ازغدی: حرف‌های ظریف دروغ است. امام گفت اسرائیل باید از بین برود

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی در واکنش به اظهارات اخیر وزیر خارجه، گفت: اینکه می گویند امام نگفته اسرائیل باید از بین برود دروغ و تحریف سخنان امام است.
 
به گزارش فارس، حسن رحیم‌پور ازغدی عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی در مراسم بررسی مقاومت مردم مظلوم یمن که با عنوان «انسانیت در خون» به همت انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه تهران در دانشکده حقوق و علوم سیاسی این دانشگاه برگزار شد، گفت: مردم مظلوم یمن امروز در حال قتل عام هستند و تحت بدترین شرایط زندگی می‌کنند. آنها زیر بمباران عوامل آمریکا، انگلیس، فرانسه و عوامل منطقه‌ای آنها و سایر جنایتکاران هستند و آنها چون خودشان اهل جنگ نیستند ده‌ها گروه جنایتکار را استخدام کردند و به جان ملت مظلوم یمن ریختند.
 
عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی در پاسخ به سؤال یکی از دانشجویان در خصوص اظهارات وزیر امور خارجه مبنی بر اینکه عده‌ای می‌گویند امام نگفته که اسرائیل باید از بین برود، گفت: این چنین حرف‌هایی دروغ و تحریف است. امام گفت اسرائیل باید از بین برود.
 
رحیم‌پور ازغدی‌ گفت: اینکه می‌گویند از ایران موشک به یمن می‌برند،‌ درست نیست. بنده شخصا از یمنی‌ها پرسیدم و آنها گفتند که ما خودمان اینها را می‌سازیم، آنها خودشان از نظر علمی قوی هستند. البته هر جای دنیا اتفاق می‌افتد عده‌ای می‌گویند ایران کرده است. البته ایدئولوژی انقلاب اسلامی تاثیر داشته است.
 
وی با اشاره به بی‌تفاوتی‌ها و سکوت برخی رسانه‌ها و جریان‌ها به کشتار مردم یمن گفت: متاسفانه هزاران نفر در یمن قتل عام شدند و مردم به سختی زندگی می‌کنند. ولی برخی رسانه‌ها و افراد سکوت کرده‌اند و هیچ کدام برای مردم یمن شمع روشن نمی‌کنند.
+28
رأی دهید
-3

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۵
  gholi.irani11 - ایران، ایران

  چرا فقط دوزای یمنت افتاده از مسلمانان میانمار حرفی نمیزنی .گروه گروه کشته میشوند و بی پناه آواره لجن زار ها..
  0
  42
  ‌سه شنبه ۴ دی ۱۳۹۷ - ۰۸:۳۴
  ۵۱
  حسین سلطانزاده - برلین، آلمان

  در یمن آفتابه هم نمیتوند درست کنند چی میگی بابا تو
  0
  45
  ‌سه شنبه ۴ دی ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۲
  ۷۸
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  این عقب افتاده ها دنیا را به مسلمان و غیر مسلمان تقسیم کرده اند . مثل اینکه تمام افراد مسلمان کامل و درستکار و بقیه ناقص و نابکار و چیزی کم دارند! در صورتیکه تقسیم بندی مذهبی کاملا قرون وسطائی و غلط و فقط امروزه میتوان از انسانیت، علیرغم مذهب و رنگ و نژاد و بر اساس خوب و بد حرف زد. تقسیم بندی بین مسلمان و غیر مسلمان بر اساس وضعیت بشر اولیه هست که قبیله ای زندگی و تولید مثل میکرد.. بنی ادم اعضای یکدیگرند/ که در آفرینش ز یک گوهرند
  0
  29
  ‌سه شنبه ۴ دی ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۷
  ۷۸
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  ظریف شارلاتان پرروئی هست که در روز روشن 2000 تا دروغ دسته دار جلوی رسانه های خارجی میگوید و در این مور مثل احمدی نژاد بسیار سابقه دار هست. دروغ و تکذیب طریقه ی اظهار نظر این نا ظریف هست و چیزیکه در بدنش وجود ندارد خجالت هست.
  1
  20
  ‌سه شنبه ۴ دی ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۴
  ۷۸
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  ظزیف حتی از خمینی وقیح تر و دروغگوتر هست که جلوی چشم 2 میلیون نفر همه چیز را مجانی کرد و صدها دروغ گفت. از روز اول انقلاب بیش از 010 میلیون بار تمام عوامل حکومت آخوندی شعار مرگ بر اسرائیل داده و این ادم مافوق وقیح منکر تمام این ها هست!
  1
  10
  ‌سه شنبه ۴ دی ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۶
  ۵۱
  حسین سلطانزاده - برلین، آلمان
  هرچه دروغگو دیدم دوست خدا بود
  0
  4
  ‌چهارشنبه ۵ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۸
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.