ترامپ در شب کریسمس: طفلک من که در کاخ سفید تنها مانده‌ام

دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا در شب کریسمس با انتشار توئیتی از «تنهایی» خود در کاخ سفید سخن گفت. رئیس جمهوری آمریکا ضمن انتقاد از اعضای دموکرات کنگره که با عدم تامین بودجه مورد نیاز برای ساخت دیوار در مرز مکزیک زمینه تعطیلی دولت فدرال را فراهم آورده اند برای خود که در کاخ سفید «تنها» مانده است ابراز تاسف کرد.
 
وی نوشت: «من تنهای تنها در کاخ سفید هستم (طفلکی من!) و منتظر دموکراتها هستم تا برگردند و در مورد امنیت مرزی که خیلی به آن نیاز داریم توافق کنند. در مقطعی دموکراتها که نمی خواهند توافق کنند بیشتر از پول مورد نیاز برای دیوار مرزی که همه از آن سخن می گوییم به کشورمان ضرر می زنند. دیوانه وار است!»
 
رئیس جمهوری ایالات متحده در حالی از «تنهایی» خود سخن گفت که کاخ سفید تصاویری از او به همراه ملانیا ترامپ، بانوی اول آمریکا در شب کریسمس منتشر کرده است. دونالد ترامپ و ملانیا ترامپ در این تصویر در حال تماس تلفنی با تعدادی از کودکان آمریکایی دیده می شوند. رئیس جمهوری آمریکا پیش از تعطیلی دولت فدرال قرار بود برای تعطیلات به ایالت فلوریدا برود. او پس از تعطیلی دولت فدرال این سفر را تاکنون به تعویق انداخته است.
 
دونالد ترامپ روز دوشنبه توئیت های متعددی درباره تعطیلی دولت فدرال، خروج نیروهای آمریکایی از سوریه و وضعیت اقتصادی ایالات متحده منتشر کرد.
+19
رأی دهید
-6

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۶
  soroshkhani - توکیو، ژاپن
  طفلک امریکا که گیر توی احمق افتاده.
  29
  17
  ‌سه شنبه ۴ دی ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۶
  soroshkhani - توکیو، ژاپن
  تا همین الانش روسیه و چین خیلی دور برشون داشته . وای به حال یک سال دیگه که ترامپ احمق بیاد کل امریکا رو ورشکست بکنه. کارای ترامپ مثل یه فرد بیسوادیه که میره بانک برا خوشی یک ماهه کلی وام میگیره و تو یک ماه برا مراسم عروسی و عقد و حنا بندون عالی خرج میکنه تا مردم ببینن به به بکنن. بعدم تا سالها قسط بدن. دوستم با حقوق ماهی دو میلیون و سیصد عروسی گرفت خرجش شد حدودا ۱۰۰ میلیون از اولش تا اخر. نصف این پول رو رفته وام گرفته و طی چندسال اقساط قراره بپردازه. تا الان به خودش لعنت میفرسته چرا برا دو هفته خودشو بدبخت کرد.
  19
  6
  ‌سه شنبه ۴ دی ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  universe123 - لندن، انگلستان
  به درک
  17
  12
  ‌سه شنبه ۴ دی ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  amirgheryou - تهران، ایران
  مرد بزرگ رفیق داداش قلب من با توئه. کریسمست مبارک
  11
  13
  ‌سه شنبه ۴ دی ۱۳۹۷ - ۱۸:۲۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.