آواتودی: ساخت مسجد در تهران و دیسکوبار ویژە سکس زنان تن فروش در آلمان توسط معتمد خامنەای

آواتودی:علی انصاری مالک بانک آیندە ( تات قدیم) و از معتمدین بیت علی خامنەای رهبر جمهوری اسلامی با استفادە از موقعیت خود در نظام نە تنها املاک متعدد، هتلها و مجموعەهای تجاری زیادی را بدست آوردە، بلکە برخلاف وجهە اسلامی خود در ایران، دارای کابارە و دیسکوهای لوکس در اروپاست.

طبق اسنادی کە آواتودی بە آنها دست یافتە علی انصاری، در ادامە خرید املاک در خارج از کشور هتل کمپینسکی مجموعەای بزرگ شامل ٩ رستوران و بار را در فرانکفورت آلمان خریداری کردە است.
 
این هتل با بیش از ٢٠٠٠ متر زیربنا، دارای ٢٢٥ اتاق و مجموعە مجزای دریاچە و پارک اختصاصی است کە در نزدیکی فرودگاه فرانکفورت واقع شدە است.
 
هتل کمپینسکی با ارزش بیش از دویست میلیون یورو و با هدف فرار مالیاتی و جلوگیری از افشای هویتی مالک آن زیر مجموعە شرکتی است بنام آلاسکو کە اسناد آن در سنت کیتس آمریکای جنوبی بە ثبت رسیدە است.و شرکت آلاسکو خود متعلق به شرکت دیگری است بنام زیبا که آنهم در سنت کیتس به ثبت رسیده است
 نکتە جالب توجە آن است کە ھتل کمپینسکی دارای یک رستوران بار ویژە در قسمت بنای تاریخی مجموعە است کە اگر عنوان آنرا مشاهدە کنید بە مشتریان خود می گوید: "ما سکسی ترین اتمسفر فرانکفورت را برای شما فراهم می کنیم."
 
این هتل دارای رستورانی است کە در تبلیغ خود می گوید "ما بیشترین تنوع شراب را در فرانکفورت داریم". رستوران ESSTISCH یعنی هیچ کس در تنوع شراب نمی تواند با ما رقابت کند.
 علی انصاری کە در بین حزب اللھی های بیت خامنەای فردی متدین معرفی می شود کە در ظاهر چندین مسجد را ساختە، ولی ھمزمان در آلمان دارای دیسکوبار ویژە سکس زنان تن فروش است که TORSCHAENKE نام دارد.
منبع: آوا تودی
+168
رأی دهید
-8

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۱۰۷
  ایرانفردا - لندن، انگلستان

  چون بخلوت میروند آن کار دیگر میکنند!! این کار، جور کردن فاحشه با محل، یه اسم دیگه هم داشت. چى بود؟ یه کش هم آخرش بود! از نوع اسلامى و با مدیریت بیت رهبرى!! آیت الله العظمى مفتخر است که با فراهم کردن فضایى سکسى-روحانى! و کلکسیونى از تن فروشان رنگ و وارنگ، پیر و جوان، سرخ و سفید، چاق و لاغر، تسحیلات ارضاء شهوت و موجبات حال و حول شما را تسهیل کند! لازم به تذکر است که این محل، با پیروى ناخواسته از قوانین محلى دولت کفار، از انجام شیوه و پیروى از سنت پیامبر در فراهم کردن مقدمات صیغه کودکان و لذت جنسى از کودک شیرخواره معذور مى باشد! درصورت تمایل! بلیط دوطرفه به قم، و رزرو هتل براى اقامت رویایى!! بچه بازان و لواط کاران بیت، فراهم خواهد شد. ارایه کارت شناسایى دیپلماتیک ضرورى میباشد!!
  5
  121
  ‌چهارشنبه ۵ دی ۱۳۹۷ - ۰۸:۳۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۸
  ارژن پارت - شیراز، ایران

  تزویر و ریا که شاخ و دم نداره . نمونه بارزش همین اخوندهای مفتخور دینفروش و اطرافیاشونند !!! این مساجد واین حوزه ها باید زمانی تبدیل به بیمارستان . کتابخانه . مدرسه و موسسات علمی بشه ! باید در این بنگا های ترویج خرافات بسته بشه . این یاروی پفیوز [علی انصاری]. کە در بین حزب اللھی های بیت خامنەای فردی متدین معرفی می شود که با پول مردم . در چندین مسجد را ساختە و حالا توی المان روسپی خانه و رستوران باز کرده . نمونه بسیار کوچکی است از دغل کاری وکثافت بازی این متدینین مرده پرست و وطن فروش !!
  10
  110
  ‌چهارشنبه ۵ دی ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  stockholm - استکهلم، سوئد

  تعجب نداره در واقع اینا به اصلشان که همون .... باشه برگشتند . مگه در قم و مشهد کار(البته بغیر از دغل بازی و دروغ و خیانت به ایران زمین ) اصلیشون همین نیست ؟ تنها فرقش اینه که توی فرانکفورت اجبارا بنا به تقضای مشتری و در سطح اونا تاسیس کردند و در قم و مشهد برای عربهای تازه بدوران رسیده در یک سطح دیگه ای کار میکنند.
  4
  101
  ‌چهارشنبه ۵ دی ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا

  این قوادین هر کاری که توش سود باشه انجام میدن. مگه خود محمد چکاره بوده؟ اونهم یکی عین اینا.
  3
  41
  ‌چهارشنبه ۵ دی ۱۳۹۷ - ۱۹:۲۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  Say good bye to religion - ونکوور، کانادا

  برایه اخوند چه فرقی میکنه ، اینا اینقدر فقر بدبختی کشیدن ،تو سری خوردن ، تحقیر شدن . که عقده تمام وجودشون رو گرفته ، نمونش اون هرامزاده خلخالی تمام اونهایی که در زمان شاه اخوندا رو به اندازه پشگل هم حساب نمیکردن بدون دادگاه واقعی و عدالت شکنجه بعد هم اعدام ، برایه اخوند منبع در آمد فرقی نمیکنه مسجد باشه یا دیسکو ، دختران خارجی باشن یا دختران بسیجی و گشت ثارالله . . اینها برایه پول از مادر خودشون نمیگذرن . 🤷‍♂️
  2
  36
  ‌چهارشنبه ۵ دی ۱۳۹۷ - ۲۰:۴۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۷
  الکساندر - پرث، استرالیا

  بالاخره به شغل اصلیشون روی آوردن باید خوشحال بود
  1
  30
  ‌پنجشنبه ۶ دی ۱۳۹۷ - ۰۱:۴۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۶
  soroshkhani - توکیو، ژاپن
  [::الکساندر - پرث، استرالیا::]. خوردن شراب و فروختن شراب بده؟. اتفاقا شغل اصلیشون همینیه که الان هستن. یه مشت شپشوی عقده ایی عقب مونده ی متحجر دزد قاتل جانی چماق به دست گنده دهن عوضی. به شراب فروشام سعی کن بیشتر احترام بزاری
  2
  12
  ‌پنجشنبه ۶ دی ۱۳۹۷ - ۰۳:۱۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  پهلوون مفرد - کلن، آلمان
  آسدعلی‌اُف پیش‌کسوت در توسعه و تأسیس خانه‌های عفاف در اروپا...
  2
  20
  ‌پنجشنبه ۶ دی ۱۳۹۷ - ۰۵:۵۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۷
  ایرانفردا - لندن، انگلستان
  [::الکساندر - پرث، استرالیا::]. [::soroshkhani - توکیو، ژاپن::]. فکر کنم منظورش ک.کشى بود!!!
  1
  7
  جمعه ۷ دی ۱۳۹۷ - ۰۶:۴۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۶
  soroshkhani - توکیو، ژاپن
  [::ایرانفردا - لندن، انگلستان::]. والله شراب نه بده نه فروختنش بده. اتفاقا اونی که شراب میفروشه دقیقا اندازه یک نانوا یک شیرینی پز یک دکتر یک مهندس احترام داره. واقعا تعجب میکنم چطور این شپشوهای اشغالی رو به شراب فروشهای محترم میچسبونن.
  3
  3
  جمعه ۷ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۷
  ایرانفردا - لندن، انگلستان
  [::soroshkhani - توکیو، ژاپن::]. دوست عزیز، بازم متوجه نشدى! منظور دوستمون شغل ک.کشى بود نه شراب فروشى. اگه متن رو بخونى الکساندر منظورش از برگشتن اینها به شغل ثابتشون جور کردن و دایر کردن فاحشه خونه بود.
  1
  5
  شنبه ۸ دی ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.