سگی که در جشن های کریسمس در خیابان رها شده بود پیدا شد + ویدیو

موسسه خیریه RSPCA مستقر در بریتانیا که در زمینه حمایت از حیوانات فعالیت می‌کند، به‌تازگی ویدئوی غم‌انگیز سگی را منتشر کرده که تنها یک هفته مانده به جشن‌های کریسمس، توسط صاحبش در جاده رها می‌شود.
 انتشار این ویدئو که توسط دوربین‌های مداربسته گرفته شده، خشم بسیاری را در سراسر بریتانیا برانگیخته است.
 
ویدئو مردی را نشان می‌دهد که در نیمه شب به همراه سگش از خودرو بیرون می‌آید، تشکی را که سگ روی آن می‌خوابد به گوشه جاده پرت می‌کند، سپس به سرعت به داخل خودرو برمی‌گردد و مانع از سوار شدن دوباره سگ می‌شود.

جست و خیزهای سگ در اطراف خودرو، حتی دویدن او به دنبال ماشین صاحبش نیز راه به جایی نمی‌برد.
 
سگ مدتها در کنار جاده سرگردان می‌ماند تا اینکه درنهایت عابری او را یافته و به دامپزشک منطقه تحویل می‌دهد.
 
تاریخ وقوع این حادثه ۱۷ دسامبر است و موسسه خیریه RSPCA با انتشار این ویدئو از بینندگان خواسته است چنانچه اطلاعاتی درباره رانندهخودرو دارند، در اختیار این موسسه بگذارند.
 
بنا بر اعلام این موسسه خیریه، این سگ کوچک که اکنون «Snoop» نام گرفته یکی از ۱۰ هزار حیوان خانگی است که احتمالا در طول زمستان امسال از سوی صاحبانشان رها خواهند شد.
 
واقعه غم‌انگیز رها کردن حیوانات خانگی معمولا زمانی روی می‌دهد که صاحبان آنها قصد رفتن به تعطیلات را دارند و حاضر نیستند بهای سفر حیوانات خانگی خود بپردازند یا برای ماندن موقت آنها نزد فرد دیگری، هزینه‌ای را متحمل شوند.
+35
رأی دهید
-1

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۲
  مهرداد2538 - تهران، ایران

  وای وای وای وای! چه خبر مهمی بود واقعاً! دنیا رو تکون داد! کاش من هم یک سگ بودم- امام خمینی.
  32
  12
  ‌چهارشنبه ۵ دی ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۸
  ۵۳
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ
  وفای اون سگ بیشتر از اون به اصطلاح آدم بود هر چند اسم آدم یا انسان برای چنین کسانی مناسب نیست .چه جوری دلش آمد این حیوان با معرفت و با وفا و مهربان را سرراه بگذارد
  0
  12
  ‌چهارشنبه ۵ دی ۱۳۹۷ - ۲۳:۴۰
  ۵۳
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ
  [::مهرداد2538 - تهران، ایران::]. [::مهرداد2538 - تهران، ایران::]. چرا که مهم نباشه اگر با یک انسان اینکار را میکرد مهم بود از نظر شما :o همانقدر که انسان مهمه حیوان هم مهمه کما اینکه وفا و عشق سگ ها خیلی بیشتر از بعضی از انسانهاست
  0
  10
  ‌چهارشنبه ۵ دی ۱۳۹۷ - ۲۳:۴۲
  ۶۷
  senator x - تهران، ایران
  مهرداد2538 - تهران، ایران:منو که تکون داد,چون از قبل ویدیو رها شدن او را توسط صاحب بی عاطفه اش را دیدم و همش امیدوار بودم کسی او را پیدا کند .اگر شما هم مثل من کمی عاطفه حیوانی (نه آدمی) داشتید ,حتما تکان میخوردید.
  0
  10
  ‌چهارشنبه ۵ دی ۱۳۹۷ - ۲۳:۴۶
  ۵۳
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ
  [::senator x - تهران، ایران::]. مطمئن باش کسانی که نسبت به حیوانات بی تفاوت و بی احساس هستند نه عاطفه انسانی دارند و نه از عشق و محبت چیزی میدانند
  0
  3
  ‌پنجشنبه ۶ دی ۱۳۹۷ - ۱۷:۲۶
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.