تصویر فریاد مادر یکی از حادثه دیدگان اتوبوس دانشگاه آزاد بر سر محمدرضا عارف

فریادهای مادر یکی از دانشجویان حادثه‌دیده دانشگاه آزاد در مواجهه با محمدرضا عارف در بیمارستان امام خمینی صحنه عجیبی را به تصویر کشید. در این عکس دیده می شود که پدر دانشجو نیز در گوشه ای آرام ایستاده و گریه می کند.
روایت عارف از گفت‌وگو با مادر یکی از دانشجویان حادثه‌دیده دانشگاه آزادمحمدرضا عارف رئیس فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی که صبح امروز (چهارشنبه) برای عیادت از مصدومان حادثه واژگونی اتوبوس حامل دانشجویان دانشگاه آزاد - واحد علوم و تحقیقات - به بیمارستان امام خمینی  رفته بود، با انتشار عکسی از ایسنا در صفحه اینستاگرام خود، روایت کوتاهی از این دیدار منتشر کرد.
به گزارش ایسنا، عارف نوشت: امروز به اتفاق تعدادی از همکارانم در مجلس به عیادت از  دانشجویان مصدوم در بیمارستان امام خمینی رفتیم. برخی از دانشجویان عزیز به لطف الهی و تلاش تیم پزشکی مرخص شدند ولی تعدادی دیگر هنوز تحت درمان هستند و باید با جدیت روند درمانشان توسط پزشکان و مسئولان بهداشت و درمان دنبال شود.
 
خانواده برخی از دانشجویان عزیز درخصوص مسئولیت‌پذیری مدیران دانشگاه آزاد سخنان به‌حقی مطرح کردند. مادر یکی از آنان که از  شدت مصدومیت فرزند عزیزش بسیار ناراحت بود، خواستار رسیدگی جدی کادر پزشکی بیمارستان به فرزندش بود. به ایشان اطمینان دادم که تمام تلاش و اهتمام پزشکان و پرسنل بیمارستان، درمانِ به‌موقع تمامی دانشجویان مصدوم است.
 
باید مادر بودن را درک کرد و گلایه‌ها و فریادها و اعتراض‌های این بزرگواران را با جان و دل شنید و با سعه صدر با این عزیزان همدردی کرد و وظایفمان را در قبال هموطنانمان به درستی انجام دهیم.»
+65
رأی دهید
-4

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۱۰۵
  ایرانفردا - لندن، انگلستان

  "باید مادر بودن را درک کرد و گلایه‌ها و فریادها و اعتراض‌های این بزرگواران را با جان و دل شنید"از یک گوش شنید و از گوش بدرکرد و به دزدى و غارت بودجه هاى میلیاردى ادامه داد!! شرط میبندم الان تو این عکس تمرکز نماینده بیشتر روى ترخیص ماشین هاى لوکس وارداتىش از گمرکه تا گوش دادن به ضجه هاى مادرى که فرزندش بخاطر نامسیولانى مثل خود این مزدور، تا یک قدمى مرگ رفته.
  14
  42
  ‌پنجشنبه ۶ دی ۱۳۹۷ - ۰۶:۵۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.