عکس روز : تجهیزات گرمایشی در بازار آزاد با آرم نوسازی مدارس سیستان و بلوچستان

به گزارش عصرهامون، فروش پکیج های گرمایشی در بازار آزاد آن هم با آرم سازمانی که متولی نوسازی مدارس استان می باشد در حالی صورت گرفته که چندی پیش 4 دانش آموز بر اثر آتش سوزی چراغ نفتی در یکی از مدارس شهر زاهدان جان خود را از دست داده اند.
 
نکته جالب در این بین اینکه، پکیج های فروخته شده در بازار آزاد با آرم سازمان نوسازی مدارس به دست مشتریان رسیده است.
 
علی ای حال پس از این گاف بزرگ، تماس هایی با خریداران گرفته می شود و طی این تماس ها به آنها گفته می شود، "حاضریم کارتن خالی پکیج را در ازای پرداخت قیمت کامل آن از شما بخریم."
 
جای تامل است که افرادی این روزها به تکاپو افتاده اند تا بعد از حادثه آتش سوزی یک مدرسه در زاهدان آن هم به دلیل نبود سیستم گرمایشی استاندارد، یک به یک به خریداران زنگ بزنند و مانع نشت این آبروریزی بزرگ شوند.
 
در هر حال باید نهادهای نظارتی که از قضا پس از پرپر شدن چهار دانش آموز در زاهدان چشم هایشان تیزتر شده به این ماجرای مبهم ورود کرده و مقصران احتمالی را به دست قانون بسپارند.
+32
رأی دهید
-2

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۱
  دژمن الله - روسیه، روسیه

  دزدی و فساد شما مردم بی شرف دیگه جای هیچ امیدی باقی نگذاشته!
  195
  91
  ‌سه شنبه ۴ دی ۱۳۹۷ - ۰۷:۵۰
  ۵۱
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا
  مقتدرترین کشور منطقه!! البته پلیس فتا حواسش به همه چیز هست. من بازم میگم فقط اسلام هست که یه همچین حیوونهایی رو میتونه تربیت کنه که بخاری رو از سهم مدرسه بدزده ببره تو بازار بفروشه. بیخود هم نباید بگید به اسلام چه ربطی داره. کسایی که توی این دم و دستگاه و دولت کار میکنن همونهایی هستن که روز و شب یا پای منبر این اخوند و اون ملا هستن، یا اینکه خودشون فیضیه لواط دادن (حیف اینکه بگی فیضیه درس خوندن)
  0
  12
  ‌سه شنبه ۴ دی ۱۳۹۷ - ۱۶:۵۵
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.