خشم هواداران محمد صلاح بازیکن تیم ملی مصر و تیم لیورپول از توئیت های تمسخر آمیز یک بازیگر ایرانی - کویتی

یک بازیگر ایرانی - کویتی با توئیت‌های تمسخرآمیزی که درباره محمد صلاح بازیکن تیم ملی مصر نوشت خشم هواداران وی را برانگیخت.
 
بر اساس گزارش الخلیج، سه‌شنبه 25 دسامبر عبدلله بوشهری یک بازیگر ایرانی - کویتی است که در کویت زندگی می‌کند. او توئیت‌های تمسخرآمیزی را برای صلاح نوشت که باعث خشم هواداران این بازیکن مصری شده است. این توئیت‌ها بازتاب زیادی در رسانه‌های عربی داشت و انتقاد آنها را برانگیخته است.
 
محمد صلاح، بازیکن مصری لیورپول به خاطر درخشش با پیراهن این تیم از محبوبیت بسیار بالایی به ویژه در کشورهای عربی برخوردار است.
 
بوشهری در سلسه توئیت‌هایی درباره محمد صلاح نوشته است:
 
- محمد صلاح به توپ ضربه نمی‌زند چرا که می‌ترسد آن توپ به درد آید. "عجب اخلاقی داری ای فخر عرب".
 
- صلاح خود را وقف فقرا و نیازمندان می‌کند. "خداوند تو را حفظ کند ای فخر عرب".
 
- صلاح ماهی را از غرق شدن نجات داد. "عجب اخلاقی داری ای فخر عرب".
 
- بازیکن مصری لیورپول دستش را در دهانش می‌گذارد تا اکسیژن برای مردم و دوستداران خود تولید کند. "عجب اخلاقی داری ای ابو مکه" (مکه نام دختر محمد صلاح است).
 
- می‌دانید که چرا نام محمد صلاح اصلا نقطه‌ای ندارد؟ چون او آن را بخشیده است تا لیورپول در صدر باقی بماند. "عجب اخلاقی داری" ای ابو مکه".
 
این توئیت‌ها بازتاب زیادی در بین هواداران محمد صلاح داشته و واکنش‌های منفی زیادی در شبکه‌های اجتماعی علیه این هنرمند ایرانی ساکن کویت ایجاد کرده است.
+14
رأی دهید
-1

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۴
  amirgheryou - تهران، ایران
  خصوصیت یک ایرانی: بشینه پشت کامپیوتر و در فضای مجازی به هرکی دلش میخواد بی دلیل فحش بده یا مسخره کنه. کنتور که نداره پشت کامپیوتره. اگه بیضه داری برو روبروی این فوتبالیسته مسخرش کن یه شوتی بهت بزنه دیگه بیضه نداشته باشی.
  7
  18
  جمعه ۷ دی ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.