانترین کار کتک زدن مامور است
  47
  31
  ‌پنجشنبه ۶ دی ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  آزاذه - تهران، ایران

  وقتی پلیس و نیروی انتظامی حامی مردم نباشه اینطوری میشه
  55
  33
  ‌پنجشنبه ۶ دی ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  دوستدار - استهکلم، سوئد
  در این وضع بد اقتصادی حتما" خواسته جریمه اش کند , ان مرد هم به ناچار با او درگیر شده.
  30
  20
  ‌پنجشنبه ۶ دی ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۲
  شاه و شیخ - قم، ایران
  حالا اگر عکس این قضیه اتفاق میافتاد آنوقت میدیدم که ذوب شدگان کوره ولایت شاهی چه فحش های رکیکی که نثار این ماموران میکردند. جوونهای امروز یک مشت لات عربده کش بی تربیتی هستند که پتانسیل هر جنایتی را دارند. حالا فرض کنید بجای پلیس یه آدم معمولی از این گردن کلفت میخواست تا ماشینش را درست پارک کند, چه میشد؟؟
  17
  32
  ‌پنجشنبه ۶ دی ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  بلوچ اسلو - اسلو، نروژ
  دوستان: اینکارها اصلا احتیاج به کتک کاری و دعوی نداره . مگه نماینده مودب ما از سراوان نمیتونست دعوی بکنه ؟ فقط به کارمند گمرک گفت : تو دروغ میخوری از من دستور نمیگری! حال چه اشکال داشت این شهروند هم به پلیس میگفت تو دروغ میخوری ,که به من دستوری میدی اینجا پارک نکنم. بنده نمیدونم دروغ خوردن بهتره یا مُشت خوردن یا هیچی خوردن؟ سال نو بر وفق مراد دوستان باد
  37
  53
  ‌پنجشنبه ۶ دی ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۹۶
  غریبه - تهران، ایران
  [::حسین سلطانزاده - برلین، آلمان::]. [::ایرانفردا - لندن، انگلستان::]. در جواب دوستمون که می‌گه هیچ راه قانونی برای شکایت از مامور وجود نداره بگم که خیلی راحت از طریق یک شماره تلفن سه رقمی میشه به بازرسیشون شکایت کرد (خودم انجام دادم). از بازرسی هم خیلی می ترسند. حتی اگر شکایتی از تخلف مامور دارید میشه همونجا در محل زنگ بزنی و بخوای بازرسی مامور بفرسته و به تخلف رسیدگی کنه. نمیدونم چرا همه دوستان اونطرف دنیاییمون در مورد مسائل امروز ایران اینقدر کارشناسند!! ولی اون ایرانی که شما با نگاه سیاستزده و از راه دور میبینید با ایرانی که ما هر روز باهاش سرو کار داریم خیلی فرق داره. مشکلات بسیار زیاده ولی شما با این مشکلات بیش از حد غریبه اید و متوجه غریبه شدنتون با شرایط داخلی ایران امروز هم نیستید. برای همین نظراتتون برای مردم داخل ایران غیرواقعی و غیرقابل درکه.
  9
  16
  ‌پنجشنبه ۶ دی ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۸
  shayan2 - تهران، ایران
  ملت قاط زدند بعضی از همین مردم اگر بالا سرشون قانون نباشه همدیگر تیکه پاره می کنند
  26
  14
  ‌پنجشنبه ۶ دی ۱۳۹۷ - ۱۸:۰۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۷
  azadi2011 - تورنتو، کانادا
  اکثریت پلیس ها بچه های مردم هستند و دارند انجام وظیفه می کنند، ودر خدمت امنیت خود مردم هستند، نباید به این نیروی مردمی تحت هیچ شرایطی توهین و بی ادبی بشود، و البته راه شکایت هم باید باز باشد. این لات هم باید جریمه اش را پرداخت کند.
  2
  11
  ‌پنجشنبه ۶ دی ۱۳۹۷ - ۲۳:۲۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۸
  shayan2 - تهران، ایران
  [::بلوچ اسلو - اسلو، نروژ::]. در مورد چیزی نمی دونی بی خودی نظر نده
  29
  25
  جمعه ۷ دی ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  بلوچ اسلو - اسلو، نروژ
  [::shayan2 - تهران، ایران::] سرور گرامی: شما فرمایش نمود ه اید, که بی خودی نظر داده ام. بنده حالا با احترام و شعور بر خلاف شما ٭نه بی خودی بلکه با خودی ٭از شما می پرسم. چه چیزی را نقض کردم, و نمی دانستم نظر دادم؟ اصلا شما زبان طنز را می فهمید؟ اصلا شما موضوع و نوشته بنده را درک کردید؟ لطفا سعی کنید پیشخدمت زبان و واژه های سبک و تهی نباشید. خوش باشید
  23
  33
  جمعه ۷ دی ۱۳۹۷ - ۲۰:۴۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.